فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سماور صنعتی

بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 960

سماور صنعتی

حتما تا به حال سماور های خانگی را دیده اید. خیلی از این سماور ها با ظاهری زیبا و ظریف تولید شده اند و در استفاده های خانگی کاربرد دارند. اما در مقیاس صنعتی این سماور ها نمی توانند جوابگو باشند. بنابراین نیاز است از سماور هایی بزرگ تر و قوی تر از لحاظ گرمای تولیدی، ظرفیت، مقاوم بودن جنس بدنه و سایر ویژگی هایی که باعث می شود در مقیاس صنعتی قابل استفاده باشند، استفاده شود.
به این سماور ها، سماور صنعتی گفته می شود که نسبت به سماور های خانگی برتری هایی دارند. وجه مشترک اصل این سماور های با سماور های خانگی، درست کردن آبجوش و دم کردن انواع چای ها است. همچنین این سمار ها به دو دسته برقی و گازی تقسیم می شوند که همانطور که مشخص است، سماور صنعتی برقی در دسته بندی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی از منبع تغذیه برق و سماور صنعتی گازی از منبع گاز برای ایجاد حرارت استفاده میی کنند.
از برتری های سماور های صنعتی نسبت به سماور های خانگی می توان به بدنه ی استیلی مقاوم تر نسبت به حرارت طولانی مدت و ظرفیت مخزن آبجوش بالاتر اشاره کرد. از سماور صنعتی بیشتر در مکان هایی مثل حسینیه ها، مساجد، هیئت ها و شرکت ها استفاده می شود. مکانیسم های گرمایشی سماور های صنعتی در انواع مختلف آن، متفاوت است.

آشنایی با انواع سماور صنعتی

سماور صنعتی یکی از تجهیزات آشپزخانه های صنعتی است که در مراکز بزرگ، هتل ها، کارخانجات بزرگ، رستوران های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرد. سماورهای صنعتی با سماورهای خانگی هم از لحاظ بزرگی و هم از لحاظ ظرفیت تفاوت دارند. به این سماورها همچنین سماورهای بزرگ نیز گفته می شود. برخی از سماورهای صنعتی دارای قابلیت تنظیم دما هستند که به این سماورها ترموس گفته می شود. این سماورهای صنعتی با قابلیت تنظیم دما می توانند گرمای آب را در یک محدوده نگه دارند و این سماورها بسیار مناسب برای مجالس عروسی، مهمانی ها، مراسم ختم می‌باشند.

سماورصنعتی 10 لیتری

سماور صنعتی 10 لیتری ساخته شده از جنس استیل می باشد. این سماور دارای حجم و ظرفیتی در حدود 10 لیتر می باشد و می تواند برای 25 الی 30 نفر مناسب باشد. ابعاد این سماور صنعتی 33*27 سانتی متر می باشد. این سماور صنعتی از استیل ضد زنگ نگیر ساخته شده است و المنتی که در این سماور بکار رفته است 1000 واتی می باشد. سماور صنعتی دارای مخزن تفاله گیر نیز می‌باشد. این سماور همچنین دارای این قابلیت می‌باشد که بتواند دمای آب را نیز کنترل نماید. این سماور با استفاده از برق کار می‌کند.

سماور صنعتی 14 لیتری

سماور صنعتی در ابعادهای مختلفی تولید می‌گردد که یکی از این ابعادها سماور صنعتی 14 لیتری می‌باشد که دارای ظرفیت و حجم 14 لیتر می‌باشد و مناسب برای 35 الی 40 نفر است. جنس بدنه‌ای این سماور صنعتی از استیل ضد زنگ نگیر و مقاوم در برابر ضربه می‌باشد و همچنین جنس قسمت داخلی آن نیز از استیل ضد زنگ می‌باشد. این سماور صنعتی در واقع یک ترموس می‌باشد و می تواند دمای آب را کنترل نماید. این سماورها به شکل بشکه ای یا استوانه‌ای طراحی می شوند تا در برابر مصارف زیاد مقاومت داشته باشند.

سماور صنعتی 20 لیتری

سماور صنعتی 20 لیتری با استفاده از انرژی برق کار می‌کند. این سماور دارای قابلیت حفظ دمای آب در درجه‌های مختلف می‌باشد که به همین علت به آن ترموس نیز گفته می‌شود. استیلی که درساخت این سماور بکار رفته است دربرابر شرایط آب و هوایی مقاوم بوده و دچارزنگ زدگی نمی‌شود این سماور ازدولایه استیل ضد زنگ ساخته شده است که یکی قسمت داخلی را پوشش می‌دهد و دیگری قسمت بیرونی را و بین این دو ورقه استیل از پشم شیشه پوشیده شده است که باعث می‌شود گرمای آب را به طور طولانی مدت حفظ نماید.

