فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

تجهیزات راه اندازی جگرکی و وسایل لازم جگر فروشی

بازدید امروز : 6
بازدید کــل : 2168

جیگرکی این روزها به یکی از مشاغل پرسود تبدیل شده است. پرسود بودن مغازه جیگری را می توان به علت محبوبیت به این کباب دوست داشتنی در میان مردم ربط داد.جیگر علاوه بر اینکه طعم بسیار مطلوبی دارد و بوی آن هوش از سر آدم می برد بسیار مقوی نیز است و همین موضوع به عاملی تبدیل شده است که طرفداران زیادی داشته باشد و افراد بسیاری برای خوردن این غذای دلچسب به مغازه شما بیایند. از این رو بازارطلایی که یکی از قدیمی ترین تولید کننده  تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی است تصمیم گرفته تا شما را تجهیزات راه اندازی جگرکی آشنا کند. تا شما بتوانید یک جیگرکی پر سود راه اندازیر کنید یا اینکه اگر شغل شما به نحوی رستوران مرتبط است بتوانید با اضافه کردن این غذای لذیذ به لیست خود درآمد خود را افزایش دهید.

برای راه اندازی یک جگرکی چه مقدار سرمایه لازم است؟

 برای اینکه شما بتوانید بیشترین سود را از جگر فروشی داشته باشید به چندین فاکتور نیاز دارید که عبارتند از:

  • مغازه جیگر فروشی
  • تجهیزات راه اندازی جگرکی
  • فضای برای نشستن
  • جواز کسب
  • دکوراسیون و طراحی مناسب جیگر فروشی
  • مواد اولیه

هریک از مواردی که در بالا عنوان شد را ما در اینجا برای شما شرح خواهیم داد.

مغازه جگر فروشی

اینکه شما چه جایی را برای اینکار اختصاص می دهید از عواملی است که در درآمد شما تاثیر بسیار زیادی دارد. در ابتدا شما باید رقیب های خود را بررسی کنید و ببینید چند مغازه در نزدیکی شما قرار دارند که مشغول به این کار هستند و آن ها را از نظر قیمت و کیفیت بررسی کنید وببینید می توانید با آن ها رقابت کنید؟ در مرحله بعدی شما باید افرادی که به آن منطقه در رفت و آمد هستند و به عبارتی قرار هستند مشتری شما باشند را نیز باید ارزیابی کنید و ببینید چند درصد این افراد به این غذا علاقمند هستند به عنوان نمونه اگر مکان مورد نظر درنزدیکی مدارس و دانشگاه ها است این غذا چندان میان آن ها پرطرفدار نیست  زیرا عموما دانش آموز و دانشجوها به سمت غذاهای فست فودی گرایش دارند. برای ارزیابی مکان خود شما می توانید با کارشناس های ما در بازارطلایی تماس  بگیرید تا راهنمایی های لازم را به شما بدهند.

تجهیزات راه اندازی جیگرکی

تجهیزات راه اندازی جگرکی

اگر شما صاحب یک رستوران هستید و تصمیم دارید این غذا را در لیست غذاهای ارائه شده خود قرار دهید مهم ترین وسیله ای که  در تجهیزات راه اندازی جگرکی خود بدان نیاز دارید کباب پز گازی می باشد و سپس به چندین سخ برای کباب کردن نیاز دارید و تمام! اما اگر به  تازگی تصمیم دارید مغازه خود را افتتاح کنید به لوازم دیگری همچون یخچال صنعتی و ویترینی، سینک صنعتی، میزکار، سیخ شور حلزونی و تنور نان داغ برای ارائه نان داغ و تازه نیازمند هستید.

