فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

تجهیزات راه اندازی کبابی و وسایل مغازه کبابی

بازدید امروز : 6
بازدید کــل : 3546

تجهیزات راه اندازی کبابی

یکی از غذاهایی که از گذشته تا به حال در میان مردم رواج داشته است کباب است. این غذای دوست داشتنی و خوش طعم از قدیم الایام نظر مساعد افراد بسیار زیادی را به سمت خود جلب کرده است و در میان مردم ایران به جرات می توان گفت که این غذا مورد علاقه افراد زیادی در تمامی رده های سنی به شمار می رود. بنابراین راه اندازی کبابی همیشه شغلی پر سود و پردر آمد به شمار میرفته  است. اگر شما نیز این روزها در فکر درآمد زایی از طریق افتتاح مغازه کبابی هستید در ادامه با ما همراه باشید ما در اینجا انواع وسایل راه اندازی کبابی را به شما معرفی خواهیم کرد و به شما خواهیم گفت چگونه با کمترین هزینه و به دور از تهیه وسایل به درد نخور و بلا استفاده تجهیزات راه اندازی کبابی(Grilled startup equipment) خود را به درستی تهیه نمایید و با یک هزینه معقول و درست بالاترین سود را نصیب خود کنید و چه بسا در این شغل را در آینده گسترش  و برند سازی انجام دهید. همچنین در دسته بندی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی وسایل کاربردی دیگری نیز در دسترس است. در ادامه با ماهمراه باشید برای شما سوپرایز داریم.

تجهیزات راه اندازی کبابی

آشنایی با کباب

شاید برای شما سوال ایجاد شود که در مغازه کبابی خود چه نوع کباب هایی را باید سرو کنید؟ توصیه ما به شما این است که برای تمامی سلیقه ها انواع کباب های مختلف را در نظر بگیرید، البته باید در ادامه افزود که این موضوع از لحاظ اقتصادی نیز برای شما به صرفه تر می باشد زیرا تجهیزات راه اندازی تمامی آن ها تقریبا یکسان است و شما می توانید با تهیه چند قلم مشترک تمامی کباب ها را در اختیار مشتری های خود قرار دهید. کباب ها شامل مواردی همچون، کباب کوبیده، کباب برگ،خوئک، خوش گوشت، جیگر،جوجه کباب، بال و .....هستند.

تجهیزات راه اندازی کبابی

برای راه اندازی کبابی به چه وسایلی نیاز است؟

در ابتدا به شما باید گفت که برای راه انداختن مغازه کبابی ما به سه دسته لوازم نیاز داریم که با استفاده از آن ها بتوانیم مواد غذایی را:

 • آماده
 • سرو
 • نگهداری

کنیم.

آماده سازی غذا

برای دسته اول که آماده سازی غذا می باشد ما باید وسایلی در دسترس داشته باشیم که باعث تسهیل و سرعت بخشیدن به کار ما شود برای این دسته می توان از وسایلی مانند:

 • میزکار راه اندازی کبابی
 • سینک صنعتی راه اندازی
 • سیخ استیل راه اندازی کبابی
 • کباب پز راه اندازی کبابی
 • منقل راه اندازی کبابی
 • چرخ گوشت راه اندازی کبابی

نام برد.

سرو غذا

هنگامی که شما غذا مورد نظر مشتری را آماده کردید اکنون به وسایلی نیاز دارید تا به کمک آن بتوانید غذا را در اختیار مشتری قرار دهید و به عبارتی دیگر آن را برای مشتری سرو نمایید وسایل این دسته بندی شامل وسایلی همچون:

 • سینی استیل راه اندازی کبابی
 • لوازم غذاخوری کبابی

هستند.

نگهداری غذا

دسته آخر نگهداری غذا می باشد اکنون شما برای نگهداری کردن از مواد غذایی که آماده کردید به وسایلی نیز نیازمند هستید به عنوان مثال برای اینکه مانع از فاسد شدن مواد غذایی شوید به چه وسیله ای نیاز دارید؟ در ادامه برای شما تجهیزات راه اندازی نگهداری کبابی را نیز معرفی خواهیم کرد:

وسایل راه اندازی کبابی باید دارای چه ویژگی های باشند؟

از آنجا که کباب مدام با آتش در میان است و پخت توسط آتش صورت میگیرد لوازم استفاده شده در کبابی ها باید از استحکام و مقاومت مورد نظر برخوردار باشند تا به مرور زمان خراب نشوند و شما مجبور نباشید سالانه به تعویض لوازم خود بپردازید.همچنین شیوه پخت افراد در پخت کباب با یکدیگر کاملا متفاوت می باشد و اصلا نمی توان وسایل ثابتی را برای تمامی افراد در نظر گرفت در این راستا فروشگاه اینترنتی بازارطلایی مدل های مختلف وسایل کبابی را برای تمامی افراد از سرتا سر ایران در نظر گرفته است و از آنجا که ما خودمان تولید کننده هستیم می توانید وسایل مورد نظر خود را به مجموعه ما سفارش دهید تا برای شما آماده سازند.

