فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 737

میز کار استیل چیست و چه انواعی دارد؟

در آشپز خانه های صنعتی برای راحتی در انجام بسیاری از کار ها مثل تکه تکه کردن انواع گوشت ها و یا سرو کردن غذا در رستوران ها از میز کار استیل  استفاده می شود. میزکار آشپزخانه استیل بر خلاف کاربرد های فراوان و قابل توجهی که دارد از قیمت ارزان و پایینی برخوردار است که به همین علت سبب افزایش میزان تقاضا و سفارش مصرف کنندگان و کاربران شده است. میزکار استیل صنعتی می تواند بر اساس نیاز و سفارش مشتریان آن در اندازه و حجم های مختلف مورد تولید قرار بگیرد.

شما می توانید سایر محصولات تجهیزات آشپزخانه صنعتی و تجهیزات فست فود را نیز در بازارطلایی ببینید. 

جنس میز کار چیست؟

میز کار آشپز خانه ساخته شده از استیل نگیر (استنلس) می باشد که در برابر تماس با آب و رطوبت و نیز مواد اولیه ای که روی آن قرار می گیرد ضد زنگ است و نیز توانایی پذیرش و تحمل وزن بالای مواد غذایی جای داده شده روی خود را بسیار بالا می برد. جنس استیل به کار رفته در ساخت میز کار استیل رستوران به گونه ای است که قابلیت شست و شو و تمیز کردن آن را فراهم کرده است که از نظر بهداشتی بسیار حائز اهمیت است و مهر تایید وزارت بهداشت را گرفته است.

رویه میز کار استیل قنادی ساخته شده از ورق استیل ۰/٨ میلی متر به شکل خش دار است و جهت بالا بردن استحکام آن به صورت سه منظوره ساخته می شود. پایه های تعبیه شده برای میز کار صنعتی به صورت پیچی هستند که با استفاده از آن ها می توان میزان ارتفاع میز کار را تا سطح مورد نظر تنظیم کرد. این میزکار آشپزخانه می تواند به شکل کابین دار و لبه دار نیز تولید بشود که در تعداد طبقات هم متفاوت است و ممکن است دارای دو طبقه یا سه طبقه باشد که با توجه به درخواست مشتریان قابل ساخت در انواع مختلف است.

استیل چیست ؟

استیل یا استنلس استیل به فلزی گفته می شود که ساختار و پایه ی اصلی آن آهن است . اما آلیاژ های دیگری هم دارد . برای ایجاد شکل پذیری بهتر ، طول عمر بالا ، عدم زنگ زدگی و خراشیدگی ، آهن را با تقریبا 2% کربن به صورت ورق های مستطیل یا مربع شکل ، تولید می کنند . استنلس استیل مقاومت بالایی دربرابر دماهای بالا و پایین دارند تا حدی که در مقابل هزار درجه ی سانتیگراد و همچنین دمای منفی دویست درجه شکل خود را ازدست می دهند . از ویژگی های این فلز که باعث گردیده برای تولید میزهای استیل بکارگرفته شوند ، این است که حالت ضدخراشیدگی دارند و چون اغلب مشاغل درحین کار ضربه یا خراش بوجود می آورند این آلیاژ مقاومت خوبی دارد و نظربه اینکه دچار خراشیدگی نمی شود پس رطوبت ، آلودگی ، روغن ، آب و سایر مواردی که باعث می شوند دچار زنگ زدگی ، جذب میکروب و کم شدن عمر آن می شود به میز کار استیل نفوذ نمی کنند .

انواع میز کار

میز کار صنعتی وسیله یا ابزاری است که از یک صفحه ی رویی با پایه هایی که در گوشه های زیرین آن نصب گردیده و برای قراردادن و نگهداری چیزی و یا ایجاد بستری برای انجام کاری در ارتفاعی مشخص تشکیل می گردد .

