فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 127

 

فر پیتزا صنعتی

پیتزا یک غذای بسیار خوشمزه و پر طرفدار در کل جهان می باشد که طعم لذیذ آنرا همه افراد از کوچک و بزرگ دوست دارند. مواد تشکیل دهنده این غذای خوشمزه به سلیقه افراد بستگی دارد و هر کس با هر سلیقه ای می تواند از این غذای خوشمزه استفاده کند. پخت و آماده کردن پیتزا کمی زمان بر می باشد به همین علت با پیشرفت تکنولوژی دستگاه هایی تولید شد تا بتوان در زمان کمتری درخواست های مشتریان بیشتری را پاسخگو بود. دستگاه فر پیتزا صنعتی نمونه ای از این دستگاه ها می باشد.

دستگاه فرپیتزا  در مدل ها و طرح های بسیار متفاوتی بزرگ و کوچک، ریلی و صندوقی و ... ساخت و تولید شده است که نیاز هر آشپزخانه را برطرف می کند. دستگاه فر پیتزا صندوقی در دسته بندی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی قابل استفاده در رستوران ها، فست فودی ها، آشپزخانه های صنعتی و نیمه صنعتی، آشپزخانه های خانگی و حتی کافی شاپ ها می باشد ولی در اصل جز دسته بندی تجهیزات فست فود می باشد.  این دستگاه ساخت کشورهایی چون ایران، چین، ایتالیا و آمریکا هستند که این فرها با بهترین مواد اولیه تولید می شوند.

 

مشخصات دستگاه فر پیتزا صنعتی:

دستگاه فر پیتزا صنعتی در مدل ها و فرم های مختلفی و در ابعاد گوناگون ساخت و تولید می شود. بدنه تمام فرهای پیتزا پز از استنلس استیل ضد زنگ می باشد که ضخامت هر کدام متفاوت است و براحتی قابل شستشو هستند و در مجاورت با آب دچار زنگ زدگی نمی شوند. مصرف همه دستگاه های فر پیتزا با برق و یا گاز می باشد که بستگی به سفارش مشتری دارد. مشخصات چند نمونه را به اختصار توضیح می دهیم.

فرپیتزا ریلی: این دستگاه پیتزا پز در چند سایز تولید می شود که ظرفیت پخت هر کدام متفاوت می باشد. مدل 2040 با ظرفیت پخت 70 عدد پیتزا در ساعت و ابعاد 110×100×130 سانتی متر، مدل 3040 با ظرفیت پخت 130 عدد در ساعت و ابعاد 125×100×168 سانتی متر، مدل 3048 با ظرفیت پخت 160 عدد در ساعت و ابعاد 125×100×190 سانتی متر، مدل 3060 با ظرفیت پخت 190 عدد و ابعاد 125×100×220 سانتی متر، مدل 4080 با ظرفیت پخت 350 عدد و ابعاد 128×138×280 سانتی متر می باشد.

فرپیتزا صندوقی: این فر صندوقی بصورت دو طبقه و سه طبقه ساخت و تولید می شود. همچنین به سفارش مشتری 3 بشقاب، 6 بشقاب، 9 بشقاب، 12، 18 بشقاب و 24 بشقاب تولید می شود. بدنه این نوع فر نیز از استیل ضد خش می باشد و دیواره های فر صندوقی دو جداره و سه جداره است که درون آنها از پشم شیشه و یا پشم سنگ پر شده که عایق حرارتی می باشد.

انواع فر پیتزا صنعتی

یکی از غذاهای محبوب در بین جوانان و اکثر ایرانیان، پیتزا می باشد. برای پخت این نوع پیتزا که در مدل ها و اقسام گوناگون وجود دارند، تجهیزات خاصی نیاز دارید. یکی از تجهیزات ضروری برای راه اندازی فست فود ها برای تولید پیتزا در میزان انبوه، فر پیتزا صنعتی می باشد. این نوع فر همانطور که از نامش پیداست دارای مدل های گوناگون میباشد که در ابعاد صنعتی قابل استفاده می باشند. ما در این مقاله قصد داریم در مورد انواع فر پیتزای صنعتی به طور مفصل با شما صحبت کنیم پس با ما همراه باشید.

