فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

تجهیزات آشپزخانه بیمارستان

بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 22

تجهیزات آشپزخانه بیمارستان

بیمارستان یکی از مراکز حساسی است که باید توجه خاصی به آشپزخانه آن داشت چراکه محل پخت غذای صدها انسان است و هرگونه خللی در این موضوع بازی با جان آن‌ها محسوب می‌شود. بنابراین شرکت بازار طلایی اقدام به طراحی، ساخت و عرضه تجهیزات آشپزخانه بیمارستان کرده است. تجهیزات آشپزخانه صنعتی در بیمارستان جزء مواردی است که نیاز به حساسیت خاصی دارد به همین دلیل مجموعه بازار طلایی همواره سعی دارد تا تجهیزات رستوران برای بخش آشپزخانه بیمارستان را با دقت لازم تولید کند.

اهمیت دادن بیش از پیش این مجموعه به تولید تجهیزات صنعتی برای آشپزخانه بیمارستان قابل توجه است. ساخت انواع مختلف تجهیزات آشپزخانه بیمارستان با بهترین کیفیت برعهده این شرکت بوده که انصافا با قابلیت‌های فراوانی که این مجموعه در اختیار دارد توانسته به خوبی پاسخگوی نیاز آشپزخانه‌های بیمارستان‌ها باشد.

تجهیزات بسیار زیادی برای راه‌اندازی آشپزخانه بیمارستان نیاز است چراکه می‌بایست دو عده در روز برای صدها شاید هم هزاران نفر غذا پخته و توزیع شود. بعضی از بیماران با توجه به شرایط خاصی که دارند نیاز به سرو غذاهای خاصی دارند که باید به‌ طور جداگانه برای آن‌ها غذا طبخ و توزیع گردد. سوای بر بیمارانی که در بیمارستان بستری هستند عوامل و مجموعه بیمارستان همراه با کادر درمانی این مراکز نیز احتیاج به سرو غذا دارند که باید این مسئله هم لحاظ شود. به ‌طور کلی در بیمارستان‌ها نیاز است تا چند نوع غذا برای بیماران مختلف طبخ گردد و این نیاز به هوشمندی آشپز در استفاده از لوازم و تجهیزات را به دنبال خواهد داشت.

تجهیزات آشپزخانه بیمارستان

وسایل و تجهیزات آشپزخانه بیمارستان

یکی از مهم‌ترین بخش‌های بیمارستان، آشپزخانه آن است. برای ماندگاری و مراقبت از کیفیت غذا در یک آشپزخانه صنعتی در بیمارستان‌ها نکات مهمی وجود دارد که می‌بایست به آن عمل شود. استاندارد آشپزخانه بیمارستان‌ها با یکدیگر فرق دارد. شرکت بازار طلایی با امکانات فوق‌العاده بالا حاضر به تجهیز آشپزخانه بیمارستان‌ها است.

بازار طلایی به عنوان تولیدکننده تجهیزات آشپزخانه بیمارستان برای بیمارستان‌های دولتی و خصوصی در سرتاسر کشور، کیفیت خود را به اثبات رسانده است. بازار طلایی طیف وسیعی از تجهیزات آشپزخانه تجاری برای بیمارستان‌ها را عرضه کرده که متشکل از تمام اجزای جداگانه آشپزخانه‌های بیمارستانی و تجهیزات صنعتی پخت غذا تا ترالی حمل غذا است. طراحی بی‌نظیر بازار طلایی اجازه می‌دهد که پک کاملی از تجهیزات آشپزخانه صنعتی را برای استفاده مجموعه داشته باشید یا پکی کامل برای هر نوع طبخ در ابعاد کوچک هم استفاده کنید.

تجهیزات آشپزخانه صنعتی از یخچال گرفته تا کباب‌پز تابشی تولید مجموعه بازار طلایی باکیفیتی فوق‌العاده آماده است تا  برای تجهیز آشپزخانه بیمارستان‌ها اقدام کند. با تجهیزات تولید شده در این مجموعه دیگر جای هیچ‌گونه نگرانی برای مسئولین بیمارستان وجود ندارد. این موضوع به دلیل متریال به کار برده شده در این تجهیزات است که تمام آن‌ها از کیفیتی بی‌مانند برخوردار هستند.

تجهیزات لازم برای راه‌اندازی آشپزخانه صنعتی

لوازم  و تجهیزات مورد نیاز رستوران، وسیله‌ای برای رسیدن به استاندارهای موفقیت در حرفه گفته شده است. وسایل و تجهیزات مورد نیاز آشپزخانه صنعتی باید متناسب با نیاز آن باشد.