میز ازجهت کاربری و مواد تشکیل دهنده ی آن دارای تنوع بی شماری است . یکی از پر استفاده ی میز ، نوع کارگاهی آن است که به میزکار استیل نامیده می شود . همانطور که از نام آن پیدا می باشد ، میزی است که برای انجام کار و از فلز و ورق استیل تولید گردیده در ادامه با انواع میز کار استیل آشنا خواهید شد. 

 

                                                    

میز کار استیل میزکار صنعتی میز کار تمام استیل میز رویه نگیر میز کار استیل میز کار صنعتی میز پایه پاتروکی

میزکار استیل 100 سانت 

 میز کار استیل 100 سانت  میزهای مطلوب در آشپزخانه های صنعتی و فست فودها می باشند . در میزکار صنعتی 100 سانت ، در زیر ورقه  استیل تخته ی نئوپان با قطر 16 میلیمتر نصب می نمایند . اینکار باعث می گردد استحکام سطح رویی آن بیشتر شود . پایه های این میز از پروفیل ضد زنگ ساخته شده است و چون پایه ها ی میز دائما در معرض آب ، رطوبت  و احتمالا ضربه به جهت جابجایی وسایل و تردد می گردند ، عمر بیشتری نسبت به پایه  های دیگر دارند . میزکار استیل 100 سانت قابلیت بالایی در مقابل مواد شوینده و ضدعفونی کننده دارد و کاربر به راحتی می تواند اقدام به شستشوی کامل و دائمی نماید .

از دیگر ویژگی های این میز ، دارای تاییدیه بهداشت به جهت استفاده از استیل است . درضمن درصورت تمایل می توانید اقدام به سفارش نصب پاتروکی ( طبقات حد فاصل رویه میز تا سطح زمین ) و یا ایجاد فضایی برای امکان تخلیه مواد اضافی و زائد که درحین کار بوجود می آیند نمایید .

اندازه ی استاندارد و مورد تقاضای بیشتر این میز عبارت است از : طول 100 سانتی متر ، عرض 65 سانتی متر و ارتفاع 85 تا 90 سانتی متر . اما در سایر سایزها نیز قابل سفارش است. میز کار صد سانت در دو مدل لبه دار و بدون لبه موجود است. 

 

میزکار استیل 120 سانت 

 این میز برای استفاده برای رستوران ها ، فست فودها ، ساندویچی ها ، شیرینی پزی ها و امثال آنها مناسب است ، اندازه ی 120 سانتی متری میزکار استیل است .  میز کار صنعتی 120 سانت به جهت استفاده از ورق استیل از ارگان های بهداشتی تاییدیه های لازم را دریافت کرده است .

پایه های آن از پروفیل 4*4 استفاده گردیده و درصورت تمایل می توانید  سفارش دهید تا برای آن پایه های قفل شونده تعبیه کنند تا جابجائی آن ساده گردد . نصب ورق تخته ی نئوپان در زیر سطح ورق رویی میز که توسط عملیات مهندسی  آب بندی می گردد ، باعث استحکام و مقاومت بیشتر شده است . میزکار استیل 120 سانت دارای عرض 60 سانت و با ارتفاع پایه های 90 سانتی متر است . این میز به علت طول 120 سانت ، کاربران را قادر می سازد تا بتوانند از سطح میز بیشتری استفاده نمایند و همچنین جهت مواد غذایی و یا ابزارهای مورد نیاز به اصطلاح جلوی دست آنها را نمی گیرد .

درضمن به جهت ویژگی 120 سانتی آن امکان نصب سوراخ خروج مواد زائد درحین کار و یا آب های خارج شده امکان پذیر است . از دیگر امکانات سفارش برای ساخت کشو و پاتروکی  جهت قراردادن وسایل  غیرضرور است .

