فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

تجهیزات آبمیوه فروشی

بازدید امروز : 2
بازدید کــل : 765

تجهیزات آب میوه فروشی

جهت راه اندازی یک آب میوه فروشی مجهز و پر مشتری باید وسایلی تهیه کرد که عمل آب میوه گیری و نگه داری از آن ها را به بهترین صورت انجام بدهند. تجهیزات آب میوه فروشی باید دارای جنس بسیار عالی برای تماس مستقیم با میوه و آب میوه و بستنی و ... باشد و نیز به لحاظ بهداشتی مورد تایید وزارت بهداشت قرار گرفته باشند هم چنین لوازمی مانند یخچال ها که برای نگه داری بستنی ها در جلوی مغازه قرار داده می شوند باید دارای دکور و نمای زیبا و جذب کننده ای باشند که بتوانند توجه عابران را جلب بکنند. برخی دیگر از این تجهیزات کاربردی  در دسته بندی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی نیز موجود است.

لوازم آب میوه فروشی بسیار متنوع هستند و شامل دستگاه آب میوه گیری دستگاه آب غوره گیری دستگاه آب لیمو گیری دستگاه آب پرتقال گیری دستگاه آب انار گیری دستگاه آب هویج گیری دستگاه بستنی ساز ها تاپینگ ها انواع یخچال ها و فریزر ها ... می باشد که بازار طلایی همه ی انواع این محصول ها را در سایت خود به مشتریان و کاربران معرفی کرده و تمامی ویژگی های مربوط به آن ها را شرح داده است هم چنین کارشناسان سایت درباره ی هر کدام از این تجهیزات نحوه ی نصب و راه اندازی طرز عمل کرد و نکات ایمنی مربوط به آن ها را توضیح داده اند تا مشتریان با تماشای فیلم بیش تر با کالا ها آشنا بشوند.

بازار طلایی دارای قوی ترین پیشینه در ارائه ی محصولات آب میوه فروشی با کیفیت عالی و سلامت تضمین شده است که همه ی کالا های خود را با قیمت بسیار مناسب و رضایت بخش به فروش می رساند. جهت خرید تجهیزات آب میوه فروشی از این بازار می توان به روش حضوری و یا اینترنتی و آنلاین اقدام کرد. روش سفارش اینترنتی برای آن دسته از خریدارانی است که ساکن شهرستان ها هستند و نمی توانند به راحتی به بازار دسترسی حضوری داشته باشند بنابراین به جای روی آوردن به واسطه گران فروش سو استفاده گر کالای مد نظرشان را به سایت بازار سفارش می دهند و مبلغی برابر با قیمت درب کارخانه پرداخت می کنند.

پس از آن خدمات حمل و نقل بازار کالا را تا درب منزل در هر نقطه ای از ایران جابه جا می کنند. از دیگر مزیت های قابل توجه خریداری از بازار بزرگ طلایی این است که می توان از خدمات پس از فروش ارزنده و کارت ضمانت نامه ی معتبر آن بهره مند شد.

تجهیزات آبمیوه فروشیآبمیوه گیر صنعتی لوازم آبمیوه فروشی

فروش تجهیزات آب میوه فروشی با قیمت بسیار مناسب و بر اساس میزان بودجه ی مشتریان انجام می شود به طوری که دیگر نیازی به خرید تجهیزات ابمیوه فروشی دست دوم که ارزان تر هستند وجود ندارد چرا که تجهیزات کار کرده و استفاده شده از هیچ گونه تضمینی برای سلامت و کارکرد درست در مدت زمان طولانی استفاده برخوردار نمی باشند و ممکن است پس از چند بار مصرف دچار آسیب دیدگی و نقص بشوند که از نظر اقتصادی به هیچ عنوان مقرون به صرفه نیستند و خریدار را با مشکل و دردسر مالی روبه رو می کنند بهتر است نوع دست اول این محصولات با سلامت مطمئن و قیمت اصلی و درب کارخانه از بازار طلایی خریداری بشود.


نمایش بیشتر