آیا تاکنون راجع به تهیه وسایل و تجهیزات مورد نیاز رستوران خود اندیشیده‌اید؟ برای خرید وسایل و تجهیزات مورد احتیاج آشپزخانه صنعتی پیش از هر چیز به صبر و اراده احتیاج است. مجموعه ما بهترین مشاوران را در حیطه باز نمودن و خرید وسایل و تجهیزات مورد نیاز آشپزخانه صنعتی در اختیار شما می‌گذارد. در خرید وسایل و تجهیزات مورد نیاز آشپزخانه صنعتی نکاتی بدیهی است مانند داشتن سرمایه‌ی کافی!راه‌های بسیاری برای اخذ وام تجاری کسب و کار وجود دارد. در صورتی که با تدبیر و هوشیاری لازم وسایل و تجهیزات مورد نیاز آشپزخانه صنعتی خود را خریداری کنید می توانید امیدوار باشید که در کار خود رضایت‌مندی افراد وجود خواهد داشت.

تجهیزات آشپزخانه بیمارستان

 وسایل و تجهیزات مورد نیاز رستوران

رستوران‌های بزرگ به جهت گسترش کار خود، به برترین تجهیزات نیاز خواهند داشت. به همین علت آن‌ها می‌بایست که هزینه‌ی قابل توجهی را برای خرید این تجهیزات مصرف کنند تا از این طریق موفقیت کسب و کار خود را تضمین نمایند. در صورتی‌که شما هم در پی خرید وسایل و تجهیزات مورد نیاز رستوران خود هستید اضافه بر نمای بیرونی تجهیزات،کارایی آن‌ها را هم باید مورد بررسی قرار دهید.

تجهیزات آشپزخانه بیمارستان جزء ضروری‌ترین لوازم موردنیاز هر آشپزخانه است، برای آغاز نمودن کار پخت‌وپز خرید لوازم آشپزخانه بسیار الزام‌آور بوده که باید خرید آن در اولویت قرار بگیرد. چرا که پایه کار شما عرضه خدمات بهتر با این وسایل است. وسایلی مانند یخچال‌های صنعتی مناسب برای آشپزخانه از این حیث پراهمیت است که مواد غذایی را تا جایی که امکان دارد، به تازگی حفظ می‌کند و دسترسی به آن را آسان می‌دارد. این کار بسیار مهم بوده که شما در تهیه تجهیزات آشپزخانه از تجهیزاتی باکیفیت بالا و مرغوب ببرید. مهم‌ترین وسیله کار آشپزخانه‌ها، یخچال‌های صنعتی محسوب می‌شوند، حفظ مواد غذایی موجب صرفه‌جویی در هزینه و پیشگیری از هدر رفت سرمایه خواهد شد.

به همین منظور مهم‌ترین قسمت تجهیزات آشپزخانه صنعتی یخچال‌ها محسوب می‌شوند. شرکت بازار طلایی تولید تجهیزات آشپزخانه بیمارستان را به طور سفارشی انجام می‌دهد. ساخت انواع گوناگون تجهیزات و تامین لوازم خارجی باکیفیت جزئی از خدمات عرضه شده توسط شرکت بازار طلایی است.

خرید وسایل و تجهیزات مورد نیاز رستوران

لوازم آشپزخانه بیمارستان به‌ تجهیزات آشپزخانه بیمارستانخصوص یخچال رستورانی باید مطابق با ظرفیت مورد احتیاج باشد که از لحاظ اندازه پاسخگوی نیازهای مشتریان است. در بیان دیگر ظرفیت و اندازه‌ی آن متناسب با تعداد مشتریان باشد. بعضی از آشپزخانه‌های صنعتی می‌بایست روزانه جوابگوی بیش از صد مشتری یا بیشتر باشند پس لازم است پیش‌بینی‌های لازم برای عرضه‌ی خدمات به این میزان مشتری را در نظر داشته باشند. عرضه‌ی خدماتی بیش از انتظار بسته به توانایی تجهیزات دارد. به این معنا که در خرید تجهیزات آشپزخانه‌ی صنعتی این نکته را حتما باید در نظر داشته باشید که امکان دارد میزبان مشتریان باشید که تعداد آن‌ها بسیار بالاست و یا سفارشات پذیرفته شده حجم زیادی را به خود اختصاص دهند. مثلا شاید الزام‌آور باشد اضافه بر یخچال صنعتی بزرگ به جهت سهولت کارکنان یخچال رومیزی هم خریداری کنید.

