فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

بازدید امروز : 2
بازدید کــل : 364

تعریف و مشخصات آجر نسوز فر پیتزا:

یکی از  تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی  فر پیتزا آجری است. در کف این مدل فرها، آجرهایی قرار داده شده است که از سنگ نسوز فر هستند و در برابر گرما و حرارت مقاومت بالایی دارند و نشکن هستند. پس برای پخت پیتزا در داخل فر نیاز به چنین محصولی را داریم که بتواند در کف فر و در زیر ظرف ها قرار بگیرد و شعله را بصورت یکسان در تمام فر پخش نماید.آجر نسوز فر پیتزا یکی از بهترین محصولات است که در برابر حرارت استحکام بالایی دارد و به اصلاح به آن نسوز گفته می‌شود. آجر نسوز می‌تواند در کف فرهای صندوقی و انواع فرهای قنادی و تمام فرهای صنعتی قرار بگیرد، و با جذب کردن حرارت به خود، گرمای موجود را بتواند در تمام فر بصورت یکسان و یکنواخت پخش کند.استفاده از آجر نسوز فر پیتزا در کف فر باعث می‌شود پختی با حرارت یکسان داشته باشید و طعم پیتزای شما ترد و بی‌نظیر باشد. از آجر نسوز در قنادی ها، فست فودی ها، رستوران‌ها و هر جایی که از فر استفاده می‌شود، می‌توان از آجر نسوز درون فر استفاده کرد.

انواع آجر نسوز فر پیتزا:

آجرهای نسوز در چند مدل و در سایزهای مختلفی تولید می‌شوند. آجرهای نسوز سایت بازار طلایی برای انواع فرپیتزاها، انواع فر کته،  فرهای قنادی، فرهای خوراکی و تجهیزات آشپزخانه صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. اندازه‌های این آجرها با هم فرق دارد اما کارایی همه یکسان است و به خوبی گرما را جذب و در محیط فر پخش می‌کنند. آجر نسوز تحمل گرمای بالا را دارد و سنگینی ظروف و گرما باعث ترک خوردگی و یا شکستگی آجر نمی‌شود.

آجر نسوز فرپیتزاآجر نسوزآجر فرپیتزا صنعتی

فیلم آجر نسوز فر پیتزا:

آجر نسوز در کف فر قرار می‌گیرد و بسیاری از افراد استفاده از این محصول را بلد نیستند و نمی‌دانند استفاده از این آجرها چه مزایایی دارد. برای آموزش استفاده و آشنایی بیشتر مشتریان با این محصول فیلم آجر نسوز فر پیتزا را در سایت بازار طلایی قرار داده‌ایم تا خریداران عزیز با این محصول بهتر آشنا شوند.

قیمت آجر نسوز فر پیتزا:

بازار طلایی نمایندگی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی را در انواع و مدل‌های مختلف و با طراحی‌های زیبا در برندهای ایرانی و خارجی را دارد و سال‌ها در این زمینه تجربه دارد. قیمت محصولات در این سایت نسبت به سایر سایت‌ها مناسبتر است زیرا قیمت‌ها به درب کارخانه و بی واسطه عرضه می‌شوند.

آجر نسوز برای همه فرهای صنعتی مناسب است و قیمت‌های این محصول بسیار ارزان هستند. برای دریافت لیست قیمت آجر نسوز می‌توانید در طول هفته با کارشناسان ما تماس بگیرید. شماره‌های تماس با کارشناسان ما در پایین همین سایت قرار داده شده است که شما می‌توانید جهت مشاوره نیز با ما تماس بگیرید.

خرید آجر نسوز فر پیتزا:

برای خرید آجر نسوز فر پیتزا به سایت بازار طلایی بصورت آنلاین مراجعه نمایید و پس از انتخاب سایز و تعداد آجر نسوز مورد نیاز فر خود سفارش خود را ثبت نمایید که پس از خرید شما ارسال محصول شما در مدت زمان کوتاهی انجام می‌شود. اگر مشتریان عزیز نیز تمایل به خرید حضوری دارند می‌توانند به محل فروشگاه ما در تهران مراجعه نمایند و آجر نسوز را با کیفیتی عالی خریداری نمایند.

 


نمایش بیشتر