فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

دستگاه کباب ترکی- انواع دستگاه کباب ترکی

بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 98

 

دستگاه کباب ترکی

کباب ترکی یک نوع ساندویچ بسیار خوشمزه و لذیذ می باشد که طرفداران بی شماری دارد و یک تجارت پر سود محسوب می شود. دونر یک کلمه ترکی می باشد که به معنی چرخنده و چرخان می باشد. این کلمه را به این علت برای این دستگاه بکار می برند زیرا دستگاه کباب ترکی در دسته بندی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی دارای یک میله بلند می باشد که گوشت و مرغ را روی آن می گذارند و پس از زدن دکمه آن میله شروع به چرخیدن می کند. و شعله هایی که در کنار آن قرار داده شده است باعث می شود گوشت و یا مرغ با حرارت شعله ها به آرامی کباب شود و تمام قسمتهای آن بطور یکنواخت و یکسان کباب شود.

دستگاه دونر کباب مناسب استفاده در فست فودی ها، رستوران ها، آشپزخانه های صنعتی و غیره می باشد. در کنار میله ای که گوشت و مرغ روی آن قرار گرفته می شود یک سینی یا میز وجود دارد که روی آن میز می توان مواد درون ساندویچ را مهیا نمود و مواد کباب ترکی را روی آن سینی بصورت بنماری آماده کرد. فر کباب ترکی با برق، گاز کپسول یا شهری کار می کند و دارای یک حفاظ شیشه ای می باشد. برخی از انواع دستگاه دونر کباب دارای کابین و بعضی دیگر فاقد کابین می باشند، این دستگاه ها بسیار زیبا و شکیل طراحی شده اند و کار با این دستگاه بسیار آسان می باشد و کاربر می تواند براحتی با آن کار کند.

مشخصات فر کباب ترکی

دستگاه دونر کباب صنعتی بدنه ای از استنلس استیل دارد که بسیار مرغوب و با دوام می باشد. نوع استیل بکار رفته در این دستگاه ضد زنگ می باشد و هنگام مواجه با آب و هنگام شستشو دچار زنگ زدگی نمی شود و براحتی تمیز می شود. این دستگاه کباب پز ترکی یک سیخ، دو سیخ، سه سیخ و چهار سیخ تولید می شود. مصرف فر کباب ترکی برق و همچنین گاز کپسول و یا گاز شهری می باشد که نوع مصرف آن به انتخاب مشتری بستگی دارد که کدام مدل را جهت کسب و کار خود سفارش دهد. سیخ این دستگاه بصورت اتوماتیک می چرخد و درصورت قطعی برق میله به چرخش خود ادامه می دهد و از حرکت نمی ایستد.

ظرفیت سیخ های دستگاه کباب ترک پز که گوشت روی آن قرار می گیرد: 20 کیلوگرم، 25 کیلوگرم و سی کیلوگرم می باشد البته در برخی از مدل ها سیخ ها تا 50کیلوگرم، 70 کیلوگرم و 90 کیلوگرم گوشت نیز ظرفیت دارند. شعله های بکار رفته در دستگاه های دونر کباب سرامیکی و شعله ترک می باشند که انتخاب هر شعله برای دستگاه به سلیقه و سفارش مشتری بستگی دارد. هرکدام از شعله ها دارای یک سرشیر جدا می باشد که می توان شعله ها را هم زمان با بصورت مجزا روشن و استفاده نمود.

در برخی از مدل های دستگاه کباب ترک پز یک کابین در زیر آن تعبیه شده است که می توان مواد اضافی و نان ساندویچی را ذرت آن برای مصرف روز قرار داد تا در مجاورت هوا آلوده نشوند و تازگی خود را از دست ندهند. یک سینی در کنار دستگاه کباب ترکی قرار داده شده است و از جنس آن از چدن می باشد که در زیر این سینی چدنی یک شعله برنر تعبیه شده است که هنگام آماده سازی ساندویچ مواد ساندویچ را روی آن ریخته و با هم مخلوط کرده سپس درون نان ساندویچی قرار داده و تحویل مشتری می گردد.

دستگاه کباب ترکی یا دستگاه دونر کباب همانطور که از اسمش مشخص است برای تهیه وپخت کباب ترکی مخلوط مورد استفاده قرار میگیرد . اجزای تشکیل دهنده ی دستگاه کباب ترکی اعم است از : بدنه استیل ، سیخ ، لگن و شعله . برای پخت گوشت یا مرغ در این دستگاه گوشت یا مرغ بر روی سیخ گردان قرارداده میشود و با استفاده از حرارت ناشی از شعله های آتش این دستگاه ، گوشت یا مرغ پخته میشود .