سماور صنعتی 30 لیتری

این سماور یکی دیگر از سماورهای صنعتی بزرگ محسوب می شود که از استیل ضد زنگ نگیر ساخته شده است و مانند دیگر سماورهای صنعتی دارای دو لایه استیل و بین این دو لایه پشم شیشه می باشد. این سماور با این حجم و ظرفیت مناسب برای 55 تا 65 نفر می باشد. المنت بکار رفته در این سماور صنعتی 3000 واتی می باشد و باعث می شود که آب در مدت زمان کوتاهتری به جوش بیاید. و به دلیل ترموستات بودن این سماور می توان دمای آب را در هر درجه ی دلخواه تنظیم کرد.

سماور صنعتی 40 لیتری

این سماور صنعتی 40 لیتری دارای ظرفیت 40 لیتر می باشد و مناسب برای مجالسی که افراد زیادی در حدود 80 الی 90 نفر در آن شرکت کرده اند می باشد. این سماور با این حجم و ظرفیت می تواند با استفاده از گاز نیز کار کند و دارای قابلیت ترموکوبل می باشد یعنی اگر در مواقعی گاز قطع شود می‌تواند به طور خودکار سماور را قطع نماید و اجازه‌ی انتشار گاز را در محل نمی‌دهد. بدنه ای این سماور صنعتی از جنس استیل ضد زنگ نگیر می‌باشد و دارای مقاوت بالایی در برابر ضربات است.

سماور صنعتی 50 لیتری

این سماور صنعتی یکی از بزرگترین سماورها می باشد و از جنس استیل ضد زنگ نگیر است و حالت دو جداره دارد و دو جداره بودن آن نه تنها باعث می شود که دمای آب پایین نیاید بلکه در مصرف انرژی نیز باعث صرفه جویی می شود. قطعاتی که برای ساخت این سماور بکار رفته است کاملا مرغوب می باشد و دارای ابعادی در حدود 37*75 سانتی متر می باشد. شیری که در این سماور بکار رفته است از جنس برنج می‌باشد و در برابر ضربات بسیار مقاوم می‌باشد. این سمار نیز مجهز به ترموستات می‌باشد.

سماور صنعتی 60 لیتری

این سماور صنعتی دارای بدنه استیل است.  دارای شیر استاندارد از جنس  برنج می باشد. این سماور در بالای خود یک جایگاه برای قوری می باشد که به دم کشیدن چای کمک شایانی می نماید. این سماور دارای دو عدد دسته از جنس چوب در سمت راست و سمت چپ می باشد که گرما را جذب نمی کنند. این سماور دارای کفی سنگین می باشد و این کفی باعث طول عمر زیاد این سماور می شود. این سماور بیشتر در مراسم هایی چون هیات ها، عروسی‌ها، عزاداری‌ها، هتل ها و ... مورد استفاده قرار می گیرد.

سماور صنعتی 70 لیتری

سماور صنعتی 70 لیتری  هم می تواند به صورت گازی باشد و هم می تواند به صورت برقی باشد. این سماور از جنس استیل نگیر ضد زنگ است. دارای دو لایه می باشد. قابلیت ترموکوبل می باشد در صورت قطعی گاز، گاز سماور را به طور خودکار قطع می کند و اجازه ی پخش گاز به محیط اطراف را نمی دهد. در حالت برقی دارای قابلیت تنظیم دمای آب تا درجه ی دلخواه را دارد و درکل ترموستات می باشد. این سماور دارای شیر از جنس برنج می باشد و دارای المنت 3500 واتی می باشد.

سماور صنعتی 80 لیتری

سماورصنعتی 80 لیتری مناسب برای مجالسی که دارای نفراتی درحدود 260 تا 270 نفر می‌باشند بسیار مناسب می‌باشد این سماور درداخل مخزن خود دارای جایگاهی برای تفاله‌ی چایی می‌باشد به این صورت که ما می‌توانیم به راحتی چایی را در داخل این سماوردم کنیم و نیازی به قوری نخواهیم داشت و نکته قابل ذکر این است که تفاله چایی به هیچ عنوان با چای قاطی نمی‌شود و این تفاله در داخل مخزن باقی می‌ماند. و درصورت عدم تمایل به استفاده ازمخزن داخل سماور برای دم کردن چایی می‌توانید از قوری‌های بزرگ برای این کار استفاه نمایید.

سماور صنعتی 90 لیتری

این سماور از جنس استیل و دارای لایه‌ی دوجداره که مابین این دو لایه پشم شیشه موجود می‌باشد برای نگه داری گرما و صرفه جویی در مصرف انرژی است. این سماوردر سمت های چپ و راست دارای دو عدد دستگیره‌ی محکم برای جابجایی وزن سنگین سماور می‌باشند. در بالای این سماور جایگاهی برای قوری‌های بزرگ وجود دارد. المنت واقع شده در این دستگاه به قدری قدرتمند است که آبی به حجم 90 لیتر را در نیم ساعت به جوش می‌آورد. این سماور نیز مانند دیگر سماورها می تواند دمای آب را به صورت دلخواه تنظیم نماید.