طول قابل توجه میزکار استیل 120 سانت  این امکان را بوجود می آورد تا دستگاه های کوچک مانند دستگاه آسیاب ، چرخ گوشت و امثال آنها  روی  آن   قرارداده شده و مزاحمتی را فراهم نکند . رویه ی میزکار از سه لایه ی روکش ، استیل  و نئوپان تشکیل شده است . به دلیل استفاده از پروفیل 4*4 قابلیت تحمل وزن های بالا را به راحتی دارد .

این میز به جهت داشتن ویژگی ها و نوع ساختار و مصرف آن جزو میزهای  صنعتی شناخته شده است . در دو مدل لبه دار و بدون لب در بازارطلایی موجود است.

 میزکار استیل 150 سانت  

میز کار استیل 150 سانت از استیل 304 نگیر است که با ایجاد عدم جذب رطوبت ، ضد خراش بودن ، ضد ضربه بودن  ، امکان شستشوی کامل با مواد شوینده ، تنظیم ارتفاع پایه ها و استفاده ی همزمان چند کاربر در پشت آن کارایی میز را بسیار بالا برده است.  میز کار صنعتی صدو پنجاه سانت آشپزخانه ها ، فست فودها ، رستوران ها ، کافی شاپ ها ، کترینگ ها و امثال آنان جزو مشتریان آن شناخته شده اند . میزکار صنعتی 150 سانت به جهت مناسب بودن سطح آن امکان نصب سوراخ خروج مواد زائد و اضافی درحین کار ، تعداد مورد نیاز کشو و پاتروکی برای قراردادن وسایل غیرضروری را امکان پذیرکرده است.

سطح 150 سانتی آن باعث می شود تا کاربر وسایل برقی یا دستی که برای انجام کارهایش نیاز دارد بر روی آن مستقر نماید و دیگر نیازی به جابجائی و ترک میز برای مثلا  استفاده از دستگاه آسیاب را ندارد . شما می توانید در زمان خرید میز ، اقدام به سفارش ساخت پایه ها با چرخ های قفل شونده نمایید . برای این میز هم مانند سلیر میزهای کار استیل در زیر ورق رویی یک تخته نئوپان قرارداده اند تا ضمن افزایش مقاومت میز از حرکت های غیرضروری جلوگیری نمایند .

مورد تایید سازمان های بهداشتی ببودن ، عرض 65 سانت رویه از دیگر محسنات آن است . میزکار استیل 150 سانت محل های جوشکاری و اتصال قطعاتش با دقت و با جوش آرگون صورت می گیرد تا هم مقاومت اتصالات بالا برده شود و نیز توسط سوهان کاری های لازم لبه های تیز و برنده گرفته شود تا احیانا صدمه ای به کاربر وارد نشود . پایه ها بوسیله ی پیچ های لاستیکی در زیر آنها قابل تنظیم می باشند . تخته ی MDF استفاده شده به ضخامت 16 میلیمتر است تا از خم شدن و شکستگی جلوگیری شود . جهت مقاومت بیشتر رویه از استیل 8/0 میلیمتر استفاده گردیده  .

 

میزکار استیل 190 سانت

از ویژگی های میز کار صنعتی 190 سانت آن است که برای آشپزخانه های صنعتی ، رستوران ها ، کترینگ ها و شیرینی پزی ها بسیار کارآمد است . ورق رویه آن از استیل 304 نگیر و در ابعاد 90*65*190 می باشد ، پایه های قابل تنظیم از قوطی پروفیل 4*4  و تزریق فوم در لا یه های میانی برای جلوگیری از انحناء ، خم شدن ، شکستگی و اعوجاج حرکتی از سایر مزایای میزکار استیل 190 سانت است .

نصب پاتروکی و امکان ساخت و نصب کشو و سوراخ تخلیه مواد اضافی و زائد بوجود آمده درحین کار از دیگر امکانات افزودنی آن است .  پهنای 65 سانت و طول 1190 سانت باعث می گردد تا کاربر در زمان دریافت سفارشات زیاد و لزوما قراردادن وسایل و ابزارهای موردنیاز در دسترس ، این مززایا را دراختیار داشته باشد . نظر به اینکه سطح روکش دار میز را می توان به بهترین صورت شستشو نمود . در زیر پایه ها لاستیک هائی برای تنظیم شیب سطح میز نسبت به سطح زمینی که روی آن قراردارد تعبیه گردیده .