وسایل راه اندازی کترینگ

برای افتتاح کردن کبابی علاوه بر وسایل کبابی چه مواردی اهمیت دارند؟

راه اندازی یک کبابی خوب نیازمند رعایت کردن قوانینی است که از میان آن ها می توان به مواردی همچون:

 • داشتن مکانی مناسب

محلی که شما در نظر دارید مغازه کبابی خود را دایر نمایید باید در وهله اول در دید عموم مردم قرار داشته باشد و به عبارتی دیگر  پا خور مناسبی داشته باشد. در وهله دوم شما باید رقیب های خود را در منطقه ای که تصمیم دارید مغازه خود را دایر کنید بررسی نمایید. در وهله سوم شما باید مشتری های خود را بشناسید تا بدانید باید در منطقه مورد نظرتان مغازه خود را چگونه طراحی نمایید. در وهله آخر نیز باید بررسی کنید که از نظر دسترسی محل مورد نظر شما به چه صورتی هست.

 • داشتن ایده فروش و برند سازی

شما برای اینکه بتوانید مکان مورد نظر خود راباید به سود دهی لازم برسانید. نیاز به برنامه ریزی دارید و باید حتما هدف خود را مشخص کنید،میزان سرمایه و میزان سود دهی خود را نیز تعین نمایید.تا بتوانید کم کم به گسترش مکان مورد نظر خود بپردازید.

 • انتخاب پرسنل

یکی از مواردی که در راه بازکردن مغازه کباب فروشی از اهمیت بسیار بالایی برخودار است انتخاب کردن کارکن هایی است که در مجموعه در حال فعالیت هستند، خصوصا می توان از آشپز و کباب زن ماهر نام برد که نقش به سزایی در تهیه کباب کردن کباب خوشمزه دارند. البته استفاده کردن از صندوق دار و کارگرهایی که خوش برخورد باشند و به خوبی با مشتری برخورد کنند در جذب مشتری و سود دهی کاملا اثر گذار است.

 • مواد اولیه

اگر به دنبال به دست آوردن مشتری های ثابت هستید باید کیفیت غذاهای ارائه شده خود را بالا ببرید و برای بالا بردن کیفیت غذاهایی خود نیازمند این هستید که از مواد اولیه مناسب و با کیفیت استفاده نمایید. انتخاب گوشت تازه و با کیفیت در تهیه یک کباب با کیفیت بسیار اهمیت دارد. توصیه ما به شما این است که گوشت اولیه خود را از کشتارگاه خریداری کنید تا اولیه بر کیفیت کار قیمت آن نیز به صرفه باشد.

 • دیزاین کبابی

شما باید با توجه به منطقه ای که تصمیم دارید در آنجا مغازه خود را باز کنید، باید دیزاین مورد نظر خود را انتخاب کنید.اما در کل باید تلاش کنید که منطقه انتخابی شما دنج باشد، از نورپردازی کافی برخوردار باشد و همچنین میز و صندلی، تخت کافی با نشیمن مناسب برای نشستن وجود داشته باشد.

وسایل راه اندازی کبابی باید دارای چه ویژگی هایی باشند؟

اگر شما از دسته افرادی هستید که تصمیم دارید یک مغازه کبابی افتتاح کنید باید بدانید که وسایل آن از اهمیت به سزایی برخوردار هستند وشما باید به دنبال وسایلی باشید که علاوه بر سرعت بخشیدن به کار شما بر کیفیت آن بیافزاید و همچین دارای عمر طولانی باشد و این عوامل در کنار یکدیگر باعث خواهند شد تا سود دهی شما به طور قابل توجهی افزایش پیدا نماید.

بنابراین شما نمی توانید با روش های سنتی گذشته و با توجه به افکار خود و اطرافیانت برای راه اندازی مغازه کبابی دست به کار شوید. چرا که صنعت غذایی تبدیل به یک صنعت نوین شده است و شما برای رسیدن به سودهی مورد نیاز باید از یک مشاوره کمک بگیرید تا بتوانید وسایل موردنیاز خود را به درستی انتخاب کنید.سایت بازارطلایی که بزرگترین و قدیمی ترین سایت تجهیزات آشپزخانه صنعتی و کبابی است می تواند مشاوره لازم به شما جهت راه اندازی بهترین کبابی را بدهد.

