فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 33

پوست کن صنعتی 

سیب زمینی یک غده ی زیر زمینی خوراکی است که در بسیاری از غذا ها و فست فود ها مورد استفاده قرار می گیرد. کندن پوست این ماده ی غذایی یکی از دغدغه های اصلی آشپزخانه ها و مراکزی است که از این ماده در مقیاس وسیع استفاده می کنند. از این رو دستگاه های پوست کن صنعتی در ابعاد مختلف و توسط برند های متفاوت تولید شده اند که بهترین این محصولات در فروشگاه ما در اختیار مشتریان عزیز قرار می گیرند. چرا که ما در مجموعه بازار طلایی معتقدیم مشتریان ما لایق بهترین ها هستند.

انواع دستگاه پوست گیر

دستگاه های پوست کن در دسته بندی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی را بر اساس مقدار مواد غذایی که در ساعت می توانند پوست گرفته شوند می توان به خانگی و صنعتی دسته بندی کرد. در فروشگاه ما نمونه هایی وجود دارند که می توانند 150 کیلو سیب زمینی را در ساعت پوست بگیرند. اما این نهایت توان محصولات ما نیست و پیشنهاد ما به مراکز بسیار بزرگ و صنعتی دستگاه پوست کن صنعتی سیب زمینی است که توان پوست کندن 400 کیلو گرم سیب زمینی را در ساعت دارا می باشد.

علاوه بر این می توان دستگاه های پوست کن را با توجه به برقی که مصرف می کنند در دو دسته تک فاز و یا سه فاز تقسیم نمود. همچنین می توان دستگاه پوست کن صنعتی سیب زمینی 400 کیلویی، دستگاه پوست کن 150 کیلویی سیب زمینی ، دستگاه پوست کن پیاز 150 کیلویی و دستگاه پیاز پوست کن 400 کیلویی را در این دسته انواع پوست گیرهای صنعتی قرار داد. 

پوست کن صنعتی پوست گیر صنعتی پوست کن سیب زمینی

مشخصات و طرز کار دستگاه پوست کن سیب زمینی صنعتی

دستگاه پوست کن صنعتی از یک مخزن بزرگ تهیه شده است که یک موتور الکتریکی بیرون از آن جای داده شده است. در درون این مخزن که سیب زمینی ها را در آن می ریزند انرژی چرخشی موتور باعث به حرکت در آمدن و جا به جایی سیب زمینی ها می شود و هم زمان سایش سیب زمینی ها به تیغه های رنده مانند باعث گرفتن پوست سیب زمینی ها می شود.

فیلم دستگاه پوست کن صنعتی سیب زمینی 

در این بخش به منظور ارائه اطلاعات بیشتر در این بخش فیلم کوتاهی از دستگاه و نحوه کارکردن آن را در اختیار شما قرار داده ایم. شما می توانید با تماشای فیلم دستگاه پوست کن صنعتی تمام اطلاعات لازم درباره این دستگاه را بدست آورید. 

قیمت دستگاه پوست کن صنعتی سیب زمینی

کلیه محصولات ارائه شده در فروشگاه ما قیمتی پایین تر از قیمت بازار را دارند که دلیل این موضوع دریافت مستقیم محصولات از کارخانه می باشد . شما می توانید با مقایسه قیمت ها خود به این نکته ی مهم پی ببرید. این موضوع بدین دلیل است که شرکت تولید کننده پوست کن خود ما هستیم 

خرید دستگاه پوست کن صنعتی سیب زمینی

شما می توانید با ورود به آدرس اینترنتی بازار طلایی به نشانی WWW.bazartalaei.com نسبت به خرید دستگاه پوست کن صنعتی اقدام نمایید. کارشناسان ما نیز آمادگی دارند تا به صورت تمام وقت به شما عزیزان مشاوره لازم را ارائه نمایند. تا شما بتوانید پوست گیر سیب زمینی متناسب با نیاز خودتان را به درستی انتخاب نمایید. 

قطعات یدکی و اوازم جانبی پوست کن سیب زمینی صنعتی

این دستگاه مانند هر دستگاه دیگر نیاز به رسیدگی در بسیاری از موارد دارد تا بتواند دارای عمر مفید و کارآمد باشد. از جمله مواردی که در دستگاه پوست گیر سیب زمینی در مدل های کوچک و بزرگ بعد از استفاده های طولانی مدت نیاز به رسیدگی آن داره صفحه شنی پوست کن سیب زمینی است. که وظیفه خراش انداختن و چرخاندن و صاییدن سیب زمینی به بدنه را دارد و خوصفحه بخش های پایینی سیب زمینی را پوست میکند. 

بعد از استفاده حدودا یک یا دو ساله از دستگاه خود این محصولا نیاز به تعویض و یا شن ریزی و آسفالت ریزی مجدد صفحه نیازدارند البته بسیاری از مشتری ها به دلیل نداشتن اطلاعات کافی از دستگاه با فشار بی مورد به دستگاه موجب خرابی صفحه پوست کن آسفالتی میشوند.

از دیگر مواردی که شما باید به آن دقت کنید این است که این دستگاه به همراه آب کار پوست گیری سیب زمینی را انجام می دهد امام نباسد با ریختن بی مورد آب بر روی موتور موجب سوخت فیوز ویا موتور و اتصالی دستگاه شئوید.

سعی کنید بعد از هر بار استفغاده از دستگاه آن را با شستشو دهید .و سپس خشک کنید تا در اث زمان دچار پوسیدگی نگردد.