از دیگر ویژگی های میز کار استیل 190 سانت ، می توان از موارد زیر نام برد :

  • رویه میز از سه لایه تشکیل گردیده که رویه بالائی از ورق استیل ، لایه میانی از تزریق فوم پلی اتیلن و لایه زیرین از ورق استیل با ضخامت کمتر نسبت به لایه بالائی .
  • نصب پاتروکی ، شامل 6 عدد قوطی پروفیل ضد زنگ .

 

 میز کار استیل سفارشی

 با این نگرش که بعضی از آشپزخانه ها ، رستوران ها ، فست فودها ، کارگاه ها و امثال آنها به جهت شکل محیطی و فیزیکی خاص محل و ساختمان  آنها ، نیازمند میز کار خاصی به اندازه و شکل متفاوتی از جهت عرض ، طول و ارتفاع و نیز قرارگرفتن در زاویه ها یا به اصطلاح دارای کنج و گوشه می باشند . به این جهات و بسیاری از جهت های دیگر ضمن رعایت اصول اساسی و مهندسی ، صنعتگران اقدام به ساخت آنها می نمایند . برای انجام اینکار سفارش دهنده می بایست نوع درخواست خود را از حیث اجناس مور نیاز و مدنضر ، اندازه ، شکل میز و مقدار هزینه ی قابل پرداخت را دراختیار سازنده قراردهد .

سفارش گیرنده و یا تولید کننده میز کار استیل باتوجه به محل قرارگرفتن میز ، نوع شغل و هدف از بهره برداری سفارش دهنده ،  پس از اینکه پیشنهادات و طرح های مورد نظر را ارائه داد و تایید طرح نهایی را دریافت نمود اقدام به ساخت میزکار خواهد نمود . درحال حاضر یکی از مناسبترین میزهای کا ، نوع استیل می باشد . با استفاده از ورق استیل ، پایه ها با قوطی پروفیل ضدزنگ ، می توان میزکاری دارای تاییدیه ارگان های بهداشتی ، محکم ، با دوام  و با امکان شستشوئی آسان و کامل دراختیار خواهید داشت .

میزهای کار سفارشی می بایست دارای استاندارد های لازم باشند . هم ازجهت نوع مواد استفاده شده و قطعات و نیز رعایت اندازه ها و نحوه ی اتصالات قطعات به یکدیگر که باهم باید استحکام لازم را داشته باشند و نیز دارای لبه های تیز و برنده نباشند . البته میزهای کار سفارشی حتما نمی بایست از ورق استیل استفاده گردد ، بلکه مشاغلی هستند که بهتر است از اجناس دیگر استفاده گردد . ولی بهترین نوع برای شغل هائی که با مواد غذائی و بهداشتی ارتباط دارند ، میزهای استیل هستند . در زیر به صورت انحصاری به هریک از ویژگی های مشاغل و میز استیل مناسب آنها اشاره می گردد .

میز کار آشپزخانه 

 در اینجا مقصود از آشپزخانه ، صرفا آشپزخانه های خانگی نمی باشند . بلکه بیشتر مقصود آشپزخانه های مربوط به رستوران ها ، هتل ها ، فست فودها و امثال آنها می باشند . باتوجه به اینکه ، اینگونه آشپزخانه ها دارای محیطی خاص ، پرکار و با رفت و آمدهای زیاد هستند ، میزهائی که جهت کاربری در آنها قرار می گیرند می بایست ویژگی های خاص داشته باشد یعنی به نوعی حرفه ای باشند . برای رسیدن به این  منظور عموما از میزهائی با روکش ورق استیل ، پایه هائی مقاوم ، ضدزنگ و با قابلیت تنظیم برای شیب ها و سطوح مختلف ، ضدرطوبت و خراشیدگی و نیز با امکان ساخت و نصب کشو و پاتریکی برای قراردادن وسایل اضافی و غیرضروری و نیز نصب سوراخی بر روی میز برای خروج   مواد اضافی و زائد که درحین کار ایجاد می گردند .

