فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

تجهیزات نظافتی

بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 99

 تجهیزات نظافتی

امروزه پاکیزگی و نظافت بخش جدا نشدنی زندگی انسان ‌ها را تشکیل می‌دهد. از این جهت همه افراد برای راحتی کار نظافت و تمیز کردن، به این تجهیزات احتیاج دارند که محصولات متنوع و کاربردی را شامل می‌شود. و در نهایت استفاده صحیح از این تجهیزات نظافتی محیطی پاک و تمیز را در اختیار شما قرار خواهد داد.
لوازم نظافتی  در دسته بندی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی به چهار دسته تقسیم می شود:
اسکرابر
بخار شوی صنعتی
تجهیزات کارواش
مبل شو

 اسکرابر

این یک دستگاه  یکی از تجهیزات نظافتی  مکانیزه است که عمل شست و شوی کف را انجام می دهد و علاوه بر شست و شو، آب و مایعات آلوده را نیز جمع آوری می کند که این موضوع باعث می شود محیط به سرعت خشک و تمییز شود و بهداشت محیط رعایت شود.
اسکرابر ها به دو مدل تقسیم می‌ شوند:
اسکرابر های کابلی
اسکرابر های باتری خور

مدل کابلی آن ها با اتصال سیم به برق کار می‌کند و دیگر نیازی نیست درگیر تمام شدن باتری شد و اسکرابرهای باتری خور همان گونه که از نامشان پیداست با باتری کار می کنند که این باتری از جنس ژله بوده و اصولاً نیازی به تعمیرات نخواهد داشت.به هر حال هر دو مدل مزیت های خاص خود را دارد و بسیار پربازده خواهند بود.همچنین اسکرابرها در دو نوع دستی و سرنشین دار نیز عرضه می گردد.

برای محیط هایی که مساحت کمی دارند مدل های دستی مناسب است ولی اسکرابرهای سرنشین دار در مساحت های بالا کاربرد دارد. قابل ذکر است برای دور زدن در محیط به فضای بسیار کم حدود دو متر نیاز دارند.این دستگاه ها در مدت کوتاه می ‌توانند فضاهای بزرگی را تمیز کنند. و چون اصولاً در محیط های سرپوشیده استفاده می ‌شوند دیگر منجر به آلودگی هوای محیط نمی‌ شوند و اثرات مخربی برای محیط زیست ندارند.

تجهیزات شستشو

بخار شوی صنعتی

بخار شوی صنعتی که گاهی به آن کارواش بخار نیز گفته می شود وسیله مناسب است برای شست و شوی انواع سطوح مختلفی از جمله کفپوش ها، سنگ، شیشه، فرش، موکت، مبل و انواع سطوح سخت و باید گفت این دستگاه به وسیله بخار مرطوب و خشک و آب گرم عمل نظافت را به خوبی انجام می‌دهد.
قیمت این دستگاه به عوامل متعددی بستگی دارد که از جمله آن ها، جنس و کیفیت بدنه محصول و اجزای تشکیل دهنده آن از جمله اجزای داخلی و قطعات ضمیمه آن، می‌باشد.
در این راستا بازار طلایی مفتخر است که عرضه کننده بهترین کیفیت با مناسب ترین قیمت ها می باشد و جهت ارتفاع کار و حوزه کاری خود می توانید از انواع با بخار شوهایی که در سایت بازار طلایی موجود است بهره ببرید.

 

تجهیزات کارواش

در وبسایت بازار طلایی انواع تجهیزات کارواش که یکی دیگر از زیر شاخه های تجهیزات نظافتی است در اختیار شما مشتریان گرامی قرار داده شده است تا با تهیه انواع دستگاه های کارواش علاوه بر صرفه جویی در مصرف آب ، بتوانید بسیار راحت و در زمان کمی با استفاده از کارواش های خانگی عملیات شست و شوی ماشین شخصی خود را انجام دهید و یا کارواش محل کار خود را با استفاده از کارواش های صنعتی ارتقا بدهید.

 تجهیزات کارواش

مبل شوی از تجهیزات نظافتی 

این دستگاه به طور عمده در سه مدل مختلف تولید می گردد:
جارو برقی هایی که علاوه بر مکش خاک ،عمل شست و شو و مکش آب را نیز انجام می دهند.
مبل شوی های خانگی و صنعتی که هم در منزل می توان مورد استفاده قرار داد و هم در شغل خود می‌توانید آن‌ را تهیه کنید.
مدل سوم مبل شوی دریلی است با استفاده از دریلی که سر آن فرچه قرار می گیرد عمل شست و شو را به راحتی و به خوبی انجام می دهد و محیط را عاری از هر گونه آلودگی می کند و همچنین در هزینه ها و مصرف آب نیز صرفه جویی کرده و علاوه بر آن سطح بهداشت را بالا برده است.

 

به طور کلی می توان گفت تجهیزات نظافتی برای مصارف صنعتی، تالارها، رستوران ‌ها، ارگان دولتی و بسیاری از موارد دیگر مورد استفاده هستند. برای مثال انواع وسایل نظافت صنعتی از جمله اسکرابر، دستگاه پولیشر کفش، جارو برقی های صنعتی و بسیاری دیگر، در سایت بازار طلایی موجود است.

شما دوستان عزیز و گرامی می توانید برای اطلاع یافتن از لیست قیمت ها و ویژگی های هریک از محصولات به وبسایت بازار طلای مراجعه کنید و جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان بازار طلایی تماس فرمایید.نکته قابل توجه و حائز اهمیتی که وجود دارد این است که شرکت بازار طلایی به عنوان مرکز اصلی نکته قابل توجه و حائز اهمیتی که وجود دارد این است که شرکت بازار طلایی به عنوان مرکز اصلی و بورس انواع تجهیزات نظافتی در ایران شناخته شده است.

تجهیزات نظافتی برای مصارف صنعتی، تالار ها، رستوران ها، ارگان های دولتی و بسیاری از موارد دیگر مورد استفاده هستند.

برای مثال انواع وسایل نظافت صنعتی از جمله اسکرابر، دستگاه های پولیشر کفش، جارو برقی های صنعتی و بسیار از موراد دیگر در سایت بازار طلایی موجود است.

جهت اطلاع از لیست قیمت و ویژگی های هر یک از محصولات می توانید به وب سایت بازار طلایی مراجعه کنید.

شرکت بازار طلایی به عنوان مرکز اصلی و بورس انواع تجهیزات نظافتی در ایران شناخته شده است .

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات نظافتی بازار طلایی با کارشناسان ما تماس بگیرید.

09304761020

 

نمایش بیشتر