 

تجهیزات آشپزخانه رستوران

به برخی از وسایل و لوازمی که در رستوران مورد نیاز است، اشاره داشتیم، اکنون به توضیحی راجع به تجهیزات آشپزخانه مورد نیاز برای رستوران خواهیم پرداخت، اهمیتی ندارد که رستوران شما در چه محله‌ای قرار دارد، مهم اینجاست که امکانات لازم برای عرضه‌ی خدمات به مشتریان را داشته باشد، اولین قدم تجهیز رستوران و شروع کار آن محسوب می‌شود که امکان دارد شما را گرفتار چالش‌هایی بکند. ولی این اطمینان را به شما می‌دهیم که این شرکت همیشه در خدمات‌رسانی و ارائه‌دهنده‌ی انواع وسایل و تجهیزات مورد نیاز برای رستوران است و با فرستادن تجهیزات با تضمین و خدمات پس از فروش به همه نقاط کشور مفتخر است که این تجهیزات را به همه نقاط دنیا نیز صادر می‌نماید.

اجناس و لوازم مخصوص آشپزی که احتیاج دارید بسته به نوع غذاهایی که سرو می‌نمایید و مهارت آشپزان تأثیرگذار است، با این وجود تابه‌ها، ظروف پخت و پز و دیگر ابزارهای دستی نیز در عرضه خدمات نقشی بسزایی را ایفا می‌کنند. بنابراین در خرید و تهیه‌ی وسایل مورد احتیاج نهایت صبر و دقت را داشته باشید.

تولید تجهیزات صنعتی آشپزخانه بیمارستان توسط شرکت بازار طلایی

تجهیزات آشپزخانه بیمارستانی بازار طلایی با طیف گسترده‌ای از تجهیزات گاز و الکتریکی، متشکل از قسمت آماده سازی ، قسمت پخت و پز، قسمت شستشوی ظروف، قسمت یخچال و سرد کردن، قسمت ذخیره‌سازی مواد غذایی، محوطه غذاخوری و غیره، طراحی، تولید و روانه بازار شده است.

لوازم آشپزخانه بیمارستانی نوین بازار طلایی ، به طور ملموسی احتیاجات مشتریان بیشتری را تامین می‌کند. این شرکت همراه با تجهیزات خود در کنار هم، مجموعه‌ای بسیار کارآمد هستند که نتایج عالی، بهره‌وری، بهداشت و هزینه‌های عملیاتی پایین را ضمانت می‌نمایند.

کیفیت پایدار محصولات ما، بهترین طراحی تجهیزات، پوشش وسیع بازار و تجربه سالیان طولانی، مجموعه ما را برای رقیبان خود به یک رقیب علمی مبدل ساخته است. گرایش ما به بهبود کارکرد و کیفیت، سال به سال بهتر از گذشته مجموعه ما را در مقابل نزدیک‌ترین رقیبان گذاشته است. شرکت بازار طلایی در خدمات پس از فروش بسیار حساس است و شکایت‌های جدی مشتریان از ما انگشت‌شمار است. این مجموعه به کیفیت محصولات ارائه شده دقت کافی داشته و با بررسی جدی ایرادات کار را برطرف ساخته سپس آماده عرضه به بازار می‌کند.

در یک آشپزخانه‌ی صنعتی قسمت‌های مختلفی اعم از انبارداری، سردخانه، آماده‌سازی غذا، پخت، شستشو، نگهداری، توزیع غذا و غیره وجود دارد. در آشپزخانه صنعتی لازم است تا افراد مشغول به کار در آن از مهارت‌هایی برخوردار باشند. می‌بایست کارکنان این قسمت‌ها از توانایی و اطلاعات زیادی در رابطه باارزش غذایی مواد، اصول تغذیه، بهداشت و سلامت بیماران داشته باشند.

شرکت بازار طلایی

شرکت بازار طلایی به عنوان مجری عملیات طراحی، تولید و اجرای تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی، سلف سرویس و سردخانه با استفاده از تجربه و دانش فنی و بهره‌مندی از خلاقیت و قابلیت‌های موجود مفتخر است با سال‌ها تجربه و فعالیت علاوه بر توجه به احتیاج مصرف‌کنندگان با کمک دانش روز دنیا گام‌های مستحکمی در جهت ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات خود در این موضوع برداشته است. با ایده وسعت دامنه فعالیت و اختصاص دادن سهم بیشتری از بازار به خود و با عوض نمودن رویکرد توانست تحولی شگرف در تولید تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی را بردارد.