                               شما می توانید از طریق تماس با ما با کارشناس های مجموعه مشورت نمایید.

تجهیزات راه اندازی کبابی

چیدمان تجهیزات کبابی باید چگونه باشد؟

چیدن وسایل کبابی در کنار یکدیگر باید متناسب با فضایی که در اختیار دارید و به طور منظم چیده شود. نقشه آشپزخانه صنعتی باید به نحوی چیده شود که افراد مختلف در یک آشپزخانه بدون اینکه در کار یکدیگر اختلال ایجاد کنند و بدون کوچکترین مزاحمتی برای یکدیگر کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام دهند. در کل می توان گفت که چیدمان راه اندازی کبابی باعث:

 • کم کردن کاربرها
 • افزایش سرعت بیشتر
 • سرعت بالاتر

خواهدشد.

شیوه خرید تجهیزات و لوازم کبابی

اکنون شما بعد انتخاب مکان،طراحی دیزاین و کشیدن نقشه نیاز به خرید لوازم مورد نظر خود خواهد داشت و اکنون ای سوال برای شما ایجاد خواهد شد که کدام یک از وسایل را باید خریداری نمایید ما به شما خواهیم گفت که چگونه وسایل متناسب کار خود را انتخاب کنید. به عنوان مثال ابدا به شما توصیه نمی شود که برای راه اندازی یک کبابی نوپا از وسایل و تجهیزات گران قیمت استفاده کنید.

ما در بازارطلایی آماده خدمت رساندن به شما دوستان عزیز هستیم و اصلا جای نگرانی نیست ما مرحله مرحله راه اندازی کبابی را به شما آموزش خواهیم داد تا بدون نیاز به هزینه های اضافی به بالاترین سوددهی ممکن برسید.  

انتخاب اسم راه اندازی کبابی

انتخاب اسم کبابی یکی از قسمت های جذاب افتتاح کبابی می باشد و شما پس از اینکه لوازم و تجهیزات کبابی خود را انتخاب کردید باید برای اینکار وارد عمل شوید. بسیاری از افراد از قبل نام کبابی خود را انتخاب می کنند اینکار کار اشتباهی نیست اما بهتر این است که پس مشخص کردن محل و کامل شدن مغازه شما با توجه به دیزاین و فرم آن اسم محل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

همچنین شما باید از گذاشتن اسامی بی ربط بر سر در مغازه خود خودداری نمایید و باید اسمی را انتخاب کنید که مشتری را ترغیب کند که وارد مغازه شود و این نام نباید از برندهای دیگر الهام گیری شده باشد تا شما در آینده بتوانید برند سازی انجام دهید.

اسم کبابی

ارزان ترین تجهیزات راه اندازی کبابی

ارزان ترین وسایل و لوازم کبابی در بازارطلایی موجود است. شاید برای شما این سوال ایجاد شود که چرا ما وسایل خود را ارزان تر از همکارهای دیگر به فروش می رسانیم در پاسخ به این سوال باید به شما بگوییم که ما خود به طور مستقیم تولید کننده انواع تجهیزات و لوازم کبابی هستیم و بنابراین هیچ واسطه ای در این میان نقشی ندارد وشما لوازم مورنیاز خود را به طور مستقیم از تولید کننده تهیه خواهید کرد.

وسایل دست دوم کبابی

وسایل دست دوم در بازارطلایی موجود است اما ما ابدا خریدن این وسایل را به شما توصیه نخواهیم کرد زیرا این وسایل دارای گارانتی و خدمات پس از فروش نمی باشد و همچنین در آینده ممکن است برای شما دردسر ساز شود و هزینه های دور از انتظاری را برای شما رقم بزند.

کبابی

چرا باید انتخاب ما بازارطلایی باشد؟

شاید برای شما این سوال ایجاد شود که چرا باید بازارطلایی را برای مشاوره و خرید وسایل خود انتخاب کنید در ادامه ما به این سوال شما پاسخ خواهیم داد:

 • تولید مستقیم
 • قیمت مناسب
 • کیفیت بالا
 • جنس درجه یک
 • خدمات پس از فروش معتبر
 • کارکنان خوش برخورد
 • گارانتی
 • مسئولیت پذیری در برابر جنس فروخته شده
 • پیگیری فروش

تنها قسمتی از مزایای شرکت بازارطلایی می باشد.


نمایش بیشتر