تجهیزات راه اندازی جیگرکی

همچنین شما می توانید در مغازه جگرکی خود علاوه بر جگر کباب های دیگر همچون، خوشه، خوش گوشت، قلوه، دل، قارچ، پنیر، سوسیس کباب، کوبیده، چنجه، جیگر وز، جوجه کباب و ..... را نیز سفارش دهید که در صورت افزودن کباب کوبیده به لیست خود بهتر است که یک چرخ گوشت صنعتی نیز تهیه نمایید. تجهیزات راه اندازی جیگرکی به میزان سودی که دارد بسیار محدود است و به سرمایه بالایی نیاز ندارد وش ما می توانید در کنار سر این غذا درآمدی نیز از ارائه نوشیدنی ها داشته باشید. شما می توانید تمامی وسایل کبابی را در مدل های مختلف در سایت بازارطلایی مشاهده نمایید.

وسایل لازم مغازه جیگری

فضای نشستن جگرکی

از آنجا که تمام خوشمزگی و طعم مطلوب جگر به این است که این غذا به صورت داغ سرو شود بنابراین داشتن فضایی برای نشستن مشتری عا از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و شما حتما باید فضای کافی برای قرار دادن میز و صندلی و حضور مشتری ها را در نظر داشته باشید و نباید از اهمیت این موضوع غافل شوید.

جواز کسب

تمامی ما به خوبی می دانیم که برای شروع هرکاری به جواز کسب و مجوز نیاز داریم. راه اندازی یک مغازه جیگرکی نیز از امر مستثنا نمی باشد. شما برای اینکه مجوز مغازه جیگرکی را دریافت کنید باید به اتحادیه صنف کبابی بروید. اگر تصمیم دارید مغازه خود را در شهرستان افتتاح کنید به کسی نیاز دارید که از تهران نماینده شما باشد. سپس شما پس از اینکه درخواست پرونده کسب دادید و مدارک مورد نیاز خود را ارائه دادید اکنون باید منتظر اتحادیه باشید که شما را تایید نماید.

دکوراسیون مغازه جگری

دکوراسیون مغازه جیگری از جمله عواملی است که در سود دهی و میزان موفقیت مغازه شما بسیار اثر گذار می باشد. اگر مغازه شما فضای کافی دارد پیشنهاد ما به شما این است که چیدمان آن را به گونه ای انجام دهید که مشتری ترغیب شود بیشتر در مغازه شما بماند. بهره گرفتن از آبنماها، نورپردازی خاص و استفاده کردن از گل و گیاه می تواند فضا را برای مشتری دلچسب تر کند. چیدمان تجهیزات راه اندازی جگرکی نیز از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است.

مواد اولیه

  جیگر از جمله مواد غذایی است که به سرعت خراب می شود و علاوه بر از دست دادن طعم مطلوبی که دارد ممکن است باعث ایجاد مسمومیت گردد و این موضوع به عاملی تبدیل شود که شما در ذهن مشتری به یک خاطره بد تبدیل شوید که علاوه بر اینکه تصمیم می گیرد هرگز دوباره به مغازه شما نیاید به دیگران نیز توصیه خواهد کرد که هرگز پایشان را به مغازه شما نگذارند.

 بنابراین  شما باید کشتارگاهی را پیدا کنید که به شما گوشت های تازه و بهداشتی را ارائه دهد. همچنین باید جیگر را به صورت روزانه متناسب با مشتری هایی که دارید تهیه فرمایید و اگر جیگر تهیه شده توسط شما آنقدر که باید به فروش نرفت نباید آن را به مدت زیادی نگهداری کنید و حتما باید آن را دور بیاندازید. فراموش نکنید بدترین سرمایه ای که یک مغازه دار می تواند از دست دهد اعتماد مشتری است.

خرید تجهیزات راه اندازی جگرکی

خرید تجهیزات راه اندازی جگرکی را شما می توانید از سایت معتبری همچون بازارطلایی انجام دهید. وسایل جیگرکی دست دوم نیز در سایت ما موجود است اما توصیه ما به شما این است که تجهیزات جیگری را به صورت نو و دست اول خریداری نمایید. زیرا اینگونه شما از یک سال گارانتی و ده سال خدمات پس از فروش نیز برخوردار خواهید بود.

 


نمایش بیشتر