فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

تجهیزات حلیم پزی و راه اندازی مغازه حلیم فروشی

بازدید امروز : 1
بازدید کــل : 816


دستگاه حلیم پزی، حلیم صاف کن، دیگ حلیم پزی، گوشت کوب بزرگ حلیم یا دستگاه حلیم کوب، همزن حلیم، گوشت ریش کن، کانتر گرم حلیم پزی و اجاق گاز زمینی از تجهیزات حلیم پزی و راه اندازی مغازه حلیم فروشی می باشد.

ملزومات ذکر شده جزو تجهیزات آشپزخانه صنعتی بوده و باید در لیست تجهیزات خرید شما در هنگام راه اندازی آشپزخانه صنعتی یا راه اندازی آشپزخانه پخت حلیم قرار گیرد.در هنگام خرید تجهیزات حلیم پزی و راه اندازی مغازه حلیم فروشی باید به استاندارد وسایل خریداری شده توجه ویژه‌ای داشته باشید؛ اگر تجهیزات خریداری شده طبق پروتکلهای روز جهانی تولید شده باشند دوام عمر بالایی داشته و دچار استهلاک، خوردگی و پوسیدگی نمی شوند.

از آنجا که اکثر تجهیزات حلیم پزی و راه اندازی مغازه حلیم فروشی از جنس استیل می باشند؛ بهتر است به کیفیت ورقههای استیل و درصد خلوص آنها در هنگام خرید توجه داشته باشید. ورقه های استیل ۳۱۶ و ۳۰۴ رایجترین نوع ورقه های استیل به کار رفته در تجهیزات حلیم پزی و راه اندازی مغازه حلیم فروشی می باشد؛ که خوشبختانه مقاومت فیزیکی و شیمیایی هر دو نوع این ورقهها بالا است. 

در ادامه مطلب ویژگیه ای تعدادی از تجهیزات حلیم پزی و راه اندازی مغازه حلیم فروشی بیان می شود، با شناخت ویژگی های برتر این ملزومات می توانیم خریدی آگاهانه تر داشته باشیم.
برای آشنایی بیشتر با تجهیزات حلیم پزی و راه اندازی مغازه حلیم فروشی به سایت بازار طلایی مراجعه نمایید.

تجهیزات حلیم پزی

دستگاه حلیم صاف کن از تجهیزات حلیم پزی و راه اندازی مغازه حلیم فروشی

شاید برای شما سوال شده باشد که چرا حلیمهای خریداری شده از آشپزخانه های پخت حلیم یا رستورانها بافتی صاف و کاملاً یکدست دارند؟
مثلا در حلیم بادمجان شما دانههای بادمجان را مشاهده نمیکنید یا درحلیم گندم اثری از دانههای گندم و یا پوست آنها مشاهده نمی شود؛ بافت یکدست و صاف حلیم باعث شکیلتر شدن آن شده و طرفداران بیشتری دارد. علت آن این است که آشپزخانههای پخت حلیم از دستگاهی به نام حلیم صاف کن استفاده می نمایند.
این دستگاه دارای بدنه تمام استیل بوده و استیل آن از نوع فولاد ضد زنگ با درصد خلوص بالا می باشد.
این دستگاه که از تجهیزات حلیم پزی و راه اندازی مغازه حلیم فروشی است برای صاف کردن انواع حلیم از جمله حلیم گندم، بلغور و بادمجان کاربرد دارد.
صافی این دستگاه از جنس آلومینیوم بوده و موتور این دستگاه از نوع موتورهای تمام گیربکس می باشد.
این دستگاه طبق استانداردهای روز دنیا توسط تولیدکنندگان ایرانی ساخته شده است.