میز کار آشپزخانه باید تاییدیه سازمان های بهداشتی را دارا  بوده و نیز از استحکام و مقاومت و طول عمر بالا برخوردار باشند  . صنعتکاران و تولیدکنندگان برای رسیدن به این منظور میزهای کار استیل در اندازه های گوناگون طراحی و تولید کرده اند که تمام ویژگی های ذکر شده را دراختیار دارند . آشپزخانه های حرفه ای و نیمه حرفه ای می توانند از آنها با اطمینان خاطر استفاده نمایند.

میزکار استیل قنادی 

از دیگر انواع میزهای کار استیل ، میز کار استیل قنادی است . این نوع از میزها می بایست دارای طبقات مناسب و لازم باشند که معمولا در سه طبقه طراحی و ساخته می شوند . ورق های روئی و آخری آنها از استیل و درصورت نیاز دارای کشو برای قراردادن وسایل هستند . در مابین ورق های استیل از لایه های تخته های پلاستیکی فشرده استفاده می گردد تا ضمن تقویت و ایجاد قدرت استحکام ، دارای نوعی صداگیری و به اصطلاح آگوستیک خواهد شد .

برای استفاده ی بهتر پایه ها به دو منظور کم  یا زیادکردن ارتفاع و تغییر سطح شیب رویه میز کارها و طراحی های مهندسی گردیده است . به جهت نوع خاص شغل قنادی و شیرینی پزی ، سطح میز می بایست کاملا صاف و صیقلی باشد ، درضمن دربرابر ایجاد خراشیدگی مقاومت بالائی داشته باشد و نیز این امکان را داشته باشد که پس از اتمام کار ، تمامی مواد چسبنده و موادی که به سختی به سطح میز می چسبند  مانند شیره شیرینی جات و پودر   های حاوی قند و غیره از روی آنها زدوده و پاک شوند . تا علاوه براینکه برای مراحل بعدی مزاحمتی ایجاد نکند ، از آلودگی و اثال آن جلوگیری شود . معمولا طول میزهای کار استیل قنادی به اندازه ی 200 ، 220 ، 250 و 300 سانتی متر ، عرض های 90 ، 100 ، 110 و 120 سانتی متر و با ارتفاع 80 ، 90 و 100 سانت است. 

 

میزکار استیل قصابی

از دیگر میزهای کار استیل ، میز کار استیل قصابی  و گوشت است . همانطور که مطلع می باشید کاربران قصابی دائما درحال استفاده از اشیاء تیز مانند چاقو و ساطور برای خرد و تمیز کردن انواع گوشت هستند و لزوما در حال کار ضربات زیاد و محکمی به میز کار زیر دستشان وارد می نمایند. در کنار این دو عامل چربی های حاصله از گوشت باعث می گردد ، لایه های ضخیمی از چربی روی سطح میز انباشته شود .

برای رفع این معظل که اگر مرتفع نگردند بروز موارد غیربهداشتی رخ خواهد داد ، از عمر مفید میز هم به شدت کم خواهد شد . از این نوع میز های استیل با عنوان میز کار استیل گوشت نیز نام می برند .

