فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

بازدید امروز : 1
بازدید کــل : 100

معرفی ظرف پیتزا

پیتزا غذایی ایتالیایی است که چند دهه قبل وارد ایران شد و خیلی زود در بین ایرانیان محبوب شد. پیتزا نان گردی است که روی آن را با پنیر و سس گوجه فرنگی و دیگر مواد دلخواه میپوشانند. برای تهیه پیتزا از ظرف مخصوص آن استفاده میشود. ظروف پیتزا یکی از لوازم ضروری برای پیتزافروشی ها، ساندویچی ها و فست فودی ها شناخته میشوند. ظروف پیتزا از جنس آهن بوده و روی آن تفلون کاری شده است به همین دلیل استفاده از این ظروف راحت بوده و پیتزا به ظرف نمی چسبد و شستشوی آن بسیار اسان است. بعد از آماده کردن پیتزا آن را در قالب پیتزا گذاشته و در فر قرار دهید بعد از چند دقیقه پیتزای شما با کیفیت بالا آماده میشود. این قالب ها در برابر حرارت مقاوم هستند و ماندگاری بالایی دارند. استفاده از این ظروف در دسته بندی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی سرعت کار شما را بالا خواهد برد و سرعت سرویس دهی به مشتری را افزایش خواهد داد.

انواع ظرف پیتزا

ظروف پیتزا در جنس و طرحهای مختلف در سایزهای متفاوت ساخته میشوند. ظروف پیتزا در طرحهای ایتالیایی و آمریکایی وجود دارند
ظروف پیتزا تفلون در سایزهای پیکو، کوچک، یک نفره، دونفره، خانواده و بزرگ ساخته میشوند. این ظروف درطرحهای مربعی، مثلثی و گرد تولید و به بازار عرضه میشوند. طرحهای متنوع ظروف پیتزا در جلب مشتری بیشتر کارایی دارد.

فیلم ظرف پیتزا

شما میتوانید برای آشنایی بیشتر با انواع ظروف پیتزا و نحوهی استفاده از آنها فیلم مربوط به آن را دانلود کنید و عکس انواع ظروف را در سایت بازار طلایی مشاهده کنید.

خرید ظرف پیتزا

انواع ظروف پیتزا اغلب در پیتزافروشی ها، ساندویچی ها و فس فودی ها کاربرد دارد. انواع ظروف پیتزا تولید شدهاند تا شما بتوانید بر اساس سلیقه یا نوع نیاز خود یک یا چند مدل از ظروف پیتزا را انتخاب کنید. ظروف پیتزا دست دوم نیز وجود دارند که قیمت آنها ارزانتر است ولی کیفیت آنها پایینتر است. سایت بازار طلایی انواع ظروف پیتزا را در سایزهای مختلف در طرحهای متنوع در اختیار شما قرار داده تا بتوانید ظروف مورد نیازتان را به راحتی خریداری کنید. تنها کافی است در سایت بازار طلایی این محصول را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.


نمایش بیشتر