دستگاه حلیم پزی از تجهیزات حلیم پزی و راه اندازی مغازه حلیم فروشی

اگر دقت کرده باشید پخت حلیم در بین افراد به عنوان غذایی سخت و زمان بر در نظر گرفته شده است. افرادی که حلیم نذری میپزند گاهی یک شبانه روز بیداری می‌کشند و به صورت گروهی در پای دیگ نذری حلیم را هم می‌زنند تا از ته گرفتن و سوختن آن جلوگیری کنند؛ به همین خاطر پخت حلیم به عنوان یکی از پر زحمتترین غذاها در یادها مانده است. شاید برای شما سوال باشد که حلیم پزها و رستورانها با وجود تنوع غذایی زیادی که دارند چگونه از پس پخت حلیم آن هم به صورت باکیفیت و خوشمزه بر می آیند؟

دستگاه حلیم پزی مهمترین تجهیزات حلیم پزی و راه اندازی مغازه حلیم فروشی است؛ به طوری که بدون این دستگاه امکان پخت حلیم در رستورانها وجود ندارد.دستگاههای حلیم پزی با ظرفیتهای بالا و با بدنه تمام استیل در برندهای مختلف توسط سایت بازار طلایی ارائه می‌شود.

ورقه های استیل به کار رفته شده در بدنه دستگاه حلیم پزی از مقاومت بالایی برخوردار بوده و دارای روکش ضد خش نیز می باشد، این ورقهها مورد تایید وزارت بهداشت هستند.
در ساخت این دستگاه به منظور جلوگیری از پرت حرارت و گرما از پشم شیشه یا پشم سنگ به عنوان عایق حرارتی استفاده شده است. این دستگاه باعث می شود که در مدت زمان کوتاهی بدون سوختن و ته گرفتن، حلیم شما آماده شود.

به سبب اینکه این دستگاه خود، دارای همزن می باشد؛ نیازی به مراقبت مداوم و هم زدن مداوم توسط آشپز نمی باشد. همزنهای این دستگاه دارای تیغههای مقاوم از جنس استنلس استیل است. دیگ های این دستگاه مکانیزه بوده و دو یا سه جداره هستند؛ دیگهای این دستگاه به گونهای طراحی شده است که به راحتی جدا شده و در نتیجه شستشوی راحت آنها امکان پذیر است.وجود لایه های نسوز در دیگهای دستگاه حلیم پزی از دیگر مزیت های آن می باشد.

این دستگاه دارای موتور کم مصرف بوده و المنت های حرارتی آن پرتوان هستند. کم مصرف بودن دستگاه علاوه بر مصرف برق کم به خود دستگاه نیز فشار کمتری وارد آورده و در نتیجه عمر دستگاه بالاتر می رود.در زیر دستگاه حلیم پزی چرخ هایی تعبیه شده است که باعث حمل راحت دستگاه می شود. این دستگاه با برق کار کرده ولی امکان گازسوز کردن آن نیز وجود دارد.

دستگاه حلیم کوب صنعتی

یکی از مراحل مهم پخت حلیم با کیفیت کوبیدن گوشت آن می باشد. کوبیدن گوشت و کف زدن آن راز کشدار شدن حلیم میباشد. قطعاً وقتی در حجمهای بالا حلیم پخت می شود کف زدن و کوبیدن گوشت آن به زمان و انرژی زیادی نیاز دارد؛ به همین سبب برای افزایش سرعت عمل در پخت حلیم نیازمند دستگاهی می باشیم که این کار را به خوبی انجام دهد.دستگاه حلیم کوب صنعتی می‌تواند کار گوشت کوب را برای ما انجام دهد.

این دستگاه که از تجهیزات حلیم پزی و راه اندازی مغازه حلیم فروشی است، برای کوبیدن و یکدست کردن حلیم، کوبیدن گوشت حلیم، کوبیدن بادمجان در حلیم بادمجان، کوباندن حبوبات، له کردن گوشت برای خورشت ماست و غیره کاربرد دارد.این دستگاه به صورت برقی کارکرده و مجهز به موتوری است که در قسمت بالای آن تعبیه گشته است.

گوشت کوب این دستگاه از جنس آهن با روکش ضد زنگ بوده و دستگاه توسط رنگ استاتیک کورهای مقاوم به حرارت رنگ شده است.برخی از رستورانها هنوز له کردن گوشت را بهروش سنتی انجام میدهند؛ این رستورانها میتوانند گوشت کوبهای دستی مخصوص پخت حلیم را خریداری نمایند.این گوشت کوبها در انواع پلاستیکی، چوبی و فلزی موجود می باشند که قیمت آنها با توجه به جنس آنها می‌تواند متفاوت باشد.گوشت کوبهای دستی مخصوص رستورانها دارای دستههای بلندی می باشد که کار با آنها را راحت کرده است.