انواع دستگاه کباب ترکی

شامل دستگاه کباب ترکی رومیزی ، دستگاه دونر کباب مخصوص کباب ترکی ،دستکاه کباب ترکی مبله ، دستگاه کباب ترکی ایستاده ، دستگاه کباب ترکی ۲ محوره ، دستگاه کباب ترکی ۴ سیخ ، دستگاه کباب ترکی کابینت دار ، دستگاه کباب ترکی برقی ، دستگاه شاورما ، فر کباب ترکی ، دستگاه کباب ترکی گازی ، دستگاه کباب ترکی کوچک ، دستگاه کباب ترکی اتوماتیک ، دستگاه کباب ترکی ذغالی میباشند.

عمدتأ تفاوت دستگاه دونر کباب در تعداد قرارگرفتن سیخ ، نوع شعله ، موتور دستگاه وارتفاع سیخ شکل گرفته است و همچنین وجود امتیاز هایی همچون وجود کابینت ، وجود شیشه ، صفحه گریل ، وجود دودکش و سینی روغنگیر که با اجازه و سفارش مشتری ساخته میشود موجب تفاوت در قیمت این دستگاه کباب ترکی میشود .

دستگاه کباب ترکی کوچک

اختراع دستگاه کباب ترکی باعث شده که بتوان در کمترین زمان بهترین کباب را تهیه کرد . نوعی از کوچکترین دستگاه کباب ترکی ، تک سیخ است که فضا وگنجایش کمتری برای تهیه کباب ترکی را دارد به همین سبب میتوان از این دستگاه در منزل هم استفاده نمود .این دستگاه تک سیخ بوده وبه دلیل جمع وجور بودن واشغال کردن فضای کمتر، به آن دستگاه کباب ترکی خانگی نیز میگویند.  نحوه ی استفاده از این دستگاه بسیار ساده و آسان است و شرایطی را ایجاد میکند که یک وعده ی غذایی در خانه و کنار خانواده کباب ترکی خوش طعم ولذیذ را در زمان کم آماده کرد . تهیه کباب ترکی خانگی به وسیله دستگاه کباب ترکی کوچک به مهارت و تبحر ویژه ای احتیاج ندارد.

دستگاه کباب ترکی رومیزی

دستگاه کباب ترکی رومیزی اگر دارای کابین شیشه ای باشند بهترین نوع برای پختن بهتر کباب میباشد و همچنین وجود کابین شیشه ای در دستگاه کباب ترکی به خاطر رعایت بهداشت مواد غذایی مورد نظر میباشد . استفاده از دستگاه کباب ترکی رومیزی با محفظه ی شیشه ای باعث میشود که در محفظه ی حرارتی کباب در حال پخت را مشاهده نمود در نتیجه میتوان تشخیص داد که کباب به طور کامل پخته است یا نیاز به حرارت دیدن بیشتر دارد . دستگاه کباب ترکی رومیزی دارای شیر های مجزا ، چراغ های هالوژن که داخل محفظه ی دستگاه را روشن ونورانی میکند ،کشویی که در زیر دستگاه کباب ترکی به منظور تخلیه ی حجم روغن تعبیه شده است ، میباشد .

دستگاه کباب ترکی اتوماتیک

این دستگاه کار تهیه و طبخ کباب را بسیار راحت کرده است که کبابی یکدست و خوشمزه را طبخ میکند . این دستگاه بسیار مناسب و کار آمد است که قابلیتهای زیادی را دارا میباشد و به همین سبب مناسب برای استفاده در رستوران ها و فست فود ها میباشد که به رونق کسب وکار آنها کمک میکند.

دستگاه کباب ترکی ذغالی

 این نوع از دستگاه کباب ترکی به دلیل استفاده از ذغال چوب و نداشتن شعله های گازی از نظر هزینه بسیار به صرفه تر میباشند . دستگاه کباب ترکی با استفاده از ذغال هم باعث کیفیت بالا و هم موجب خوشمزه و خوش عطر شدن کباب میشود . این دستگاه بهره وری بسیار بالایی دارد چرا که به هیچ عنوان دور ریز غذایی ندارد . استفاده از دستگاه کباب ترکی ذغالی در رستوران ها موجب استقبال شدید مردم شده است.

