فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 167

معرفی توری سرخکن

یکی از تجهیزات ضروری برای آشپزخانه، توری سرخکن در دسته بندی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی است. توری سرخکن شاید کوچک به نظر بیاید ولی بسیار کاربردی است. وقتی شما در آشپزخانه های صنعتی، فست فودی ها، فلافلی ها و کارگاه های تولید پیاز و سیبزمینی سرخ کرده میخواهید از دستگاه های سرخکن صنعتی استفاده کنید، حتما باید توری داشته باشید چرا که حجم سرخ کردن در آشپزخانه های صنعتی نسبت به فضای خانه متفاوت است. ما در کارهای خانه با یک سبد کوچک هلالی شکل میتوانیم تمام سیب زمینی را برداریم و روغن آن را بچکانیم اما در کارهای صنعتی این امر امکان پذیر نیست. وقتی شما برای سرخ کردن یک کیلو پیاز یا سیبزمینی اقدام میکنید، مقدار بالایی از روغن را درون خود نگهداری میکند به همین دلیل شما مجبورید سبد سرخکن داشته باشید. همچنین زمانی که شما قصد دارید یک یا چند کیلو مواد خوراکی را پخت کنید، نمیتوانید با یک کفگیر خانگی آنها را جمع کنید چرا که زحمت بسیار زیادی دارد و زمان بسیار زیادی را از شما سلب میکند. سبد سرخ کن از جنس استیل بوده و در اثر رطوبت زنگ نمیزند. وزن این سبدها بسیار سبک بوده و به راحتی میتوان آن را جابهجا کرد. این سبدها به گونه های طراحی شده اند که دستهی آن را میتوان در بالای سرخکن آویزان کرد تا روغن اضافی آن خارج شود.

انواع توری سرخکن

انواع توری های سرخ کن در جنسهای مختلف و طرحهای متنوع تولید و به بازار عرضه میشوند. توری و بسکت سرخکن در طرح دین، سرخکنهای ایرانی و سرخکنهای نیمه اتومات و بسیاری از موارد مشابه ساخته میشود. انواع سرخکنهای ایرانی به سرخکنهای بنماری ۲/۱

فیلم توری سرخکن

عزیزانی که علاقهمند به کسب اطلاعات بیشتر دربارهی توری سرخکن هستند، میتوانند با دانلود فیلم مربوطه دربارهی این محصول بیشتر آشنا شوند.

خرید توری سرخکن

سبد سرخکن یکی از لوازم ضروری برای فست فودی ها، فلافلی ها و آشپزخانه های صنعتی که در آنها حجم زیادی از مواد غذایی پخت میشود، است. توری سرخکن دست دوم با قیمت ارزانتر نیز وجود دارد. استفاده از سبد سرخکن سرعت کار شما را بالا میبرد و به راحتی میتوانید مشتری های خود را سرویس دهید. شما میتوانید انواع سبد سرخکن را با توجه به نیاز خودتان با قیمت مناسب و با کیفیت بالا از سایت بازار طلایی خریداری کنید و در اسرع وقت درب منزل خود تحویل بگیرید.


نمایش بیشتر