گوشت ریش کن

دستگاه گوشت ریش کن یکی از تجهیزات حلیم پزی و راه اندازی مغازه حلیم فروشی است. همانطور که میدانید یکی از مراحل مهم پخت حلیم ریش کردن گوشت میباشد؛ از آنجا که در رستورانها و حلیم پزیها در حجم بسیار بالا حلیم طبخ می شود؛ طبیعتاً ریش کردن گوشت با دست بسیار زمان می برد به طوری که ریش کردن یک کیلو گوشت حداقل به ۴۰ دقیقه زمان نیاز دارد؛ در صورتی که در حلیم پزیها ممکن است روزانه تا ۳۰ کیلو گوشت نیز مصرف شود با این وجود اگر بخواهیم با دست گوشت را ریش کنیم حداقل به ۵ نفر نیرو نیاز خواهیم داشت که هر کدام از آنها باید چند ساعت وقت برای این کار بگذارند؛ حال آنکه با استفاده از دستگاهی به نام گوشت ریش کن به راحتی می‌توان در عرض یک ساعت ۳۰ کیلوگرم گوشت را ریش کرد. در نظر داشته باشید که ریش کردن گوشت با دستگاه کاملاً بهداشتی بوده و ریش کردن با دست از نظر بهداشتی پسندیده نمی باشد.

دستگاه گوشت ریش کن فقط برای رستورانها و حلیم پزیهایی که در منوی خود آش، حلیم، حلیم بادمجان و خورشت ماست سرو میکنند؛ طراحی نشده است بلکه این دستگاه می‌تواند در فست فودها نیز بسیار کاربردی باشد. برخی از فست فودها که در منوی خود پیتزای رست بیفت و ساندویچ گوشت سرو می‌کنند؛ به دستگاه گوشت ریش کن نیاز پیدا خواهند کرد.

این دستگاه از بدنه استنلس استیل ساخته شده که ضخامت و مقاومت بدنه آن مطابق با استانداردهای روز دنیا می باشد. تیغه های این دستگاه می‌تواند در انواع استیل، پلیمر پلی اتیلن و یا به صورت ترکیبی طراحی و تولید شود.ریش کردن انواع گوشت های سفید و قرمز چون گوشت گوسفند، گاو، بوقلمون و مرغ با این دستگاه امکان پذیر می باشد.برای استفاده از دستگاه گوشت ریش کن باید نکاتی را مد نظر داشته باشید.
برای اینکه گوشت به خوبی ریش شود؛ باید گوشت شما تازه و آبدار باشد، در واقع بهتر است از گوشت منجمد شده استفاده نکنید.هنگامی که گوشت کاملا پخته شد اجازه دهید تا سرد شود و سپس گوشت سرد شده را همراه با آب گوشت در داخل مخزن دستگاه ریخته و اجازه دهید تا ریش شود.

یکی از مزیت های خوب دستگاه گوشت ریش کن این است که امکان تنظیم ضخامت ریشه های گوشت با این دستگاه امکانپذیر می باشد.مخزن این دستگاه قابل جدا شدن بوده و در نتیجه برای شست و شو کار شما بسیار راحت می باشد.یکی دیگر از کاربردهای این دستگاه این است که می‌توان ورقه های گوشت را برای آماده سازی استیک با استفاده از این دستگاه کوبید.
بازار طلایی انواع تجهیزات حلیم پزی و راه اندازی مغازه حلیم فروشی از جمله گوشت ریش کن با ظرفیت‌های مختلف را همراه با گارانتی نامه ارائه می دهد.

کانتر گرم حلیم پزی

کانتر گرم حلیم پزی از تجهیزات حلیم پزی و راه اندازی مغازه حلیم فروشی است.اگر قصد دارید در هنگام راه اندازی مغازه حلیم فروشی خط سلف سرویس نیز راه اندازی نمایید؛ این وسیله بسیار برای شما کاربردی می باشد.