برای رسیدن به مقصود و هدف های ذکر شده که عبارتند هستند از ممانعت از خراشیدگی و تاثیرات ناشی از ضربه خوردن  که منتج به ایجاد لایه های شکاف دار که باعث جمع شدن چربی ها ، خونابه ها و اضافات پوست و گوشت مرغ و سایر حیوانات می گردد می بایست  از فلزی استفاده گردد که در مقابل این موارد ایستادگی داشته باشد و حتی اگر به جهت شدت برخورد یا ضربه ، خراشیدگی بوجود آمد فلز مذکور خاصیت  های لازم را داشته باشد . ورق استیل که ترکیبی از آهن و کربن می باشد ، آلیاژی را بوجود آورده که علاوه بر مقاومت بالا در برابر خراشیدگی تا 1000 درجه حرارت ومنهای 120 درجه سانتی گراد را تحمل نموده و تغییر شکل و حالت نمی دهد . درضمن در میان لایه های خراشیده شده در طول زمان سالها کاربری ، به جهت  وجود کربن و ترکیبات بوجود آمده در زمان ساخت محیط عفونی نخواهد داشت . این نکته ای منحصر بفرد است که با دقت باید با آن توجه کرد .

آب بندی های کناره های میز ، عدم وجود لبه های تیز و برنده و جوشکاری آرگون باعث گردیده مواد زائد و آب و غیره به لایه های درونی و زیرین میز کار استیل نفوذ نکند . یکی دیگر از موارد استفاده از میز های استیل در دامپزشکی است . همانطور که می دانید مراکز دامپزشکی به دلیل ارتباط دائمی با انواع حیوانات و بعضا حیوانات مریض و بیمار با عفونت و میکروب و آلودگی فراروان سروکار دارند . و لزوما می بایست دائما اقدام به ضدعفونی و شستشوهای کامل و دقیق نمایند .

فلز استیل همانطور که به عرضتان رسید ، در زمان تولید در کارخانه ، با ترکیب آهن و کربن ، آلیازی را می سازند که علاوه بر ایجاد مقاومت بالا از از تجمع عفونت و آلودگی جلوگیری می نمایند . میزان کربن استفاده شده در ورق های استیل 2% است که این میزان برای ایجاد سختی فلز داده می شود و همین مقدار کفایت می کند . در بعضیاز تولیدات استیل میزان کربن الحاقی بالاتر از 2% است که این کار باعث کاهش استحکام و نتیجتا فرم پذیری بیشتر می باشد.

 

میزکار استیل اداری

میز کار استیل اداری از دیگر انواع میز است . البته علاوه بر میز کار به عنوان میز و صندلی اداری و تشریفاتی و پرسنلی هم ساخته می شوند . از میزهای استیل اداری ، در بایگانی ، میز ارباب رجوع و میز پرسنلی استفاده می گردد . از موارد مهم استفاده میزهای کار استیل در ادارات طول عمر بالا ی آنها ، جابجائی آسان و تمیز کردن راحت با استفاده از مواد شوینده می باشد . بر خلاف تصور افراد استفاده از مواد شوینده و ضد عفونی کننده ، هیچ تاثیر نامطلوبی بر روی سطوح شفاف استیل بجای نمی گذارد . یکی دیگر از نکات مهم درخصوص  میزهای کار استیل اداری ، قیمت مناسب آنها نسبت به سایر میزها با مواد اولیه دیگر است . 

میزکار استیل کارگاهی

نوع دیگر از میزهای کار استیل ، میز کار استیل کارگاهی است . به آن ترولی کارگاهی هم می گویند ، از این میز در کارگاه های گوناگون برای حمل وسایل کوچک و بزرگ استفاده می گردد . معمولا در یک طبقه با پایه هایی از پروفیل قوطی است . سطح استیل آن در مقابل آب ، روغن و مواد زائد مقاومت و ایستادگی قابل قبولی دارد . به جهت استفاده زیاد و مکرر دچار خراشیدگی نمی گردد . ابعاد آن معمولا 100*90 سانتی متر است ، مگر اینکه متقاضی سایز و اندازه ی خاصی را سفارش بدهد.

