فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

تجهیزات نانوایی

بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 341

تجهیزات نانوایی

هر یک از نانوایی ها با مدل های پخت نان متفاوت، نیازمند تجهیزات و لوازمی هستند که بتوانند با استفاده از آنها نسبت به پخت نان در تیراژ های بالا و راحت ترین شیوه اقدام کنند. تجهیزات نانوایی یکی از مهم ترین ها در میان تجهیزات و لوازم پخت صنعتی هستند.
از مهم ترین لوازم و تجهیزات نانوایی می توان به تنور نانوایی، دستگاه پخت نان، خمیرگیر، همزن، وردنه، ترازو، میز کار و انواع موارد دیگر نام برد. شما می توانید تجهیزات نانوایی را به همراه تمامی اطلاعات و مشخصات آنها، و با قیمت اصلی در صفحات مربوط به این تجهیزات که در سایت بازار طلایی ایجاد شده اند، مشاهده کنید. همچنین دسته بندی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی حاوی محصولات کاربردی دیگری است که ممکن است بدرد شما بخورد.

انواع تجهیزات نانوایی

پخت نان شامل چند مرحله است که برای هر مرحله نیاز به دستگاه ها و وسایل خاصی است. به همین دلیل سایت بازار طلایی مجموعه ای از این دستگاه ها را تحت عنوان تجهیزات نانوایی برای فروش عرضه کرده است. برای مشاهده ی هر یک از این دستگاه ها باید به صفحه ی مربوط به آنها مراجعه کنید. تعدادی از این تجهیزات که در بازار طلایی به فروش می رسند عبارتند از:
خمیر پهن کن نانوایی رومیزی غلتکی
تنور نانوایی بدنه استیل همراه دودکش گازی
دستگاه پاتیل خمیر نانوایی
دستگاه خمیرگیر و خمیر همزن 15 کیلویی استیل
دستگاه خمیر گیر 40 کیلویی

فیلم و عکس تجهیزات نانوایی

در استفاده از دستگاه پخت نان و سایر لوازم نانوایی نیاز است که کسی که با آن دستگاه کار می کند آموزش ببیند. این آموزش ها به صورت نکات مهم و ابتدایی در استفاده از دستگاه، در هنگام خرید یه خریدار ارائه می شوند. اما سایت بازار طلایی برای عزیزانی قصد خرید آنلاین تجهیزات نانوایی را دارند، فیلم ها و عکس هایی در سایت قراره دادیم‌تا بتوانند با همان کیفیت نکات استفاده از دستگاه ها را یاد بگیرند.

قیمت تجهیزات نانوایی

قیمت وسایل نانوایی سنتی و مدرن، یا توجه به شرایط حاضر ممکن است لحظه به لحضه تغییر کند. برای مشاهده قیمت هر یک از وسایل و دستگاه باید به صفحه مربوط به آن دستگاه مراجعه کنید. همچنین برای اطلاع از قیمت ها می توانید با مشاورین و کارشناسان سایت بازار طلایی در ارتباط باشید. کارشناسان ما علاوه بر راهنمایی شما در زمینه خرید، قیمت های روز را نیز به شما اطلاع خواهند داد.

خرید تجهیزات نانوایی از بازار طلایی

به منظور تسهیل خرید وسایل و دستگاه ها، امکان خرید آنلاین لوازم نانوایی برای شما عزیزان فراهم شده است. شما همچنین می توانید اقدام به خرید دستگاه ها و لوازم نانوایی دست دوم کنید. هرچند مطمئن ترین کار، خرید تجهیزات نانوایی نو است و ما این روش را به شما پیشنهاد می کنیم.
ممکن است قبل و یا در هنگام خرید با این ایده مواجه شوید که شما را به خرید تجهیزات نانوایی دست دوم تشویق کند. چنیین ایده ای ممکن است در کوتاه مدت باعث صرف هزینه ی کمتری برای شما بشود، اما در طولانی مدت شما را از این تصمیم پشیمان می کند.
چرا که نه تنها تجهیزات نانوایی، بلکه تمامی تجهیزات صنعتی در صورتی که قبلا به درستی استفاده نشده باشند، برای مصرف کننده ی ثانویه مشکلاتی از جمله خرابی زود هنگام دستگاه ها، صرف هزینه مجدد برای تعمیر آنها، و تولید محصول و نتیجه ی بی کیفیت به وجود می آوردند و در نهایت باعث ایجاد ضرر و زیان می شوند.


نمایش بیشتر

   
    هیچ آیتمی یافت نشد!
    آیتمی یافت نشد!