فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

تجهیزات غذای بیرون بر | هر آنچه باید بدانید

بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 1127

تجهیزات غذای بیرون بر و راه اندازی غذای بیرون بر

برای آن که بتوانید غذای بیرون بر تاسیس کنید به یک سری تجهیزات آشپزخانه صنعتی نیاز خواهید داشت. راه‌اندازی آشپزخانه صنعتی نیازمند تجهیزات زیادی است که در شرکت بازار طلایی تمامی آن را پیدا خواهید کرد چرا که این شرکت با اهتمام فراوان تمام تجهیزات رستوران را به نحو احسن جمع آوری نموده است. برای آن که بتوانید یک کسب و کار موفق در زمینه فست فود داشته باشید لازم است تا تجهیزات فست فود، و تجهیزات راه اندازی فست فود را در اختیار داشته باشید. راه اندازی رستوران به رغم مشکلات فراوان ولی سود زیادی در آن نهفته است به شرط آن که از تجهیزات باکیفیت بهره ببرید. برای آن که در راه اندازی غذای بیرون بر خود موفق باشید لازم است به مواردی که گفته خواهد شد توجه کامل داشته باشید.

گام اول در راه اندازی غذای بیرون بر تهیه منو است

شما با تهیه منو قادر خواهید بود تا تخمین حدودی از فضای مورد احتیاج، تجهیزات لازم و درآمدتان را داشته باشید. در تهیه ی منو تلاش کنید برای سلایق گوناگون ، غذاهایی را در نظر داشته باشید . حتی اگر تخصص و مهارتتان در تعدادی غذاهای خاص باشد حتما غذاهای ساده تری را در منوی خود بگنجانید. به عنوان مثال برای کسانی که گوشت مصرف نمی کنند و از غذاهای گیاهی بهره می برند سالادها و غذاهای دیگری که از گیاه و سبزیجات تهیه می گردند را در منوی خود لحاظ کنید . نکته ای که باید به آن بیش از پیش توجه داشته باشید تجربه و مهارت شما در تهیه ی انواع غذاها به طورهمزمان است . منو را به گونه ای  تنظیم نمایید که از عهده تعداد آن بر بیایید .

بعد از این که منو را حاضر کردید. در رابطه با دریافت تسلط روی تکنیک های آشپزی ، مهارت ها ، زمان آشپزی و سرویس دهی ، حتما غذاهایی را که در منو اضافه نموده اید را پخت کنید و میهمانی هایی برای اطرافیان برگزار کرده و نظر آن ها را صادقانه سوال کنید . مواد غذایی گوناگون را با هم ترکیب کرده و طعم های جدید را تجربه کنید . تا جایی که امکان آن برای شما فراهم است پیش از تاسیس غذای بیرون بر تمرینات لازم را داشته باشید و آزمایش و خطا کنید . این کار موجب پیشرفت شما و افزایش مهارت شما خواهد شد.

 

گام دوم در راه اندازی غذای بیرون بر تهیه مکان است

برگزیدن مکان مناسب برای راه اندازی غذای بیرون بر یکی از  مراحل مهم در این مسیر است . مکان هایی که تراکم ادارت و شرکت ها بالاست  گزینه های خوبی به شمار می روند.  به تعداد و نزدیکی سایر غذاهای بیرون بر در آن محدوده توجه نمایید . بهتر است در مورد این که آیا در این منطقه پیش از این آشپزخانه ای بوده که با شکست مواجه شده یا نه ،پرس و جو کنید . امکان دارد در این تحقیق به شما ثابت گردد آن مکان ، برای راه اندازی غذای بیرون بر مناسب نیست .

اگر تمایل دارید غذای بیرون بر را به عنوان یک شغل دائمی راه اندازی نمایید حتما به فکر تهیه ی محلی باشید که اضافه بر موقعیت مکانی  مناسب ،  از لحاظ سیستم تهویه ،  لوله کشی ، ابعاد محیط و غیره احتیاجات شما را رفع کند.

گام چهارم کسب مجوزها

با توجه به مرتبط بودن این شغل با سلامت مردم ، نیاز به کسب مجوزها و گواهینامه های گوناگون زیر نظر وزارت بهداشت است . حتما مجوزهای لازم را اخذ نمایید . اگر نسبت به این موضوع بی توجه باشید مشکلات عدیده ای در آینده گریبان گیر شما خواهد شد به طوری که حتی می تواند منتج به پلمپ شدن تهیه غذای بیرون بر  شما شود .

 

وسایل و تجهیزات مورد نیاز غذای بیرون بر

تهیه غذاهایی که وجود دارند برای  پیشرفت در کار خود به بهترین تجهیزات احتیاج دارند. به همین علت آن ها ضرورت را در این می بینند که هزینه ی قابل ملاحظه‌ای را صرف خرید این تجهیزات کنند تا بدین ترتیب موفقیت در کسب و کار خود را تضمین نمایند. در صورتی که شما هم در پی خرید تجهیزات مورد احتیاج غذای بیرون بر خود هستید اضافه بر نمای تجهیزات؛ کارایی آن ها را هم باید مورد سنجش قرار دهید.