با انواع فر پیتزا صنعتی آشنا شوید

همانطور که قبلا اشاره کردیم، از نام این نوع فعلی نیز می توان به کاربرد آن پی برد. این فر با توجه به فضای مورد نیاز شما و نیز حجم تولید و بودجه شما برای راه اندازی فست فود و پخت انواع پیتزا ها مناسب می باشد. چرا که این افراد معمولا در ابعاد و مدلهای گوناگون طراحی و تولید شده است که شما می توانید با توجه به نیاز و نیز سرمایه ای که دارید اقدام به خرید مدل مورد نیاز خود نمایید.

اما فر پیتزا صنعتی چه مدل هایی دارد؟ با ما همراه باشید تا در مورد مدل های گوناگون فر پیتزا صنعتی با شما صحبت کنیم.

انواع فر پیتزا صنعتی شامل موارد زیر می باشد؛

  • فر پیتزا ریلی
  • فر پیتزا صندوقی
  • فر پیتزا خانگی
  • فر پیتزا تنوری
  • فر پیتزا گردون
  • فر پیتزا کوچک
  • فر پیتزا ایتالیایی

در ادامه این مقاله در مورد تک تک مدل های فر پیتزا صنعتی با شما صحبت خواهیم کرد پس با ما همراه باشید.

تفاوت انواع فر پیتزای صنعتی با هم

فر پیتزا های صنعتی معمولاً در معیارها و ملاک های متعددی با یکدیگر تفاوت دارند، مثلاً اینو فرها ممکن است در ابعاد و یا حجم کمی که دارند در انواع گوناگون با هم متفاوت باشد. به عنوان مثال فرستنده را می‌ توان به دو دسته اصلی فر صندوقی و فر ریلی دسته بندی کرد.

در ادامه این مطلب به بررسی این فرهای صندوقی خواهیم پرداخت.

فر پیتزا ریلی

این نوع فرپیتزا ها معمولا این نوع دیگری است فرپیتزا های صنعتی می باشند که معمولاً در رستورانها کاربرد فراوانی دارند. این نوع فرها به سبب طراحی خاص و ویژه ای که دارند دارای کاربردهای گوناگونی می باشند که برای تهیه و طبخ انواع گوناگون پیتزا های ایرانی و خارجی مناسب می باشند. حجم و عادی نفر نیز معمولاً بزرگ میباشد که پاسخگوی نیاز یک رستوران بزرگ برای پاسخ دادن به نیاز مشتریان رستوران می باشد. این نوع فر پیتزا معمولاً برای طبخ انواع پیتزا های آمریکایی و ایتالیایی فوق العاده مناسب می باشد. این فر معمولا نیاز به آموزش خاص و کارگر ماهر ندارد بلکه با انجام یکسری تنظیمات خیلی راحت خواهید توانست به مقصود خود برسید. اما عیبی که این اثر دارد این است که مصرف بالای برقی دارد که ممکن است منجر به افزایش هزینه های مصرفی شود.

 

فر پیتزا صندوقی

اما نوع دیگری از فر های صنعتی، فر پیتزا صندوقی میباشد. همانطور که از نام این نوع فر پیداست، شکل آن صندوقی مانند می باشد. این اوفر معمولاً نسبت به فر پیتزا ریلی حجم کمتری از پیتزا را تولید می کند پس مناسب تولید کننده ها و فست فودهای پیتزا در ابعاد بزرگ نمی باشد. این نوع فر معمولاً دارای برخی از خدمات و امکانات اتوماتیک می باشد که نیاز به وجود اپراتور برای انجام برخی از کارهای آن نمی باشد که همین عامل یکی از مزیت های مهم فر پیتزا های صندوقی میباشد.