مزایای میزکار استیل 

یکی از مزیت های بسیار قابل توجه میز کار استیل این است که می تواند در سایز و حجم های متفاوت و متناسب با تمایل و سفارش مشتریان تولید بشود. سایز این میز کار ها می تواند یک متری صد و بیست سانتی متری صد و پنجاه سانتی متری صد و نود سانتی متری باشند. از دیگر مزیت های این کالا توانایی بالای آن در تحمل وزن زیاد انواع دستگاه های سنگین قرار داده شده روی آن می باشد. میز کار استیل صنعتی آشپزخانه با توجه به کارایی فراوانی که دارد در بسیاری از مکان ها مثل نانوایی ها قصابی ها فست فودی ماهی فروشی ها رستوران ها و ... استفاده می شوند.

کاربرد میزکار آشپز خانه

میز کار استیل در تجهیزات آشپز خانه صنعتی دارای کاربرد فراوان است که چند نمونه از آن ها را ذکر می کنیم: برای سرو کردن غذا روی آن در رستوران ها برای بسته بندی مواد غذایی و سازماندهی کردن مواد برای پاک کردن ماهی و یا فروش ماهی برای پاک کردن برنج برای قرار دادن و تکه تکه کردن انواع گوشت ها در قصابی ها برای خورد کرد گوشت مرغ در مرغ فروشی ها برای درست کردن سالاد برای قرار دادن شیرینی ها روی آن در قنادی ها و نیز برای استفاده در نانوایی ها و در فست فودی ها و ... که کاربرد های فراوان آن باعث افزایش میزان تقاضا و فروش آن در بازار شده است.

فیلم میزکار استیل صنعتی

کار کردن با میز کار آشپز خانه بسیار راحت و بدون دردسر است به طوری که همه ی مصرف کنندگان و خریداران آن می توانند بدون راهنمایی و کمک گرفتن از اپراتور شرکت آن به راحتی از آن استفاده کنند که این یکی از مزیت های میز کار استیل  به شمار می آید. اگر مشتریان و کاربران گرامی تمایل دارند که با میز کار استیل فست فود دقیق تر اشنا بشوند و نکات ایمنی مربوط به استفاده از ان را بهتر بیاموزند می توانند فیلم و ویدیو های آموزشی میز کار استیل قنادی و دیگر انواع میز کار رستوران را در سایت بازار طلایی تماشا کنند و در صورتی که با پرسش یا ابهامی مواجه شدند می توانند از مشاوران و کارشناسان این سایت مشورت ها و کمک های لازم را بگیرند و هم چنین ارائه ی مشورت ها برای خرید میز کار استیل با قیمت مناسب نیز توسط این کارشناسان امکان پذیر است.

قیمت میزکار استیل صنعتی

میز کار آشپزخانه با توجه به تنوعی که در حجم و طراحی خود دارند دارای قیمت های متفاوتی نیز دارند. برخی از فروشندگان سو استفاده گر قیمت میز کار استیل تبریز را به جهت افزایش سود خود بالا می برند و از مشتریان نا آگاه از قیمت واقعی فروش میز کار استیل نانوایی و دیگر انواع میز کار ها هزینه ی بیش تری دریافت می کنند. هم چنین برخی از واسطه گران فروش که مشتریان ساکن شهرستان ها به آن ها روی می آورند نیز قیمت خرید میزکار استیل را افزایش می دهند بنابر این توصیه می شود که جهت اطلاع از قیمت واقعی انواع مختلف میز کاراستیل آشپزخانه صنعتی به سایت بازار طلایی مراجعه کنید تا در زمان خریداری این محصول قیمت برابر با قیمت درب کارخانه بپردازید.

درخصوص هزینه ساخت میز کار استیل در انواع گوناگون از جهت مدل ، تعداد طبقات ، مورد استفاده و بسیاری از موارد کاربردی که شرح آنها داده شد ، هیچ قیمتی به عنوان بهاء ثابت و پایه درحال حاضر وجود ندارد . چون تمامی تجهیزات و قطعات یک میز کار استیل می بایست خریداری گردد و این موارد به خیلی از پارامترها بستگی دارد ، تنها توصیه ای که در این مورد می توان اظهار داشت این است که با تحقیقات کامل و مشورت با متخصصین ، ضمن اطمینان از کیفیت مواد و لوازم مصرفی ، از نوع و چگونگی طراحی و ساخت آنها مطمئن شوید .

