فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

ظروف آلومینیومی آشپزخانه

بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 502

ظروف آلومینیومی آشپزخانه

یکی از فلزات پر مصرف در جوامع بشری آلومینیوم است. آلومینیومی که مهم ترین خصوصیتش سبک بودن آن است جهان را از فلزات دیگر متمایز می گرداند. از طرفی هم انتقال حرارت فلز آلومینیوم خوب و سریع است و به همین دلیل ایده تولید ظروف سبک و با انتقال حرارت سریع در تولید کنندگان ظروف آشپزخانه شکل گرفت و هم اکنون می توانیم در بسیاری از آشپزخانه ها شاهد وجود تعداد زیادی ظروف آلومینیومی  در دسته بندی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی  باشیم.

تاثیرات ظروف آلومینیومی بر کیفیت غذا ها

افرادی که از این ظروف آلومینیومی استفاده می کنند بعد از گذشت زمانی از چند هفته تا چند ماه ممکن است با تغییر رنگ و تیرگی درون این ظروف روبرو شوند.دلیل این اتفاق، جوشاندن آب درون ظروف آلومینیومی است که معمولاً با ورود فلز آلومینیومبه داخل آب و مواد غذایی همراه می باشد.از یک طرف دیگر، غذاهایی که ترکیب اسیدی دارند مانند آب برخی سبزی ها، باعث ایجاد خوردگی ها و حفره های ریز در فضای داخلی ظرف و دیواره های این ظروف می شود.این ترکیبات غذایی، باعث تسریع انحلال آلومینیوم شده ورود آن را به غذا افزایش می‌دهد.در اینجا نکته حائز اهمیت این است که هیچ وقت از این ظروف آلومینیومی برای حرارت دادن مواد غذایی اسیدی که اغلب مزه ترش دارند، استفاده نشود.

ظروف آلومینیومی  آشپزخانه به دلیل مقاومت بالایی که در برابر عواملی چون صدمه و ضربه دارند و همچنین انتقال حرارت سریع، از جایگاه ویژه ای در آشپزخانه ها برخوردار می باشند.قابل ذکر است که انتقال حرارت سریع در این ظروف آلومینیومی، به پخت سریع تر مواد غذایی کمک می کند. از طرفی بررسی‌ های علمی در خصوص تأثیرات ظروف مواد غذایی بر حفظ کیفیت غذا و سلامتی افراد جامعه افزایش یافته و این تحقیقات نشان گر آن است که بیشتر ظروف فلزی می‌تواند بر کیفیت  مواد غذایی تأثیراتی لر جای گذارند.

نکته ای که لازم است ذکر شود این است که هر چه مدت زمان پخت غذا طولانی ‌تر باشد، مقدار آلومینیومی که وارد غذا می شود بیشتر است.از این رو شرکت های تولید کننده ظروف خانگی به طور دائم در تلاش هستند تا با جلب رضایت مشتریان از تولیدات خویش، تنوع محصولات را افزایش داده و از تکنیک هایی برای حفظ سلامتی مصرف کنندگان استفاده کنند. از این تکنیک می توان به استفاده از تفلون اشاره کرد که به عنوان پوشش درونی ظروف فلزی است به علاوه بر این که خاصیت نچسب بودن این ترکیب که در مواردی سرخ کردنی ها بسیار حائز اهمیت است، امکان تماس مواد غذایی واسطه فلزی ظرف را از بین می‌برد.

در اینجا می‌توان این نکته را یاد آوری شد که دریافت آلومینیوم در افزایش ابتلاء به بیماری آلزایمر تأثیر داردکه البته این موضوع هنوز به اثبات نرسیده است. در بیماری آلزایمر از دست رفتن حافظه فرد برای فعالیت های روزمره می باشد، آسیبهای اکسیدانیو یکی از عوامل موثر می باشد. علاوه بر این آلومینیوم ترکیب اصلی گروهی از داروها به نام آنتی اکسیدان هاست.این ترکیبات در زمان بروز علایم گوارشی، که به دلیل افزایش اسید معده بروز می کنند، تجویز می شود. بنابراین دریافت زیاد از حد آلومینیوم از طریق مواد غذایی در ظروف آلومینیومی پخته شده می ‌تواند به بروز علائم گوارشی در افراد مستعد ابتلا به این بیماری ها منجر گردد.

موضوعی که در این جا قابل بحث است، سایت بازار طلایی می باشد به عنوان بورس و مرکز اصلی ظروف آلومینیومی آشپزخانه وسایل مورد نیاز مختلفی که برای استفاده های خانگی و صنعتی به کار گرفته می شوند در ایران شناخته می شود.به همین علت در وب سایت بازار طلایی تمامی محصولات آلومینیومی از جمله قابلمه های پرسی، قابلمه های چکشی، مدل‌ های خم کاری، خم کاری های خانگی، ‏دیگ ،پاتیل ، ماهیتابه چکشی و پرسی، ملاقه ها، کفگیر ها، کتری، تشت آلومینیومی و آبکش آلومینیومی را به شما ارائه می دهد.

تمامی محصولات و ظروف آلومینیومی در وبسایت بازار طلایی به قیمت تولید و همان قیمت کارخانه عرضه می گردد. در این سایت خرید و فروش لیست قیمت ظروف آلومینیومی آشپزخانه از جمله قابلمه های چکشی و موارد بسیاری که برای هیئت ها، رستوران ‌ها، ارگان های دولتی و مساجد استفاده می شود را به راحتی و با مناسب ترین قیمت می توانید خریداری کنید.جهت کسب اطلاعات و راهنمایی های بیشتر می توانید با کارشناسان مربوطه در بازار طلایی تماس بگیرید.

خرید ظروف آلومینیومی آشپزخانه

 سایت بازار طلایی به عنوان بورس و مرکز اصلی ظروف آلومینیومی آشپزخانه و وسایل مورد نیاز مختلفی که برای استفاده های خانگی و یا صنعتی استفاده می شوند در ایران شناخته می شود، به همین دلیل در سایت فروشگاهی بازار طلایی تمامی محصولات آلومینیومی از جمله قابلمه های پرسی، قابلمه چکشی، مدل های خم کاری، خم کاری های خانگی، دیگ، پاتیل، ماهیتابه های چکشی و پرسی، ملاقه ها، کفگیر ها، کتری، تشت آلومینیومی و آبکش آلومینیوم را در سایت بازار طلایی به شما ارائه می دهیم.

تفاوت کالاهای سایت بازار طلایی با سایر مراکز فروش این کالاها در قیمت ارائه محصولات آشپزخانه صنعتی می باشد.

تمام محصولات آلومینیومی آشپزخانه در سایت بازار طلایی به قیمت تولید به مشتریان عرضه می گردد.

در سایت بازار طلایی خرید و فروش و لیست قیمت ظروف آلومینیومی آشپزخانه از جمله قابلمه های چکشی، قابلمه های آلومینیومی و بسیاری موارد دیگه که برای هیئت ها ، رستوران ها، ارگان های دولتی و مساجد استفاده می شوند می توانید به راحتی و با ارزان ترین قیمت بازار محصول مورد نظرتان را خریداری کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از محصولات و یا قیمت محصولات می توانید با کارشناسان ما در بازار طلایی تماس بگیرید.

جهت خرید محصولات آلومینیومی آشپزخانه بر لینک زیر کلیک کنید.

خرید تجهیزات آلومینیومی آشپزخانه

 

نمایش بیشتر