این شرکت اخیرا تلاش کرده است که با کمک تجارب شرکت‌های مطرح دنیا تجهیزات تولیدی خود را طبق  استانداردهای روز دنیا با به کارگیری متریال باکیفیت نماید. چرا که تجهیزات پخت‌وپز یکی از لوازم مهم در فراهم نمودن غذای سالم و با کیفیت است.

عرضه محصولات و خدمات پس از فروش باکیفیت و ارزش برتر با کمک مدیران و کارکنان خلاق و پرشور که موجب بهبود رفاه حال مشتريان و مصرف‌کنندگان در سطح کشور شده‌ است، به صورتی‌که تمام مشتریان ما را با رشد پايدار، رهبری بازار در تجهیزات آشپزخانه‌های صنعتی، برندهای قابل اعتماد و تعهد به ارزش‌های اخلاقی و مسئولیت‌های اجتماعی می‌شناسند.

تجهیزات آشپزخانه بیمارستان

خصوصیات شرکت بازار طلایی

این شرکت به حدی در فعالیت‌های خود موفق است که زبانزد همگان بوده و برخی از خصوصیات این شرکت عبارت‌اند از:

 • کسب اعتماد مشتریان

رضایت مشتری احساس فوق‌العاده عالی هست که در هر فرد بعد از به کار بردن کالا یا دریافت خدمات بروز می‌کند. احساس رضایت از رویارویی انتظارات مشتری و کارکرد ارائه‌دهنده به وجود خواهد آمد.

 • ماموریت

تولید و ارائه محصولات مختلف باکیفیت بالا، قیمت مناسب و خدمات در دسترس با هدف جلب رضایت مشتری به صورتی که در بازارها چه در عرصه داخلی و چه در سطح خارجی گزینه اول مشتریان باشیم.

 • احترام و اعتماد متقابل

رعایت اصول اخلاقی و احترام متقابل بدون در نظر داشتن بهره از منافع مادی سرلوحه فعالیت رهبران، مدیران و کارکنان این شرکت است و امیدواریم بتوانیم گام تأثیرگذاری در حوزه صنعت ایران برداریم.

 • صداقت

اعتقاد داریم کلید موفقیت در روابط فردی و سازمانی صداقت است، به همین دلیل به عنوان یک شرکت موفق، صداقت را با رعایت آئین نامه‌های اخلاقی در روابط فردی و جمعی درون سازمانی و برون سازمانی نمود می‌بخشیم.

 • مسئولیت‌پذیری

اعتقاد داریم که همکاران ما باید در رابطه با وظایف و جایگاه شغلی خود اهتمام و استعداد خود را به کار ببرند و از هیچ کوششی برای رسیدن به آرمان‌های شرکت مضایقه نکنند و صاحبان شرکت نیز هر نوع پیشرفت خود را مرهون تلاش پایان‌ ناپذیر کارکنان بدانند و هم‌چنین به کلیه تعهدات اخلاقی و قانونی خود در رابطه با سرمایه‌های واقعی متعهد باشند.

 • پیشرفت

اعتقاد داریم گسترش و پیشرفت ادامه‌دار افراد شرکت شرط لازم بهبود و توسعه سازمان است. به عنوان یکی از پیشتازان این حیطه، پیشرفت کارکنان را جزء وظایف جدایی‌ناپذیر خود دانسته و با مشتاقانه پذیرای تغییر و مشوق نوآوری هستیم.

ویژگی‌های کلی شرکت بازار طلایی

شرکت بازار طلایی، با به کارگیری از متخصصان و کارشناسان کارآمد و باتجربه این حوزه و سالیان طولانی تجربه در عرصه‌ی مشاوره،  طراحی و تجهیز انواع آشپزخانه‌های صنعتی و سنتی،  فست فود و کافی شاپ‌ها، اقدام به تولید انواع مختلف تجهیزات فضاهای بیان شده، برای دستیابی به اهداف زیر نموده است:

 • بهینه‌سازی مصرف سوخت مطابق با رویه صحیح مصرف
 • ارتقاء سطح کیفی طبخ
 • پایین آوردن حجم ضایعات مواد غذایی
 • ارتقاء سطح بهداشت فضاهای مختلف و دستگاه‌های تولید مواد غذایی
 • مکانیزه نمودن دستگاه‌های پخت
 • کاهش نیروی انسانی متناسب با حجم کار
 • افزایش دوچندان ظرفیت طبخ نسبت به محصولات مشابه در بازار با حفظ کیفیت پخت محصولات
 • استفاده بهینه از محیط آشپزخانه با رعایت نکات، ضوابط و استانداردهای فنی و مهندسی

نمایش بیشتر