فر پیتزا خانگی

اما همانطور که گفتیم پیتزا یک غذای خوشمزه و پرطرفدار می باشد که کمتر کسی پیدا می شود که از خوردن آن احساس خوبی نداشته باشد. از این رو برخی از افراد به دنبال تولید پیتزا در خانه به روش آسان می باشند. باید بگوییم که فر پیتزای خانگی با توجه به ابعاد و امکاناتی که دارد انتخاب مناسبی برای طبخ و تهیه پیتزای خانگی می باشد. این نوع فرپیتزا معمولاً به سبب طراحی بدنه ای که دارد به راحتی در آشپزخانه و یا نیز در انباری قابل جای گیری می باشد تا همه بتوانند از آن استفاده کنند.

فر پیتزا تنوری

اما این نوع فر پیتزا، به سبب تنوری کردن و طبخ پیتزا به روش تنوری، علاقه بسیاری از فست فودی ها و یا افراد می باشد. چراکه تمبر پیتزای  تنوری حمید خاص و دلچسب می باشد که معمولاً مورد علاقه همگان قرار می گیرد. این نوع فر نیز معمولا در ابعاد و  مدل های گوناگون طراحی و تولید می شود که هر فردی با توجه به سرمایه ای که دارند می توانند اقدام به خرید این مدل نماید. این دو فرپیتزا ها معمولاً از بدنه استیل و ضد ضرب و محکم ساخته شده‌ اند که نسبت به فشار و صدمات فیزیکی که ممکن است به آنها وارد شود به شدت مقاوم می باشند.

فر پیتزا گردون

فر پیتزای گردون معمولاً جنس بدنه متفاوتی نسبت به بقیه فرپیتزا ها دارد. کفی نوع فرپیتزا معمولا از جنس سنگ مرمر می باشد که مناسب طبخ انواع غذاهای ایتالیایی به خصوص پیتزاهای خوشمزه ایتالیایی می باشد. بدنه سنگی این نوع فر پیتزا تاثیر مستقیمی بر طعم و مزه پیتزا خواهد داشت، به گونه ای  که پیتزای تولید شده در این نوع فر پیتزا طعمی  فوق العاده خوشمزه و دلچسب دارد که مورد توجه همگان قرار می‌ گیرد.

 

فر پیتزا کوچک

فر پیتزا کوچک یکی از بهترین انواع فر پیتزا ها برای تهیه پیتزای خانگی می باشد. چرا که این نوع فر پیتزا دارای قابلیت های مختلفی برای تهیه پیتزا در خانه می باشد. اگرچه امکانات و قابلیتهای این نوع فر پیتزا نسبت به فر های صنعتی در ابعاد بزرگ بسیار کمتر می باشد اما جوابگوی نیازهای خانگی برای تب و تهیه پیتزای خوشمزه می باشد. فر پیتزای کوچک در واقع یکی از ایده آل ترین فرپیتزا ها برای تهیه انواع مختلف پیتزا در منزل و آشپزخانه های خانگی می باشد.

 

فر پیتزا ایتالیایی

همانطور که از نام این نوع فر پیداست، اینو فر با توجه به قابلیت هایی که دارد، مناسب تهیه و طبخ انواع پیتزا های ایتالیایی طراحی و ساخته شده است، چرا که پیتزا های ایتالیایی معمولاً روش طبخ مختلف متفاوت تری نسبت به بقیه انواع پیتزاها دارند. فر پیتزای ایتالیایی این قابلیت ها را به صورت یکجا در بهترین کیفیت ارائه می دهد تا یکی از خوشمزه ترین و با کیفیت ترین پیتزا های ایتالیایی پخته شود.

 

فیلم دستگاه فر پیتزا صنعتی:

در فیلم دستگاه فر پیتزا صنعتی که با همکاری کارشناسان بازار طلایی برای مشتریان عزیز تهیه شده است، می توانید انواع دستگاه فر پیتزا تنوری، فر پیتزا ایتالیایی، فر پیتزا صندوقی و غیره را مشاهده کنید. در این کلیپی که برای شما به نمایش گذارده می شود خریداران محترم با ابعاد و مشخصات دستگاه آشنایی پیدا می کنند و همچنین طرز کار و سرویس و نگهداری فر پیتزا ریلی را آموزش خواهید دید. مشتریان گرامی با مشاهده فیلم فر پیتزا ریلی صنعتی نیازی به صرف هزینه جهت دیدن حضوری ندارند و با فیلمی که برای شما تهیه شده است براحتی می توانید فر پیتزا صندوقی خود را انتخاب نمایید. 

