فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 84

اسکوپ سیب زمینی

سیب زمینی پخته و سرخ شده یکی از محبوب ترین غذا ها است که معمولا در کنار دیگر غذا های فست فودی سرو می شود. در هنگام پخت سیب زمینی و خارج کردن آن ها از درون دستگاه های مخصوص پخت باید از وسیله ای کمک گرفت که باعث آسیب به قالب سیب زمینی ها نشود. اسکوپ سیب زمینی محصولی است که این کار را به بهترین نحو ممکن انجام می دهد یعنی وظیفه ی ریختن سیب زمینی ها از داخل گرم خانه یا داخل دستگاه فر و دیگر دستگاه های مورد استفاده به درون ظرفی که برای سرو مشتری آماده شده است را دارد.
اسکوپ سیب زمینی در دسته بندی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی با کارآیی بسیار بالا و طراحی منحصر به فردی که دارد می تواند در هنگام سرو مقداری از سیب زمینی پخته شده و یا دیگر مواد غذایی مثل قارچ ها و ... را بردارند و به درون ظرف مورد نظر منتقل کنند. گاه برای انتقال این مواد غذایی از انبر ها نیز استفاده می شود اما جهت آگاهی به مصرف کنندگان عزیز باید ذکر کنیم که استفاده از انبر ها باعث شکستن و له شدن و یا خراب شدن سیب زمینی ها بشود در حالی که اسکوپ های سیب زمینی این عمل جابه جایی سیب زمینی ها را بدون ذره ای آسیب به آن ها انجام می دهد و به همین دلیل باعث افزایش تقاضا و سفارش مشتریان در بازار خرید و فروش شده است.
اسکوپ ها می توانند در مدل های مختلف تک دسته ای و دو دسته ای ساخته شوند که جنس بدنه ی آن ها از استیل بسیار مرغوب و بسیار مقاوم در برابر حرارت مواد غذایی و گرمای درون دستگاه های فر می باشد که هم از نظر کیفیت بسیار رضایت بخش اند و عمر استفاده ی مفید از محصول را افزایش می دهند و هم از نظر بهداشتی برای تماس مستقیم با مواد غذایی مهر تایید وزارت بهداشت را گرفته است.
جنس دسته های اسکوپ سیب زمینی استیل می تواند متنوع و از جنس های فلزی استیل چوبی و ... باشد که هر کدام مزیت های خاص خود را دارد. تمامی انواع مدل های این اسکوپ های سیب زمینی در بازار طلایی با قیمت درب کارخانه و با کیفیت و سلامت تضمین شده به فروش می رسند که کاربران گرامی می توانند با مراجعه به سایت بازار و با تماشا کردن عکس های این محصول بیش تر و بهتر با آن آشنا بشوند و در صورت مواجه شدن با پرسش یا ابهامی و نیز در صورت تصمیم به خرید آن ها می توانند از توضیحات و راهنمایی های مشاوران و کارشناسان خبره ی سایت کمک بگیرند.
برای تهیه ی اسکوپ سیب زمینی از بازار طلایی می توان به صورت حضوری اقدام کرد. هم چنین برای آن دسته از مشتریانی که شرایط مراجعه ی حضوری را ندارند امکان خرید به صورت اینترنتی و آنلاین فراهم شده است به دین صورت که کاربر محترم پس از سفارش اسکوپ مورد نظر در سایت آن را به کمک خدمات حمل و نقل بازار در جلوی درب محل کار دریافت کنند.


اسکوب سیب زمینی
نمایش بیشتر