فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 21

معرفی دستگاه بلدرچین پز

بلدرچین جزء غذاهای پرطرفدار است. یکی از محبوب‌ترین و خاص‌ترین دستگاه‌های کنتاکی محسوب می‌شود. ما به دستگاهی نیاز داریم تا بتواند تعداد بالایی بلدرچین را در خود جای دهد به همین جهت دستگاه بلدرچین پز به صورت تک محور و دو محور تولید شده است. جنس دستگاه بلدرچین پز از استنلس استیل بوده و بسیار مقاوم است هم‌چنین از یک موتور قدرتمند به جهت چرخاندن سیخ‌های بلدرچین بهره گرفته شده است. بلدرچین‌ها روی یک محور به صورت اریب قرار می‌گیرند و حول یک محور می‌چرخند تا بریان و مغز پخت می‌شود. از دستگاه بلدرچین پز در دسته بندی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی علاوه بر پخت بلدرچین، سویس‌های مخصوص ساندویچ کراکف را نیز پخت می‌کند. از دستگاه بلدرچین پز در فست فودی‌ها، کنتاکی‌ها، رستوران‌ها و غیره استفاده می‌شود.
از دستگاه بلدرچین پز برای پخت کتف و ران مرغ نیز می‌توان بهره گرفت. به دلیل این‌که جنس دستگاه و هم‌چنین سیخ‌های مخصوص آن از استیل است به راحتی قابلیت شست‌شو دارد و از نظر بهداشتی مورد تایید وزارت بهداشت است.

انواع دستگاه بلدرچین پز

دستگاه بلدرچین پز در انواع گوناگون‌ تولید، طراحی و به بازار عرضه شده است. می‌توان بنا به خواست مشتری در مدل‌های خاصی این دستگاه را تولید و ارایه کرد.

دستگاه بلدرچین پز ۴۸ قلابی

از دستگاه بلدرچین پز ۴۸ قلابی به دستگاه کراکف پز ۴۸ قلابی نیز یاد می‌شود. این دستگاه دارای سه شعله‌ی برنر که دو تا در محور عقب و یکی در وسط است. هر سیخ ۶ چنگک دارد که بلدرچین ها روی آن قرار می‌گیرند و سیخ حول یک محور به وسیله‌ی گیربکس می‌چرخد.

دستگاه بلدرچین پز ۸۰‌ قلابی

بدنه‌ی دستگاه از استنلس استیل ساخته شده که بسیار مقاوم است . جنس سیخ‌های آن هم از آهن است و هم استیل، مشتری طبق سلیقه‌ی خود هر نوع را انتخاب می‌کند. همان‌طور که از اسم این مدل پیداست از ۸۰ قلاب بهره می‌برد.

فیلم دستگاه بلدرچین پز

کارشناسان ما همواره بر خود می‌بینند تا مشتریان از بهترین و باکیفیت‌ترین دستگاه بلدرچین پز خرید کنند لذا با تهیه‌ی فیلم و درج آن در سایت این امکان را به شما می‌دهد تا با مراجعه به سایت و دانلود فیلم‌های مربوط طرز استفاده از دستگاه را آموزش ببینید.

دستگاه بلدرچین پز دست دوم

کارشناسان بازار طلایی با گردآوری دستگاه‌های بلدرچین پز دست دوم این امکان را برای مشتری کردن تا در صورت نداشتن هزینه‌ی نو آن بتوانند از محصول دست دوم استفاده کنند. لازم به ذکر است کیفیت نوع دست دوم دستگاه پایین‌تر از نو آن هست اما تمامی محصولات دست دوم تست شده‌اند و از کیفیت لازم برخوردارند.

خرید دستگاه بلدرچین پز

اکنون که با کارایی و نحوه‌ی استفاده از دستگاه بلدرچین پز آشنا شدید کافی است تا با خرید دستگاه طعم یک بلدرچین بی‌نظیر و حرفه‌ای به مشتریان خود هدیه بدهید. برای خرید دستگاه بلدرچین پز کافی است به صورت حضوری با مراجعه به فروشگاه خرید خود را انجام دهید و یا به صورت اینترنتی با مراجعه به سایت بازار طلایی خرید خود را قطعی کنید. کارشناسان ما برای آگاهی بیشتر آماده ارایه خدمات به مشتریان محترم‌هستند.


نمایش بیشتر