 ضروری ترین لوازم مورد نیاز هر غذای بیرون بر تجهیزات آشپزخانه محسوب می شود، برای آغاز نمودن کار تهیه غذای بیرون بر خرید لوازم آشپزخانه ضروری ترین وسایلی است که می بایست خرید آن در اولویت گذاشته شود. چرا که زیربنای کار شما عرضه ی خدمات بهتر با این لوازم محسوب می شود. تجهیزاتی مانند یخچال های صنعتی مناسب برای تهیه غذای بیرون بر به این منظور دارای اهمیت است که مواد غذایی را تا حد امکان تازه نگه می دارد و دسترسی به آن را راحت می سازد. این موضوع بسیار مهم است که شما در تهیه تجهیزات آشپزخانه تجهیزاتی با کیفیت بالا را به کار بگیرید. یخچال های صنعتی مهمترین لوازم کار تهیه غذاها به شمار می آیند، حفظ مواد غذایی موجب صرفه جویی در هزینه و پیشگیری از هدر رفت هزینه ها خواهد شد به همین علت مهمترین بخش تجهیزات آشپزخانه صنعتی یخچالها به حساب می آیند.شرکت بازار طلایی تولید تجهیزات رستوران و غذای بیرون بر را به طور سفارشی انجام می دهد. ساخت انواع تجهیزات و تامین وسایل خارجی با کیفیت جز خدمات عرضه شده توسط شرکت ما محسوب می شود.

تجهیزات مورد نیاز برای راه اندازی غذای بیرو بر، وسایل آشپزی و تجهیزات آشپزخانه است كه بخش عمده ای از سرمایه اولیه راه‌اندازی غذای بیرون بر به حساب می آید.

یك غذای بیرون بر در حد متوسط باید تجهیزات زیر را داشته باشد:

  • یخچال
  • گاز
  • دستگاه كباب زنی
  • سبد بزرگ آشپزی
  • دیگ بزرگ
  • قابلمه
  • بیش از ۳۰ سیخ كباب زنی در اندازه های مختلف
  • ملاقه و كفگیر
  • انواع چاقوها
  • دستگاه خمیرگیر برای كباب

مجموع این لوازم به سرمایه اولیه جهت تامین آن ها نیاز دارد.

یعنی با کمی حساب و کتاب می توان دریافت که برای راه اندازی یك غذای بیرون بر ساده، باید بین ۱۵۰ تا ۲۵۰ میلیون تومان سرمایه داشت.

طبق تحقیقات میدانی، یك غذای بیرون بر متوسط برای رسیدن به سود دهی می بایست روزانه حدود ۱۰۰ پرس غذا تهیه و به دست مشتری برساند. هر پرس غذا به طور میانگین رقمی قیمت گذاری می شود كه تقریبا نیمی از آن هزینه و بقیه آن سود به حساب می آید.

بعضی از کارشناسان معتقدند در صورتی که سود هر پرس غذا زیر نصف هزینه‌ها باشد، نباید به بقیه كار امیدی داشت. به این دلیل که غذای بیرون بر هزینه‌های جاری دیگری مثل بیمه، مالیات، خسارات، دستمزدها، اجاره بها و غیره دارد. در صورتی که درآمد کمتر از هزینه باشد، مطلوب تر است که ادامه ندهید.

وسایل و تجهیزات مورد نیاز رستوران ،  بهترین ابزار برای رسیدن به استاندارهای موفقیت در حرفه پیش رو شماست. وسایل و تجهیزات مورد نیاز رستوران باید مطابق با نیاز آن تهیه گردد.

آیا تا به حال در مورد خرید وسایل و تجهیزات مورد نیاز غذای بیرون بر خود فکر کرده اید؟ برای خرید وسایل و تجهیزات مورد نیاز خود پیش از هر چیز نیاز به تلاش و اراده قوی است. بازار طلایی بهترین مشاوران را در عرصه ی باز نمودن، تهیه ی وسایل و تجهیزات مورد نیاز خود برای غذای بیرون بر در اختیارتان قرار می دهیم. در تهیه وسایل و تجهیزات مورد احتیاج غذای بیرون بر تعدادی مسایل بدیهی است مانند داشتن سرمایه کافی! افتتاح یک غذای بیرون بر ارزان نیست. ولی راه های بسیاری برای اخذ وام تجاری کسب و کار وجود دارد. بنابراین فرض را بر این می گیریم که شما سرمایه ی مورد نیاز برای افتتاح غذای بیرون بر را دارید و به فکر تجهیز مکان خود هستید ولی غذای بیرون بر به چه وسایلی نیاز دارد؟ پاسخ به این سوال می تواند شما را در بهبود وضعیت مکان خود و صرفه جویی در هزینه هایتان کمک شایانی کند. اگر با تدبیر وسایل و تجهیزات مورد نیاز غذای بیرون بر خود را خریداری نمایید می توانید امیدوار باشید سطح در آمد شما افزایش یافته و منتظر گسترش کارتان باشید.