قیمت دستگاه های فر پیتزا:

قیمت دستگاه فر پیتزا صنعتی در بازار به روز و در نوسان می باشد. قیمت فر پیتزا صندوقی بخاطر ابعاد و همچنین ظرفیت تعداد پخت آن نیز متغیر می باشد. سایت بازار طلایی با داشتن نمایندگی انواع دستگاه های فر پیتزا در مدل ها و سایز های مختلف با بهترین برندهای خارجی و ایرانی می باشد. عرضه دستگاه فر پیتزا در بازار طلایی بصورت مستقیم و بی واسطه انجام می پذیرد و برای دریافت قیمت فر پیتزا ایتالیایی می توانید با کارشناسان ما در سایت بازار طلایی تماس گرفته و لیست قیمت فر پیتزا تنوری را دریافت کنید.

خرید و فروش دستگاه فر پیتزا صنعتی:

دستگاه فر پیتزا صنعتی بصورت نو و دست دوم بفروش می رسد. برای خرید فر پیتزا کوچک خانگی یا هر نوع فر پیتزای دیگر می توانید با مراجعه به فروشگاه ما واقع در تهران حضور بهم رسانید و نسبت به تهیه تجهیزات آشپزخانه خود اقدام نمایید و یا برای خرید فر پیتزا آجری می توانید بصورت آنلاین از سایت بازار طلایی اقدام به خرید کنید. فرپیتزا صنعتی دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد.

فروش فر پیتزا تنوری دست دوم نیز در سایت و بازار نیز انجام می شود که با توجه به اینکه قیمت فر پیتزا ریلی دست دوم نسبت به نو آن ارزانتر می باشد، بسیاری از خریداران به فکر تهیه دستگاه فر پیتزا دست دوم می باشد که اینکار ممکن است ضررهایی به خریدار وارد کند چون فر پیتزا دست دوم دارای گارانتی و خدمات پس از فروش نمی باشد و ممکن است دستگاه دچار عیوبی باشد که باید جهت تعمیرات آن هزینه ای را صرف کنید که در تجارت با صرفه نمی باشد.

 

فروش فر پیتزا توسط بازار طلایی

 

فرپیتزا یکی از لوازم مورد نیاز در آشپزخانه های رستوران ها، هتل ها و سایر مکان هایی است که غذاهای فست فودی از جمله پیتزا پخت و پز می کنند. فرپیتزا  یک فر مخصوص پخت و پز پیتزا می باشد که با فرهای معمولی مورد استفاده در آشپزخانه های منازل فرق می کند. از جمله ویژگی های فرپیتزا می توان موارد زیر را در نظر گرفت.

 

1- جنس مورد استفاده در فرپیتزا فولاد ضد زنگ می باشد

 

2- در فرهای فرپیتزا برای تنظیم کردن دما  ترمومترهای دیجیتالی خاصی روی فرپیتزا نصب شده است

 

3- برای جلوگیری از مصرف گاز در فرپیتزا ها  یک سیستم قطع کن در فرپیتزا ها تعبیه شده است

 

4- از سیستم تلورانس دما در فرپیتزاها استفاده شده است این کار موجب می شود تا دمای پخت به صورت یکنواخت باقی بماند.

 

5- در فرپیتزاها توری حمل تعبیه شده است که از جنس استیل می باشد.

 

6- در فرپیتزاها چرخ هایی تعبیه شده است که به منظور جابجایی از آن ها استفاده می شود.

