فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 38

دستگاه کالباس بر

کالباس یکی از محصولات پروتئینی و تجهیزات فست فود است که در بین مردم محبوبیت زیادی دارد.این ماده غذایی که از فرآورده های گوشتی می باشد معمولا به صورت رول های استوانه ای شکل به بازار عرضه می شود.در فست فود های بزرگ که باید در هر دقیقه چندین مشتری رد شوند وقت کافی برای ایجاد برش های مساوی و نازک در کالباس وجود ندارد.از این رو در این موارد از دستگاه کالباس بر در دسته بندی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی استفاده می شود تا راندمان و سرعت کار این مراکز بالاتر برود.

دستگاه کالباس بر کالباس برش زندستگاه اسلایسر کالباس

انواع دستگاه کالباس بر

نمونه های مختلفی از کالباس بر ها در بازار موجود است که اگر بر اساس مقیاس کاری که انجام می دهند به آن ها نگاه کنیم می توانیم آن ها را به خانگی مانند امگاGC300 و صنعتی مانند کالباس برش زن امگا مدلBF300 طبقه بندی کرد.همچنین می توان گفت که کالباس بر ها به دو نوع دستی و اتوماتیک دسته بندی می شوند که در نوع اتوماتیک مانند عمل اسلایس کردن کالباس کاملا به صورت خودکار صورت می گیرد ولی نوع دستی به نیروی انسان نیاز دارد.حتی بعضی از کالباس برها مانند دستگاه کالباس برش زن برامگا مدل BF300 می توانند به هردو صورت کار کنند . از این گذشته می توان کالباس بر ها را براساس ضخامت و قطر تیغه نیز دسته بندی نمود.کالباس بر ا مدلEدستگاه اسلایسر کالباسکالباس بر  برش زن کالباس 

 

ویژگی های مورد انتظار دستگاه کالباس بر مرغوب

یکی از ویژگی هایی که از کالباس بر  انتظار می رود عدم واکنش پذیری آن ها با مواد غذایی و قابل شستشو بودن قسمت های درگیر با آن ها ااست. معمولا به همین منظور اجزای این دستگاه ها را از آلومینیومی می سازند که در فرایند آنودایزینگ به شدت در برابر واکنش شیمیایی و اکسایش مقاوم شده است . همچنین جنس تیغه های محصولات ما نیز از موادی انتخاب شده اند که هم به راحتی قابل تیز شدن هستند و هم پس از تیز کردن تا مدت ها تیز می مانند.برخی از دستگاه های فروشگاه ما مانند آرجی وی GS25به تیغه تیز کن خودکار مجهز هستند.

فیلم دستگاه کالباس بر

ما فیلمی کوتاه از نحوه کار دستگاه کالباس بر در فروشگاه بازار طلایی آپلود کرده ایم که شما می توانید آن را مشاهده نمایید تا با ویژگی ها و کارکرد ها و امتیازات ویژه ی محصولات ما آشنایی یابید. همچنین عکس انواع دستگاه کالباس بر نیز در سایت موجود است تا شما بتوانید محصول خود را متناسب با آنچه می خواهید تهیه نمایید. 

قیمت دستگاه کالباس برش زن 

بیشتر اسلایسرکالباس یا کالباس ورق کن های موجود در بازار ساخت ایتالیا هستند مانند اوماس مدل OG22Eاما در فروشگاه ما محصولات ساخت ایران مانند براکس BM_350_Aنیز دیده می شود و طبیعتا محصولات ایرانی قیمت مناسب تری نسبت به محصولات خارجی دارند.

خرید دستگاه کالباس بر

خرید دستگاه کالباس برش زن از وسایل ضروری برای راه اندازی فست فودی و پروتئینی می باشد، هر دونمونه ی ایرانی و ایتالیایی کالباس بر در فروشگاه بازار طلایی موجود می باشند که شما می توانید این محصولات را به صورت غیر حضوری و اینترنتی خریداری نمایید.ضمنا محصولات ما از خدمات پس از فروش و یک سال گارنتی نیز برخوردارند. 
خلاصه نوشتار : در این نوشته دستگاه های کالباس بر و انواع آن را به شما معرفی می کنیم.


نمایش بیشتر