دستگاه کباب ترکی شاورما

دستگاه کباب ترکی شاورما جزء تجهیزات فست فود میباشد ‌. این دستگاه مسئول پخت گوشت و مرغ میباشد . به این دستگاه ، دونر کباب نیز میگویند. دونر در زبان ترکی به معنی چرخنده است ، یعنی گوشت یا مرغی که به میله چسبانده میشود را به طور چرخان حرارت داده  و آرام کباب میکند .

بدنه ی این دستگاه از استیل ضد زنگ است که با برق یا گاز یا کپسول کار میکند . به صورت رومیزی یا ایستاده موجود میباشد . میله ی چرخان که گوشت یا مرغ روی آن گذاشته شده روبروی شعله است که با حرارت کم کباب شود . انواع شعله ها در دستگاه کباب ترکی شاورما شامل شعله سرامیکی ثابت یا متحرک ، شعله ریلی یا متحرک ، شعله ترکی یا تالشی هستند . میله چرخنده یا گردان به هنگام قطع برق به چرخش خود ادامه میدهد و نمی ایستد . شعله های این دستگاه هر کدام دارای شیر جداگانه ای میباشند یعنی میتوان یک شعله را خاموش کرد یا فقط از یک شعله استفاده کرد.

فیلم دستگاه دونر کباب

فیلم دستگاه کباب ترکی که در سایت بازار طلایی قرار داده شده است برای آشنایی و آموزش کاربران می باشد. در کلیپ دستگاه کباب دونر کباب با تمامی قطعات دستگاه آشنا می شوید و همچنین با سرویس و نگهداری دستگاه و طرز کار آن را نیز آموزش میبینید. این فیلم برای کاربران بسیار آموزنده می باشد و می توانند با دیدن فیلم دستگاه انتخابی درست در خرید و استفاده دستگاه کباب پز خود داشته باشند.

قیمت دستگاه کباب دونر کباب

قیمت فر کباب ترکی در سایت بازار طلایی به نسبت بازار که در نوسان می باشد مناسب تر و ارزان تر می باشد. زیرا عرضه تجهیزات فست فود در این سایت با قیمت درب کارخانه و بدون هیچ واسطه ای صورت می پذیرد. قیمت دستگاه دونر کباب صنعتی ذغالی و گازی با توجه به ظرفیت و نوع ایستاده و رومیزی بودن دستگاه و همچنین نو صنعتی و خانگی آن متفاوت می باشد. اما مشتریان گرامی می توانند از بازار طلایی بدلیل عرضه مناسب محصولات خود، با هر توان مالی که داشته باشند دستگاه دونر کباب مناسب کار خود را تهیه نمایند و تجارت خود را رونق دهند.مشتریان و خریداران گرامی می توانند با مراجعه و تماس با کارشناسان ما در سایت بازار طلایی از آنان جهت خرید فر کباب ترک صنعتی مناسب کار خود مشاوره گرفته و لیست قیمت کباب پز ترکی به روز را درخواست نمایند.

خرید و فروش دستگاه کباب ترکی

خرید دستگاه کباب پز فست فودی به دو روش حضوری و غیر حضوری انجام می پذیرد. خریداران می توانند بصورت آنلاین در هرکجا که تشریف دارند اقدام به خرید نمایند که ارسال دستگاه خریداری شده آنان در اسرع وقت به تمام شهرهای ایران ممکن می باشد.  در روش دوم نیز می توانید با مراجعه با فروشگاه بازار طلایی واقع در تهران اقدام به تهیه دستگاه مورد نظر خود کنید. دستگاه کباب ترکی دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد و فیلم آموزشی دستگاه نیز به همراه کباب پز شما ارسال خواهد شد.

فروش فر کباب ترکی دست دوم با قیمتی مناسب تر و ارزانتر از نوی آن نیز در بازار صورت می گیرد. که پیشنهاد کارشناسان ما برای شما خرید یک دستگاه نو می باشد. زیرا دستگاه کباب پز ترک دست دوم دارای گارانتی و خدمات پس از فروش نمی باشد و در صورت آسیب دیدگی و اشکالات فنی باید هزینه ای گزاف بابت تعمیرات آن بپردازید که علاوه بر اینکه از خرید خود سودی عایدتان نمی شود باید چند روزی کسب و کار خود را تعطیل نمایید که تمام این موارد ضرر برای خریدار می باشد. زیرا هیچ سایت و فروشگاهی اجناس دست دوم را ضمانت نمی کند و تمام مسئولیت خرید بر عهده خریدار می باشد.


نمایش بیشتر