 

فروش فر پیتزا در تهران

 

امروزه فرپیتزا یکی از تجهیزات اصلی در رستوران ها و خصوصا کافی شاپ ها می باشد اما نکته ی حائز اهمیت تهیه ی این تجهیزات می باشد. با توجه به این که در رستوران ها و کافی شاپ ها تقاضا برای پیتزا بیشتر می باشد پس بنابراین نیاز می باشد که از فرپیتزا هایی استفاده شود که قابلیت های متنوعی داشته باشند. از جمله قابلیت هایی که می توان برای فرپیتزاها در نظر گرفت داشتن مقاومت بالا، سایز فر و توجه به خروجی فرپیتزا است. شما برای انتخاب تجهیزات مناسب نیاز دارید اطلاعاتی را در مورد تجهیزات به دست آورید. فروشگاه بازار طلایی این افتخار را دارد که با ارائه خدماتی از قبیل خدمات مشاوره ای اینترنتی برای کسب اطلاعات در مورد تجهیزات و خدمات حضوری برای فروش فرپیتزا  با ارسال رایگان در اقسا نقاط کشور مانند تهران  در خدمت شما هموطنان عزیز باشد.

 

فروش فر پیتزا در قم

 

یکی از نمایندگی های بازار طلایی در استان قم می باشد این فروشگاه حاوی فرپیتزاهای متنوعی برای پخت پیتزا می باشد. کادر مجرب فروشگاه بازار طلایی آماده خدمت رسانی در همه ی زمینه های خرید برای شما هموطن گرامی می باشد. فرپیتزا های موجود در فروشگاه بازار طلایی دارای گارانتی بعد از فروش و با ارسال رایگان می باشد.

 

فروش فر پیتزا در شیراز

 

یکی دیگر از فروشگاه های بازار طلایی در استان شیراز می باشد. گستردگی این فروشگاههای بازار طلایی موجب شده است تا سفارش و خرید برای هموطنان بسیار آسان شود. در فروشگاه های بازار طلایی انواع فرپیتزاها موجود می باشد که می توانیم به مواردی از قبیل فرپیتزاهای ریلی، فرپیتزاهای صندوقی، فرپیتزا گردون و فرپیتزا تنوری یا آجری اشاره کنیم.

 

فروش فر پیتزا در کرج

 

با توجه به مناسب بودن قیمت فرپیتزاها در فروشگاه های بازار طلایی این فروشگاهها در تمامی اقسا نقاط کشور دارای نمایندگی می باشند. که یکی از این نمایندگی ها در شهر کرج می باشد.

 

فروش فر پیتزا در مشهد

 

این روزها تهیه ی تجهیزات آشپزخانه های صنعتی هزینه های زیادی داشته است و نیازمند یک مدیریت عالی بین بودجه موجود و قیمت تجهیزات می باشد. فروشگاه بازار طلایی موجود در استان مشهد این مشکل را حل کرده است زیرا با داشتن کادری مجرب در امور مشاوره خرید شما می توانید تمامی سوالات خود را در رابطه با قیمت ها و کارایی های تجهیزات فرپیتزا بپرسید و یک خرید عالی با آگاهی کامل انجام دهید.

 

فروش فر پیتزا در اراک

 

در انتخاب فرپیتزای مناسب برای خرید باید به ویژگی های از قبیل کارایی خوب فرپیتزا و عملکرد بهتر آن دقت بفرمایید. فروشگاه بزرگ بازار طلایی در اراک مفتخر است با ارئه فرپیتزاهایی با کیفیت مناسب و خدمات پس فروش با کادری مجرب و امکان ارسال رایگان کالا در خدمت همشهریان عزیز در استان اراک باشد.

 

فروش فر پیتزا در اصفهان

 

فر پیتزای گردون یک نوع فریتزا می باشد که در سایز کوچک برای پخت انواع فست فودها مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع فر پیتزا  دارای یک سیستم چرخشی که مناسب صفحه فر می باشد است و همچنین دارای دمایی است که به صورت یکنواخت روی انواع پیتزاها اعمال می شود. قیمت این فرپیتزاها در حدود 30 میلیون تومان می باشد. فروشگاه بزرگ بازار طلایی این افتخار را دارد که انواع فرپیتزاها را قیمتی مقرون به صرفه در اختیار مشتریان عزیز در استان اصفهان قرار  دهد.

 

 

 

 

 

 

 


نمایش بیشتر