فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

فریزر صنعتی انبار مواد غذایی

بازدید امروز : 1
بازدید کــل : 15

فریزر صنعتی انبار مواد غذایی

فریزر صنعتی از جمله ، وسایل پرکاربرد در صنایع سرمایشی و یخ سازی ها و همچنین در صنعت های دامداری و تولید مواد غذایی و دارویی هستند. در ان مکان ها یخچال فریزرها بسیار مهم هستند. و نقش کلیدی را برای تازه و سرد نگه داشتن این مواد ضروری را دارند . تفاوت یخچال ها در اندازه ، ابعاد و شکل های مختلفی آن است. آشپزخانه هایی که در آن مجبور به باز و بسته کردن درب یخچال یا فریزر می باشند از این نوع فریزر و یخچال ها استفاده می کنند . از فریزر صنعتی انبار مواد غذایی به عنوان اصلی ترین تجهیزات رستوران، تجهیزات آشپزخانه صنعتی و همچنین تجهیزات انبار مواد غذایی یاد می شود که برای راه اندازی فست فود و راه اندازی رستوران مورد استفاده قرار می گیرد. 

فریزر صنعتی انبار مواد غذایی

مهم ترین تجهیزات

 

تجهیزات مهمی برای نگه داری کیفیت بخصوص در حیطه بهداشتی و مواد غذایی وجود دارد که باید در ان زمینه دقت فراوانی شود .چون که از نقطه نظر اقتصادی بسیار حائز اهمیت هستند. و در نتیجه سلامت جامعه می باشند . به همین علت فریزرهای صنعتی و یخچال ها عدم کیفیت را پایین می آورند و زمان ماندگاری غذاها را بیشتر می کند . وقتی که ما به یک فروشگاه بزرگ ورود می کنیم نوعی از فریزر صنعتی را می بینیم که کاربرد فراوانی در این مکان دارد که دمایی مناسب و سرد را برای سالم و خنک نگه داشتن انواع مواد غذایی از جمله گوشتی ، لبنی ، انواع سس ها و نوشیدنی ها را بر عهده دارد . این نوع فریزرها دارای طبقات متفاوت سازگار با انواع مواد غذایی می باشد . که بسته به طول فریزرها متفاوت می گردند.یخچال فریزرهای صنعتی از نظر راه اندازی تجهیزات آشپزخانه های صنعتی و مواد انباری بسیار مهم می شوند و نیز کاربرد فراوانی در ویتامین سراها و بستنی فروشی ها و فست فودها دارند . باید این را دانست که یخچال یا فریزرهایی که در فروشگاه ها استفاده می شود با دیگر نوع از فریزرها که در استفاده از مواد دارویی استفاده می شود متفاوت است .

ترموستات این فریزرها برعکس یخچال فریزرها برای دماهای پایین تعیین شده است . چون دمای تبخیر آن پایین است از گاز مبردی استفاده شده است فن برای خنک کردن کندانسور هم به کار برده شده است و از دمای 14- درجه سانتی گراد باید سردتر باشد و این کار برای به حداقل رساندن آسیب به مواد غذایی است ولی در فریزرهای خانگی دما بین 14- تا 25- درجه می باشد .فریزرهای بستنی در این حدود سرما تولید می کنند.

قطعات فریزر صنعتی انبار مواد غذایی

قطعات متفاوت یخچال های خانگی و فریزرهای صنعتی : ترموستات ، کمپرسور ، اپراتور و کندانسور می باشد. یکی از مزیت های یخچال و فریزرصنعتی انرژی بالا فن های خنک کننده و گرم کننده هایی ضد برفکی با طراحی و کارآیی بالا هستند .که ضامن سالم نگه داشتن مواد غذایی می باشند. کار این فریزرها و یخچال ها این گونه است که هوای گرم را به خارج هدایت می کنند و به این صورت دمای داخل یخچال را پایین می آورند و آنها را سرد می کنند. و کیفیت مواد را در این هنگام بالا می برند .از این نظر است که فریزرها با یخچال های خانگی ومتفاوت هستند . از انواع فریزرهای صنعتی  می توان به یخچال فروشگاهی ، سوپرمارکتی ها ، یخچال ایستاده فریزر خوابیده و صندوقی ، شیشه خم اشاره کرد .

 

مزایای فریزر صنعتی

  • صدای کم قدرت بالا با کمپرسوری قوی
  • بدنه آن از استنلس ستیل مقاوم در برابر زنگ زدگی
  • گردش هوا در سطوح داخلی آن با روش مدرنیته و تکنولوژی بالا صورت می گیرد درب آن از شیشه دو جداره با عایق حرارتی است .

درب فریزر صنعتی از شیشه دو جداره بوده که با تزریق گاز در داخل جداره های آن سبب عایق حرارتی عالی می شود. فریزرهای ایستاده در دو نوع چرخدار و ساده با سلیقه و در خواست مشتری قابل تولید است. علت چرخدار بودن فریزرها راحتی در جابجای و حمل آن ها است . جنس چرخ ها در اینگونه فریزرها در بخش زیرین آن بسیار محکم و مقاوم است . طراحی داخلی فریزرهای صنعتی به صورت کابین دار بوده که آن را به گونه ای شیار در تولید می کنند تا طبقات بتوانند به راحتی قرار گیرند. و درب های آن ها به صورت تک درب و یا دو درب می باشد و این درب های شیشه ای این امکان را به وجود می آورند که مشتریان مواد اغذیه ای داخل آن را مشاهده نمایند و تا حدودی از سلامت مواد غذایی درون آن مطلع گردند. از نظر جا و فضای محیط داخل آن دارای ابعاد بزرگتری هستند که در جاهای با محدودیت فضایی بسیار مناسب می باشد.

خرید و فروش فریزر صنعتی انبار مواد غذایی :

شما با استفاده از وب سایت بازار طلایی می توانید اطلاعاتی را در مورد خرید فریزر صنعتی کسب کنید . علاوه بر آن تمام عکس و فیلم های مربوط موجود می باشد تا به راحتی هر چه تمام تر بتوانید در انتخاب وسیله خود مطمئن تر عمل کنید و هنگام بروز هر گونه سوال یا مشکلی در مورد نحوه خرید و یا خود محصول و یا حتی خرید دست دوم آن می توانید به کارشناسان سایت مراجعه کنید و سوال و یا مشکل خود را در میان بگذارید تا راهنمایی کامل شوید.

 


نمایش بیشتر