فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

بازدید امروز : 1
بازدید کــل : 64

معرفی دستگاه سس زن

یکی از تجهیزات آشپزخانهی صنعتی دستگاه سس زن یا مرینیتور در دسته بندی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی است که از تجهیزات پخت مرغ میباشد. این دستگاه در پخت مرغ کنتاکی بسیار کاربرد دارد و کاملا بهداشتی بوده و خیلی راحت تمیز میشود. دستگاه سسزن در فستفودیها برای فرآوری مرغ سوخاری کنتاکی و همچنین فرآوری و آمادهسازی جوجه کباب برای رستورانها،تالارها و فروشگاه مواد پروتئینی تولید میشود. برای طعمدار کردن مرغهای کنتاکی لازم است سس سوخاری با طعم و مزهی متفاوت به آنها اضافه شود.

در اصطلاح به این کار مرینیت یا سس زدن میگویند. این دستگاه سس را به طور خودکار به غذا اضافه میکند و با ایجاد حرکت دورانی، مواد افزودنی(سس و غیره) را مناسب و همسان میکند. یکی از مشکلاتی که در آشپزخانههای صنعتی وجود دارد، از بین بردن بوی بد گوشت و فرآوری کردن گوشت است که انجام این عمل نیازمند زمان زیادی است با استفاده از دستگاه مرینیتور مشکل شما حل خواهد شد. جنس این دستگاه از استیل است و بسیار بادوام و مقاوم است و طول عمر زیادی دارد.

نحوه ی عملکرد دستگاه سس زن

طرز عملکرد این دستگاه به این شکل است که گوشت و مواد افزودنی و سس را داخل مخزن دستگاه ریخته و سپس حرکت دورانی مخزن باعث میشود مرغ و سس در هم آغشته شوند و نیازی به خواباندن طولانی مدت نیست و استفاده از این دستگاه سرعت کار شما را بالا خواهد برد. این وسیلهی بسیار کاربردی عمل سس زدن به گوشت را در کمترین زمان بدون دخالت دست و کاملا بهداشتی انجام میدهد. این دستگاه عمل فرآوری را در کمتر از 15 دقیقه انجام میدهد و از مواد افزودنی کمتری برای گوشتو غیره استفاده میکند.

انواع دستگاه سس زن

انواع دستگاه سس زنها در ایران تعداد محدودی دارند اما در صنایع مختلفی مثل تجهیزات فستفود، تجهیزات تولید مواد خوراکی برای رستورانها و مواد مختلف دیگر مثل کنتاکی ها استفاده میشوند. این دستگاه در دو مدل خلادار و بدون خلا ( مرینیتور وکیومدار) تولید میشود. از مزایای مرینیتور وکیومدار این است که به دلیل ایجاد خلا در مخزن، زمان طعمدار کردن گوشت را به حداقل میرساند.

خرید دستگاه سس زن

دستگاه مرینیتور به دلیل خوراندن سس در مواد غذایی در صنعت تجهیزات فستفودی، رستورانها و تالارها بسیار حائز اهمیت است. سایت بازار طلایی دستگاه سس زن را که یکی از لوازم ضروری برای آشپزخانههای صنعتی است را با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار شما عزیزان قرار داده است. شما میتوانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی بازار طلایی اقدام به خرید این محصول کنید.


نمایش بیشتر