فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 116

تنور صنعتی

تنور صنعتی  در دسته بندی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی دارای انواع متفاوتی است. از انواع آن میتوان تنور گلی، تنور استیل، تنور آهنی و مدل های مشابه آن را نام برد. مصارف تنور صنعتی اصولا در مغازه هایی تحت عنوان نان داغ کباب داغ، رستوران های سنتی، دیزی سرا ها، تالار های پذیرایی و هر مجموعه ای با فعالیت تهیه خوراک و غذا که در کنار غذای سرو شده، نان تازه به مشتری می دهد بوده و مورد استفاده قرار می گیرد.

سیستم های تنور های صنعتی این مجموعه به گونه ای طراحی شده است که بتواند در طول روز تعداد بالاتری از حد معمول، نان بپزد، بدون این که آسیبی به بدنه یا سیستم وارد شود. به همین دلیل تنور هایی که برای مصارف صنعتی تولید می شوند، بر اساس نیاز و سفارش مشتری در ابعاد مختلفی ساخته و در بازار عرضه می شوند.

البته به هنگام خرید این تنور ها باید به مکانی که می خواهید از آن استفاده کنید و با توجه به ظرفیت مد نظرتان آن را انتخاب کنید. چرا که بعضی از تنور ها، به صورت ثابت، متحرک و نیمه متحرک ساخته می شوند. علت اصلی استفاده از تنور های صنعتی این است که نه تنها با سرو کردن نان تازه و داغ در کنار غذا، رضایت مشتری بیشتر شده و تعداد مشتری های شما افزایش پیدا می کند، بلکه پخت نان در داخل خود مجموعه، بسیار به صرفه تر از تهیه نان از بیرون است.

انواع تنور

جنس بدنه ی تنور، ظرفیت آن و سایر ویژگی ها باعث تهدد در انواع تنور نان صنعتی می شود. در ادامه برای شما چندین مثال از تنور هایی که در بازار طلایی به فروش می رستد را خواهیم آورد. برای اطلاع از مشخصات هر یک از این تنور ها به صفحه مخصوص تنور ها در سایت مراجعه نمایید‌:
تنور استیل گازی خانگی و رستورانی
تنور نانوایی بدنه استیل همراه دودکش گازی
تنور نانوایی صنعتی رستورانی دهنه چهل سانتی متر
دستگاه تنور گازی نانوایی بدنه استیل داخل گلی
تنور گلی رستورانی استیل بزرگ

تنور نانواییتنور گلی صنعتیتنور استیل ضد زنگ

فیلم و عکس تنورصنعتی

قطعا هر یک از تنور ها ویژگی های مخصوص به خود را دارد. هم چنین ممکن است در کاربرد و استفاده از آنها نیاز به دانستن فوت و فن هایی باشد. تمامی این مطالب، به علاوه مشخصات فنی و ظاهری هر تنور در فیلم ها و عکس هایی از آن که در سایت قرار داده شده است، آورده شده اند. با مراجعه به این محتواهای تصویری می توانید اطلاعات خود نسبت به هر مدل تنور صنعتی را کامل کنید.

قیمت تنورصنعتی 

تنور ها متناسب با حجم و ظرفیتشان، و همچنین متناسب با کیفیت ساخت و مواد اولیه استفاده شده در بدنه، قیمت های متفاوتی دارند. در سایت بازار طلایی همواره می توان محصولات با کیفیت را با مناسب ترین قیمت نسبت به هر فروشنده دیگری تهیه کنید. برای اطلاع از قیمت دقیق تنور صنعتی، با کارشناسان سایت در ارتباط باشید.

خرید تنور از بازار طلایی

خرید آنلاین تنور، و سایر محصولاتی که ممکن است در مجموعه ی خود نیاز داشته باشید در سایت بازار طلایی برای فروش عرضه شده اند. پس نیازی نیست برای تهیه هر یک از تجهیزات چندین مورد و چندین فروشنده را بررسی کنید. کافی است در قسمت سفارش آنلاین تنور خانگی و صنعتی، اطلاعات مورد نیاز را وارد کرده و منتظر دریافت آن باشید.


نمایش بیشتر