فروش سماور صنعتی در اصفهان

سماورهای صنعتی در ظرفیت های مختلف در شعبه‌هایی که در استان اصفهان دایر است را به فروش می‌رسانیم این سماورها همگی از جنس استیل مرغوب ضدزنگ و بادوام هستند. این سماورهای صنعتی دارای المنت‌های آلمانی می باشند. قیمت فروش این این سماورها توسط نمایندگی ما در این شهر کاملا مناسب می‌باشد و شما می توانید با مراجعه کردن به این نمایندگی‌ها در استان اصفهان انواع این سماورهای صنعتی را مشاهده نموده و بر اساس قیمت مناسب خریداری بکنید. این سمارها همچنین دارای گارانتی یک ساله می‌باشند که توسط نمایندگی ما در اختیار شما قرار می‌گیرد.

فروش سماور صنعتی در تهران

ما از طریق نمایندگی‌هایی که در استان تهران برای فروش سماورهای صنعتی و نیمه صنعتی داریم سعی کرده ایم که بهترین و مرغوب‌ترین و با کیفیت‌ترین سماورهای صنعتی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. دراین نمایندگی‌ها سعی شده است که انواع سماورها با ظرفیت و حجم های مختلف  با گارانتی‌های یک ساله‌ی معتبر در دسترس شما مشتریان عزیز قرار داده شود. ما با ایجاد نمایندگی دراین استان سعی کرده‌ایم که نیازشما عزیزان را برطرف کنیم. شما با مراجعه به این فروشگاه‌ها می توانید با دنیای سماور صنعتی روبرو شوید و انتخاب گسترده داشته باشید.

فروش سماور صنعتی در مشهد

ما دارای شعبه های فروش سماور صنعتی در سرتاسر استان مشهد هستیم که سماورهایی با کیفیت و استاندارد عالی با ظرفیت های مختلف در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهیم. ما در این شعب برای سماورهای صنعتی گرانتی یک ساله اهدا می کنیم و در این یک سال برای اگر مشکلی برای این سماورها پیش آید با ارئه گارانتی می‌توانیم تعویض نماییم. تمامی این سماورها از جنس استیل ضد زنگ نگیر و بسیارمقاوم و مجهز به تنظیم دستی حرارت آب می‌باشد. و بعضی از این سماورها که حالت گازی دارند دارای قابلیت ترموکوبل هستند.

ما سعی کرده ایم با معرفی انواع سماورها اطلاعات شما عزیزان را دراین زمینه افزایش دهیم تا شما بتوانید با مراجعه کردن به شعبه‌های ما در این استان ها هم از سماورهای صنعتی ما دیدن فرمایید و همچنین درصورت تمایل خریداری کنید. توجه داشته باشید که شما عزیزان هم می‌توانید به صورت حضوری و هم به صورت اینترنتی سماورهای صنعتی ما را سفارش دهید که درصورت اینترنتی بودن سعی می‌شود در کمترین زمان ممکن این سماورها در اختیار شما عزیزان قرار داده شود. و تعمیرات این سماورها نیز در صورت خرید از شعبه‌های ما توسط افراد ماهر انجام خواهد شد.

فیلم و عکس سماور صنعتی

در سایت بازار طلایی انواع بسیار متعددی از سماور های صنعتی قرار داده شده است. خواندن مشخصات هر یک از آنها ممکن است کمی شما را گیج کند. برای حل این مسئله، در قسمت مربوط به هر مدل سماور فیلم ها و عکس هایی از آن قرار داده شده است که با مراجعه به آنها تفاوت های میان مدل های نخولف برای شما روشن و ملموس می شود.
در هر فیلم، تمام خصوصیات فنی و ظاهری و تمامی کاربرد های هر یک از مدل های سمار صنعتی آورده شده است. در این صورت شما می توانید سماوری را که با منبع تعذیه در دسترس شما است و با حجمی که برای شما کاربرد دارد، انتحاب کرده و خریداری نمایید.

قیمت سماور صنعتی

بدنه سماور صنعتی استیل، نسبت به حرارت مقاوم بوده و طی روش های استاندارد و از مواد با کیفیت ساخته شده است. بنابراین جای هیچ گونه نگرانی درمورد آسیب دیدن بدنه آن نیست. همچنین سماور هایی که برای فروش و عرضه در بازار طلایی انتخاب شده اند، سیستم های گرمایشی کاملا استانداردی دارند.
همه این ها برای شما فراهم شده است تا بتوانید با خیال راحت اقدام به خرید آنلاین سماور صنعتی با قیمت بسیار مناسب کنید. چرا که تمامی قیمت های این سایت، قیمت هایی اصلی و بدون افزودن قیمت واسطه ها است. برای اطلاع از قیمت روز هر یک از مدل های سماور صنعتی، می توانید با کارشناسان سایت بازار طلایی در ارتباط باشید.

خرید سماور صنعتی از بازار طلایی

خرید سماور صنعتی استیل از سایت بازار طلایی تنها با چند کلیک ساده ممکن است. بنابراین بجای صرف کردن وقت و هزینه برای خرید های حضوری، بهتر از کار خود را آسان کرده و با خرید سماور از این سایت از تخفیف های در نظر گرفته شده استفاده نمایید. پس از سفارش آنلاین سماور صنعتی استیل، در مدت چند روز کاری این کالا به دست شما خواهد رسید.


نمایش بیشتر