تاپینگ گرم با سیستم چرخش آب گرم کار میکند بدین صورت که در زیر این دستگاه ظرف بنماری تعبیه گشته است که المنت موجود در این دستگاه آب موجود را گرم کرده و آب گرم باعث تازه و گرم نگه داشتن حلیم می‌شود.قیمت تاپینگ گرم با توجه به ظرفیت دستگاه، ابعاد دستگاه، جنس بدنه، روکش های به کار رفته شده روی بدنه، جنس لگن زیرین، جنس نمای کار و دیگر عوامل تعیین می شود.

اگر قصد دارید که کانتر گرم را برای سالن غذاخوری تهیه نمایید می‌توانید مدل هایی را انتخاب نمایید که دارای نماکاری با ورقه‌های آبکاری شده با طلا و کروم می باشد. اگر قصد دارید که کانترگرم را برای داخل مغازه حلیم فروشی خریداری نمایید؛ می توانید مدل هایی که نما کاری ندارند و ارزانتر هستند را خریداری نمایید.تاپینگ های گرم با کیفیت دارای روکش ضد خش بوده در نتیجه گرانتر نیز می باشند.سایت بازار طلایی ارائه دهنده انواع کانترهای حلیم پزی با قیمت مناسب و خدمات پس از فروش می باشد.

اجاق گاز زمینی از ملزومات کاربردی آشپزخانه های صنعتی

یکی از تجهیزات حلیم پزی و راه اندازی مغازه حلیم فروشی اجاق گاز زمینی است. این نوع اجاق گاز بیشتر برای مغازههایی کاربرد دارد که حلیم را به صورت سنتی در دیگهای بزرگ طبخ می نمایند. اجاق گاز زمینی از آهن پروفیل ساخته شده و جهت مقاوم کردن آن به زنگ زدگی، آبکاریهایی روی آن انجام شده است.این اجاق گاز با سوخت گاز کار می کند.این اجاق گاز با رنگهای الکترواستاتیک کورهای رنگ آمیزی شده و رنگهای آن به گونهای است که مقاوم به حرارت بوده و در برابر پوسته پوسته شدن مقاوم است.

راه اندازی حلیم فروشی

همزن حلیم از تجهیزات حلیم پزی و راه اندازی مغازه حلیم فروشی

همزن حلیم که از تجهیزات حلیم پزی و راه اندازی مغازه حلیم فروشی است دارای دو قسمت بوده که یک قسمت آن برای هم زدن حلیم و قسمتی دیگر برای کوبیدن گوشت و یا حلیم مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه دارای بدنهای تمام استیل بوده و ورقهای به کار رفته در آن از نوع ۳۰۴ ضد زنگ و ضد پوسیدگی می باشد.

حلیم یکی از خوشمزهترین غذاهای ایرانیها می باشد که در ماه مبارک رمضان در سر سفرههای افطار بیش از سایر غذاها دیده می شود. گاهی اوقات افراد برای وعده صبحانه و یا شام نیز از این غذای لذیذ استفاده می کنند. حلیم رستورانها و یا حلیم پزیها بیش از حلیم خانگی طرفدار دارد زیرا حلیمی که در رستورانها طبخ میشود با استفاده از تجهیزات خاصی صورت میگیرد‌.

تجهیزات حلیم پزی و راه اندازی مغازه حلیم فروشی علاوه بر این که به آشپزها در پخت حلیم کمک میکند و سرعت کار را بالا میبرد باعث باکیفیتتر شدن حلیم نیز میگردد.تجهیزات حلیم پزی و راه اندازی مغازه حلیم فروشی به گونه ای طراحی و ساخته شدهاند که به حلیم بافتی یکدست، صاف و کشدار میدهد این امر باعث پرطرفدارتر شدن حلیم های بازاری شده است.
تجهیزات حلیم پزی و راه اندازی مغازه حلیم فروشی توسط سایت بازار طلایی در انواع برندهای ایرانی معتبر همراه با گارانتی نامه و خدمات پس از فروش ارائه میشود.


نمایش بیشتر