 

میزکار استیل صنعتی دست دوم

میزکار استیل دست دوم قیمت پایین تری نسبت به میز کار استیل قصابی از نوع دست اول دارد اما به هیچ عنوان کیفیت و سلامت آن ها قابل اطمینان نیست و ممکن است بعد از گذشت مدت کوتاهی استفاده از آن دچار آسیب و نقص بشود و مصرف کننده اش را وادار کند که یک میز کار آشپزخانه ی صنعتی بزرگ دیگری بخرد که از خرید این محصول دست دوم از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست. در نتیجه خریداری میزکار رستورانی آشپزخانه صنعتی استیل ارزان که کیفیت تضمین شده داشته باشد از مراکز فروش مطمئن مثل بازار طلایی پیشنهاد می شود. فروش میز کار استیل دست دوم در سایت هایی مانند دیوار نیز انجام می شود و شما می توانید میز کار استیل دیوار را قبل از خرید مشاهده کنید. 

خرید اینترنتی میزکار استیل صنعتی از بازار طلایی

بازار طلایی میز کار آشپز خانه دارای نشان استاندارد را با قیمت مناسب برای مشتریان به عرضه گذاشته است. خریداری پر فروش ترین برند سازنده ی میز کار رستورانی استیل مطمئن و سالم و دارای جنس مرغوب از این بازار می تواند به صورت حضوری انجام بگیرد و شایان ذکر است که آن دسته از مشتریانی که قابلیت دسترسی حضوری به بازار طلایی را ندارند به جای مراجعه به فروشندگان واسطه گر که ممکن است قیمت اصلی میز کار آشپزخانه صنعتی  بزرگ را افزایش بدهند می توانند در سایت بازار طلایی میز کار صنعتی را در حجم مورد نظر سفارش بدهند و سپس آن را توسط خدمات حمل و نقل این بازار در درب محل کار یا درب خانه دریافت کنند.

ارائه ی کارت ضمانت نامه ی با اعتبار و نیز خدمات پس از فروش قابل توجه برای خریداران این کالا به هر یک از روش های خریداری آنلاین و اینترنتی و نیز حضوری از بازار طلایی امکان پذیر است. مشتریان و کاربران گرامی مطمئن باشند که قیمت میز کار استیل در بازار طلایی دقیقا برابر با قیمت کالا در درب کارخانه می باشد و برای فروش آن هزینه ی اضافه و مازادی را از خریداران دریافت نمی کند.

تولید کننده میز کار استیل با استفاده از سال ها تجربه و کار توانسته است پیشرفت های بسیاری را حاصل نموده و بهترین میزهای استیل را از جهت کیفیت ، زیبائی در طراحی و قدرت و استحکام با طول عمر بالا ، ضمن دادن گارانتی ها و پشتیبانی های فنی به بازار تقضا عرضه کند .

خریداران ، مشتریان و متقاضیان میزهای کار استیل در انواع گوناگون در تهران و کرج با مراجعه به سایت تولید کنندگان ، فروشندگان و عرضه کنندگان می توانند شکل و نمای اولیه را ملاحظه نموده و درصورت پسند کردن ضمن ارتباط با شخص موردنظر ، از نمایشگاه و فروشگاه ها و حتی کارگاه های ساخت دیدن کرده و اقدام به خرید نمایند .

در خاتمه باید اذعان نمود با کمی دقت ، صرف حوصله و استعلام از سازندگان و تولید کنندگان و فروشندگان آنها که به عنوان نماینده فعالیت می نمایند ، میز کاری استیل ، زیبا ، سالم ، باطول عمر بالا و کارامد را دراختیار داشته باشید .


نمایش بیشتر