خرید وسایل و تجهیزات مورد نیاز رستوران

تجهیزات رستوران و غذای بیرون بر به خصوص یخچال رستورانی باید مطابق با گنجایش مورد نیاز، به اندازه و پاسخگوی نیاز های غیر منتظره ی غذای بیرون بر و مشتریان باشد. در بیان دیگر گنجایش و حجم مناسب با تعداد مشتریان داشته باشد. بعضی از تهیه غذاها روزانه باید جوابگوی بیش از صد مشتری یا بیش از این باشند پس ضرورت دارد  پیش بینی های لازم برای عرضه ی خدمات به این میزان مشتری را مد نظر داشته باشند. عرضه ی خدماتی بیش از انتظار به توانایی تجهیزات بستگی دارد. به این معنا که در خرید تجهیزات غذای بیرون بر این نکته را حتما باید مد نظر داشته باشید که امکان دارد میزبان مشتریان بیشتری باشید و این که سفارشات با حجم زیادی را از شما بخواهند. به طور مثال شاید لازم باشد اضافه بر یخچال صنعتی بزرگ برای راحتی کارکنان یخچال رومیزی هم خریداری کنید.

کوره ی تجاری

یکی از تجهیزاتی که مورد نیاز تهیه غذای بیرون بر برای کباب کردن، و تهیه انواع غذاهای کبابی است کوره ی تجاری محسوب می شود، کوره تجاری این ویژگی را دارد که بعد از روشن شدن چندین بار مورد استفاده پیاپی قرار می گیرد و همچنین این قابلیت را دارد که در یک فضا همان زمان برای آماده نمودن چند نمونه غذا اقدام کنید. انواع خاصی از کوره ها وجود دارد. تجهیزات دیگر آشپزخانه برای تجهیز یک آشپزخانه ی تجاری مورد نیاز است که برای تهیه ی تمامی لوازم آشپز خانه یک چک لیست کامل از وسایل مورد احتیاج خود فراهم کنید و به طور کامل هر چیزی که برای آشپز خانه ی رستوران خود  احتیاج دارید را بنویسید، برای این که به راحتی یک جا تجهیزات مورد نیاز  تهیه غذای بیرون بر خود را فراهم کنید با مشاوران شرکت بازار طلایی تماس بگیرید، شرکت ما تمامی تجهیزات آشپزخانه رستوران را با گارانتی و خدمات پس از فروش به طور تکی و عمده به کل نقاط کشور ارسال می نماید.

تجهیزات آشپزخانه رستوران

به چند نمونه از تجهیزات مورد احتیاج رستوران اشاره داشتیم، اکنون به توضیحی در مورد تجهیزات مورد نیاز برای تهیه غذا می پردازیم، مهم نیست تهیه غذای بیرون بر شما در چه موقعیت مکانی قرار دارد مهم این است که امکانات لازم برای عرضه ی خدمات به مشتریان را داشته باشد، تجهیز تهیه غذای بیرون بر گام اول شروع کار رستوران است که امکان دارد شما را گرفتار چالش کند. اما این امید را به شما می دهیم که شرکت بازار طلایی همواره خدمات رسان و ارائه دهنده ی انواع وسایل و تجهیزات مورد نیاز برای تهیه غذای بیرون بر بوده است و با ارسال تجهیزات با گارانتی و خدمات پس از فروش به تمام نقاط کشور این افتخار را دارد که این تجهیزات را به تمام نقاط دنیا نیز ارسال می نماید. اجناس و لوازم مخصوص آشپزی که احتیاج دارید بسته به نوع غذاهایی که سرو می نمایید و مهارت آشپزان بسته است، با این وجود تابه ها، ظروف پخت و پز و سایر ابزار های دستی نیز در عرضه خدمات نقشی بسزایی دارند؛ بنابراین در خرید و تهیه ی لوازم مورد نیاز صبر و دقت کافی را انجام دهید.

قیمت وسایل و تجهیزات مورد نیاز رستوران

بسته به تعداد و نوع تجهیزاتی که سفارش می دهید نرخ لوازم نیز قابل تغییر است، اما مناسب ترین قیمت را به عنوان یک توزیع کننده و تجهیز کننده در سطح بین المللی عرضه می داریم. تجهیزات گوناگون با قیمت های متنوعی وجود دارد که بسته به موقعیت مکانی تهیه غذای بیرون بر شما و ظرفیت و اندازه و از نظر کارکرد مختلف است. انواع کوره های متنوع، یخچال های معمولی و یخچالهای صنعتی و فریزر ها و لوازم ایمنی و غیره با نرخ های متفاوتی وجود دارند. اما برای راه اندازی یک تهیه غذای بیرون بر موفق مهم است که تهیه غذای خود را با بهترین ابزار مجهز کنید. باید خرید تجهیزاتی را در نظر بگیرید که نه تنها مناسب نیاز های کارکنان و مشتریان شما است، بلکه باعث صرفه جویی در هزینه های شما و عرضه ی خدماتی بهتر نیز می گردد. اگر اطمینان ندارید که چه تجهیزاتی می تواند کارایی مناسب داشته باشد ما اینجا هستیم تا شما را در این راه کمک کنیم.

 


نمایش بیشتر