فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

تجهیزات فروشگاهی

بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 134

راه اندازی فروشگاه

راه اندازی یک فروشگاه نیازمند تجهیزات و فراهم کردن وسایل و امکانات خاصی می‌باشد، برای اینکه یک فروشگاه به‌روز و قابل قبول از نظر و دید هر نوع مشتری و درخواست کننده‌ای، داشته باشیم باید در انتخاب این تجهیزات به پیشرفته و مد روز بودن آن‌ها توجه کرد.
برخی از وسایل و تجهیزات لازم برای راه اندازی یک فروشگاه عبارت‌اند از:یخچال و فریزر فروشگاهی، قفسه‌های فروشگاهی، دستگاه قیمت زن، گیت فروشگاهی، پوز و میز صندوق، ویترین فروشگاهی، چاپگر لیبل، چرخ و سبد فروشگاهی، دستگاه بارکد خوان و انواع و اقسام وسایل مورد نیاز و ضروری دیگر را شامل می‌شود که در دسته بندی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی موجود هستند.

ویژگی و معرفی برخی از تجهیزات فروشگاهی:

یخچال فروشگاهی: در انواع مختلفی عرضه می‌شوند، یخچال مدل ایستاده از رایج‌ترین مدل یخچال فروشگاهی است که در انواع هایپر مارکت‌ها، لبنیاتی‌ها و دیگر مشاغل این چنینی یافت می‌شود، این یخچال به دلیل نمای آن که همانند یک ویترین اجناس داخل خود را به نمایش می‌گذارد بسیار شکیل‌تر از دیگر مدل‌های خود است، سیستم گردش هوای آن به صورت یکنواخت است و مانع از فاسد شدن اجناس و کالا‌های درون خود می‌شود و در اندازه، رنگ و تعداد درب دلخواه قابل ساخت و سفارش است.
فریزر فروشگاهی: این فریزرها بسیار متنوع هستند و انواع متفاوت و مختلفی از آن وارد بازار کار شده است و بطور کلیه در سه مدل: فریزر خوابیده( تمامی مدل‌های آن به صورت درب دار یا پرده هوا تولید می‌شوند و در دو مدل تک قلو و دوقلو تولید می‌شوند) مدل ایستاده(تکنولوژی آن بسیار پیشرفته و مدرن است و به صورت درب دار در بازار تولید شده است) و مدل فریزر ترکیبی( ترکیبی از فریزر ایستاده و خوابیده است و معمولا مخصوص فروشگاه‌های کوچک ساخته می‌شود).
قفسه‌های فروشگاهی: قفسه‌های فروشگاهی انواع گوناگونی از قفسه‌های مانند: قفسه یکطرفه، قفسه دوطرفه، قفسه انبار، سر قفسه و چندین مدل دیگر می‌شود، بسته به نیاز و خواسته مشتری در ابعاد، اندازه و رنگ دلخواه قابل سفارش هستند.
دستگاه قیمت زن: اگر یک فروشگاه زنجیره‌ای یا یک هایپر و سوپرمارکت پرتقاضا دارید، پیشنهاد می‌کنم حتما برای صرفه جویی در وقت از دستگاه قیمت زن برای درج قیمت و اتیکت بر روی محصولات استفاده کنید.
پوز و میز صندوق: می‌توان گفت پوز و میز کار در واقع یک رایانه بسیار سخت افزار است که دوام و عمر بسیار طولانی‌تری نسبت به رایانه‌های معمولی دارد و بسیار مناسب فروشگاه‌هایی است که پایانه فروش دارند.
ویترین فروشگاهی: قابل سفارش در نوع،اندازه، رنگ ومدل دلخواه است و در سه نوع : ویترین باز ( از جنس و کالا‌های درون آن می‌توان با اجناس داخل مغازه آشنا شد) ویترین بسته( طراحیآن به طوری است که با محتویات داخل فروشگاه مستقل است و باید به چیدن و انتخاب محصولات داخل آن دقت و توجه ویژه‌ای کرد) ویترین دیجیتالی( استفاده از صفحه‌های دیجیتال در ساخت آن باعث جلب توجه خاصی به خود شده است).
چاپگر لیبل: به نام‌های دیگری چون بارکد زن، بارکد پرینتر و یا بارکد زن نیز خوانده می‌شود، از این دستگاه برای چاپ و پرینت کردن بارکد و چسباندن به انواع محصولات و کالا‌های مختلف و در دو نوع: لیبل پرینتر صنعتی( برای فروشگاه‌هایی که چاپ کردن با حجم و وضوح بالایی را می‌خواهند) و لیبل پرینتر رومیزی( مناسب برای اداره‌ها و فوشگاه‌ها).
برای خرید محصولات و تجهیزات فروشگاهی می‌توان به صورت اینترنتی یا حضوری اقدام کرد و نوع تازه یا دست دوم آن‌ها را خریداری کنید، اما توجه داشته باشید که در هنگام خرید تجهیزات فروشگاهی دست دوم، به قطعات محصول دقت کنید زیرا پس از خرید نوع دست دوم این تجهیزات درصورت بروز مشکل در کیفیت یا کارایی این محصولات، بدلیل نبود گارانتی و ضمانت نامه، خدمات پس از فروش محصولات شامل خریدتان نمی‌شود.


نمایش بیشتر

   
    هیچ آیتمی یافت نشد!
    آیتمی یافت نشد!