 

تولید کننده پوست کن صنعتی سیب زمینی و پیاز

این دستگاه به عنوان یک محصول ایرانی نام میبرند اما شاید بتوانیم مدل های پوست کن صنعتی خارجی ایتالیایی که مشهور ترین آن ها مینروا است را خیلی بهتر و کامل تراز دستگاه های ایرانی بدانیم. اما به خاطر قیمت ارز همه ی افراد نمیتوانند محصولات خارجی را تهیه کنند به همین دلیل مجبور به خرید یک کالای بی کیفیت میشود که دارای هیچ شناسنامه کاری از جمله گارانتی معتبر و خمات پس از فروش واقعی نیست. به همین دلیل گروه کارخانه جات بازار طلایی به این عرصه وارد شد و توانست بهترین دستگاه پوست کن صنعتی  سیب زمینی و پیاز را در ایران تولید کرد. که از بهترین متریال کاری برای کارگاه های تولید سیب زمینی سرخ شده درتمام نقاط کشور مورد استفاده قرار میگیرد.

درچه جاهایی از پوست کن صنعتی سیب زمینی و پیاز و حتی گردو استفاده میشود

موارد استفاده این دستگاه خیلی بالاست و شاید در چند خط نتوان آن را توضیح داد اما اگر بخواهیم به صورت کلی این محصول را تعریف کنیم باید بگویم که مهم ترین استفاده در کارگاه های تولید خوراکی از این محصول انجام میپذیرد مثلا برای تولید چیپس. سیب زمینی خلال شده برای فست فود ها وغذایی  مثل قیمه مورد استفاده قرار میگیرد. در تولید پیاز سرخ شده که میتوان به عنوان یکی از اصلی ترین مواد سرخ کردنی در غذا های ایرانی دانست نیز کاربرد بسیار بالایی دارد. یا در آشپزخانه های صنعتی مثل آشپزخانه بیمارستان . آشپزخانه های دولتی و نظامی . فست فود ها . فود کورت ها .کنتاکی ها . تهیه غذا ها . و حتی رستوران ها نیز مورد استفاده قرار میگیرد.

شاید این دستگاه برای برخی حکم یک فرشته در آشپزی را داشته باشد چون که میتواند به صورت همزان هم راندمان کار را چند برابر کند هم دیگر نیازی به گارگر و نیروی کار اضافه برای پوست گیری حجم بالایی از سیب زمینی و پیاز نیست. البته مهم ترین مکمل دستگاه پوست کن را میتوان خلال کن صنعتی داست چرا که با این دو دستگاه میتوان به سادگی هر چه تمام تر در هرساعت 400 کیلو سیب زمینی و یا پیاز را به صورت خلال چیپسی رنده و نگینی درآورد.

بهترین برند و تولید کننده پوست کن صنعتی درایران کیست

شاید به تعداد صد سازنده پوست کن در مدل های صنعتی و نیمه صنعتی و خانگی در ایران باشد اما چیزی که بیشتر از بقیه اهمیت دارد این است که آیا به چه میزان فیزیک دستگاه به صورت مهندسی ساخته  شده تا بتواند دوام بالایی داشته باشد.ما به عنوان یکی از شرکت هایی که اطلاعات دقیقی از شیوه ی مصرف مشتریان خود را دارد دستگاه را طوری طراحی کردیم که وقتی پوست پیاز و سیب زمینی و مواد غذایی مختلف را میگیرد کم ترین میزان از گوشت بدنه مواد غذایی را خراب نکند و هزینه روی دست کارکنان و مدیران آشپزخانه ها نگذارد. با این معیار شما میتوانید بهترین برند را از میان انواع مدل های پوست کن صنعتی در تهران و شهرستان ها انتخاب نمایید.

جنس بدنه انواع مدل های پوست کن صنعتی از چیست

شاید برای شما به عنوان خریدار مهم باشد که پوست کن از چه مواد آلیاژی ساخته شده است به همین خاطر ما به صورت ریز از پایین تا بالا را به صورت مرتب به شما توضیح میدهیم. اولین چیزی که ما به عنوان سازنده از دستگاه میسازیم شاسی کشی آن است که بتوان بر اساس این خطوط فلزی

فضا و جای قرار گیری محفظه داخلی رنده شکل که در هنگاه چرخش پوست گیری میکندرا مشخص نماییم و جای موتور که صفحه پوست کن فلزی روی آن سوار است نیز مشخص میشود و در پایان بر اساس همین میله های جوشکاری شده بهترین موتور پوست روی آن سوار میشود و سپس پس از تکمیل برق کشی های آن لایه محافظتی پایانی یعنی یک ورق استیل کاملا ضد زنگ روی کل این موارد را میبپوشاندکه از که محافظ اجزای داخلی آن است.

فرق بین پوست کن صنعتی پیاز و سیب زمینی در چیست

در تمام طول ساخت و طراحی این دو محصول اختلاف خیلی مشخصی با هم ندارند به همین دلیل بسیاری از مشتری ها خرید اشتباه را انجام میدهند. اگر بخواهیم آسان ترین روش فهمدین اختلاف بین این دو دستگاه هم خانواده را به شما بگویم این است که داخل مخزن پوست کن پیاز از فلز و ورقی مثل ثم باده استفاده شده است اما در پوست کن سیب زمینی این مدل دقیقا شبیه بخش دانه ای بخش رنده است.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


نمایش بیشتر