فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 80

پاستا پز

پاستا یا خمیراک که به معنی خمیر است. یک اصطلاح عامیانه برای انواع گوناگون ایتالیایی رشته‌فرنگی یا نودل است که از مخلوط و خمیر کردن آرد با آب یا گاهی با تخم‌مرغ حاصل می‌شود.شاید برایتان جالب باشد که پاستا در 350 شکل گوناگون موجود است.چند شکل معروف پاستا عبارت هستند از:اسپاگتی، ماکارونی، فوسیلی و لازانیا. در مصارف صنعتی برای یختن پاستا از دستگاه پاستا پز استفاده می شود که در ادامه شما را با این دستگاه در دسته بندی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی آشنا خواهیم کرد. در ادامه انواع پاستا و تعریف کوتاهی از آن‌ها را برای شما ارائه می‌دهیم:

پاستای خشک: این پاستا بعد از بسته‌بندی کاملا خشک می‌شود و بعد از پخته شدن به طور میانگین حجم آن دو برابر می‌شود. اگر در شرایط مطلوب یعنی به دور از نور خورشید تا 3سال نگهداری کرد و انواع مختلفی که در بازار عرضه می‌شود از گونه خشک پاستا می‌باشد.

پاستای تازه: این پاستا تازه است و به طور کامل خشک نمی‌شود بنابراین وقت کمتری برای پخت کامل نیاز دارد و زمان نگهداری آن حداکثر 4 یا 5 روز است.
نحوه دیگر طبقه‌بندی پاستا با توجه به مواد و طعم افزوده شده به آن است؛ مثلا: پاستا زعفران، پاستا توت‌فرنگی، پاستا گوجه‌فرنگی و....‌

پاستا پز پاستاپز صنعتی دستگاه پخت پاستا

انواع پاستا پز

پاستاپز خانگی گازی، پاستاپز خانگی برقی، پاستاپز صنعتی گازی، پاستاپز صنعتی برقی، پاستاپز اتوماتیک بخاری، پاستاپز اتوماتیک برقی، پاستاپز اتوماتیک گازی، پاستاپزها دارای سبدهایی برای آبکشی آسان‌تر و راحت‌تر هستند و باعث آسانی کار آشپز می‌شوند. تعداد سبدها متفاوت است و از 2، 4، 6، 8 و 12 سبد تشکیل شده است. در بازارطلایی انواع دستگاه های پاستا پز از جمله پاستا پز رومیزی استیل تک لگن دوسبده، دستگاه پاستا پز مبله هشت سبده، دستگاه پاستا پز برقی 8 لیتری 4 سبد و پاستا پز 4 سبد اتوماتیک و .... موجود هستند که شما می توانید هر یک از آن ها را مطابق با سلیقه خود انتخاب نمایید. 

پاستا پز هشت سبده پاستاپز صنعتی تک لگن پاستا پز چهار سبد

خرید پاستاپز

برای خرید پاستا پز شما می‌توانید با مراجعه به بازارهای لوازم خانگی و مقایسه انواع و برندهای موجود در بازار بهترین انتخاب را داشته باشید و پاستاپز مورد نظر خود را انتخاب سپس به خرید اقدام کنید.راه دیگر خرید، مراجعه به سایت‌های اینترنتی عرضه‌کننده لوازم خانگی است. برای این منظور شما میتوانید با جستجو در فضای نت برند و مدل مدنظر خود را انتخاب کنید.

خرید اینترنتی دستگاه پاستا پز صنعتی 

برای خرید با کیفیت‌تر و با توجه به انواع و برندهای مختلف؛ شما می‌توانید از سایت ما، بازار طلایی، دیدن نمایید.در سایت بازار طلایی می‌توانید انواع مختلف پاستاپزها از جمله صنعتی و خانگی را با قیمت و تصویر مشاهده کنید و پس از انتخاب، درصدد خرید محصول برآیید.

قیمت پاستا پز

قیمت‌ دستگاه پاستا پز با توجه به برند و کاربرد صنعتی یا خانگی و یا اتوماتیک بودن آن‌ها متفاوت است. شما برای پیدا کردن بهترین و مناسب‌ترین کیفیت و قیمت نیازمند جست و جو برای محصول مدنظر خود هستید.

خرید پاستاپز دست دوم

این روزها شاید خرید پاستا پز دست دوم برای بعضی افراد به صرفه‌تر باشد. البته باید این نکته را در نظر داشته باشید که فروشنده وسیله دست دوم نمی‌تواند به شما تضمین سالم بودن وسیله خریداری شده را بدهد.البته بغضی از مغازها اقدام به گذاشتن ویژگی‌های خاص می‌کنند مثلا شما می‌توانید با خرید وسیله دست دوم و داشتن مهلت تست از سالم بودن آن تا حدی اطمینان حاصل کنید. البته شاید بعضی از افراد علاقه‌ای به خرید محصول دست دوم نداشته باشند و علت این امر این باشد که جنس دست دوم گارانتی و مرجوعی ندارد.


نمایش بیشتر