فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

تجهیزات کافی شاپ و راه اندازی کافی شاپ

بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 131

 

تجهیزات راه اندازی کافی شاپ

از دنج ترین مکان هایی که می توان ساعت ها بدون هیچ دغدغه ای آن جا بود، کافی شاپ می باشد. کافی شاپ محیطی است که سرو کننده انواع نوشیدنی های گرم و سرد، میلک شیک ها و بستنی ها می باشد. در کیفیت این فرآورده ها، تجهیزات مناسب حرف اول را می تواند بزند. فروشگاه اینترنتی بازار طلایی ارائه دهنده انواع تجهیزات کافی شاپ می باشد. در ادامه چند نمونه از تجهیزات کافی شاپ را می خوانیم که در بازار طلایی با بهترین کیفیت موجود می باشد.

اشخاصی که به فکر راه اندازی کافی شاپ هستید بهتر است در این مقاله همراه ما باشید تا شما را تجهیزات کافی شاپ و راه اندازی بدون درد سر کافی شاپ آشنا سازیم. پیش از ان که اقدام به راه اندازی کافی شاپ کنید بهتر است لیستی از اقلامی که برای کافی شاپ نیاز است تهیه کنید. با دانستن این که کافی شاپ به چه تجهیزاتی نیاز دارد قطعا می توانید به راحتی و با نهایت سرعت لیست را تهیه کرده و کافی شاپ خود را افتتاح کنید. پیش از خرید تجهیزات ابتدا باید مکان کافی شاپ‌ را انتخاب کرده و دکوراسیونی خاص برای ان در نظر بگیرید.

حال در حین اجرای دکوراسیون کافی شاپ می توانید یک به یک اقلام تجهیزات کافی شاپ را تهیه کنید. قطعا کسانی که به کافه می روند معمولا نوشیدنی های گرم و سرد سفارش می دهند. علاوه بر آن برخی از افراد عادت دارند که کیک هایی با طعم های مختلف میل کنند. شما به عنوان صاحب کافی شاپ می بایستی تمامی شرایط را ایجاد کنید تا مشتری های ناگهانی را به مشتری های دائم تبدیل کنید. این کار نیز فقط با کامل بودن و با کیفیت بودن مجموعه شما اتفاق خواهد افتاد. حال بیایید تجهیزات کافی شاپ را یک به یک نام ببریم و در واقع یک لیست از ان ها تهیه کنیم. برای کافه نیاز به تجهیزات زیر دارید:

 • آبمیوه گیری صنعتی
 • فر گاز
 • مخلوط کن صنعتی
 • اسپرسو ساز صنعتی 
 • کیک پز
 • آب مرکبات گیری صنعتی زومکس
 • بلندر
 • آسیاب قهوه
 • همزن
 • یخ در بهشت ساز
 • قهوه ساز
 • شیکر
 • شیرگرمکن
 • شربت سرد کن
 • گل خامه زن
 • ساندویچ میکر
 • اسنک ساز

مطالب پیشنهادی: تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی

وسایل مورد نیاز کافی شاپ

امروزه کافی شاپ ها یکی از مکان های عمومی پر طرفدار هستند که اکثر جوانان علاقه دارند ساعتی از روز خود را در ان جا سپری کنند. حال برای ان که در این مکان نهایت آرامش و لذت را ببرند معمولا جایی را انتخاب می کنند که از همه لحاظ تاپ و نامبر وان باشد. مهم ترین عاملی که باعث می شود یک مجموعه تاپ باشد کیفیت موادی است که در اختیار مشتریان قرار می دهد.

خصوصا مشتریان وقتی طرفدار و مشتری پر و پا قرص کافه ای می شوند که در عین داشتن کیفیت بالا تنوع بیشتری نیز داشته باشند. بدین ترتیب هر چه قدر وسایل کافی شاپ تکمیل تر باشد آینده ای درخشان تر را برای شما رقم خواهد زد. در قسمت قبلی از تجهیزات کافی شاپ سخن گفتیم اما وجود برخی اقلام از وسایل ضروری کافی شاپ می باشد که حتما می بایستی آن ها را تهیه کنید و نوع عملکرد ان ها را بدانید.

اسپرسو ساز صنعتی 

اولین وسیله مورد نیاز هر کافی شاپ دستگاه اسپرسو ساز صنعتی است. نباید خیلی ساده از کنار خرید اسپرسو ساز صنعتی گذشت و می بایستی حتما اسپرسو ساز تهیه شود. اکثر قهوه ها به روش اسپرسو تهیه می شوند و برای اسپرسو ساز صنعتی نیز آماده کردن اسپرسوی خوب مهم است. با توجه به این که حجم عظیمی از سفارشات مشتریان قهوه اسپرسو خواهد بود قطعا شما به اسپرسو ساز صنعتی خوب نیاز دارید و کار شما با یک دستگاه معمولی راه نخواهد افتاد. بنابراین تهیه اسپرسو ساز کاملا سلیقه ای است.

دستگاهی که خریداری می کنید می بایستی از استاندارد های لازم برخوردار باشد تا بتواند اسپرسویی عالی را اماده کرده و تحویل مشتری دهد. اگر دستگاه شما با کیفیت باشد قطعا باعث خواهد شد مشتریان شما در اسرع وقت نوشیدنی را میل کرده و به مشتریانی دائمی تبدیل شوند. توصیه ما این است که در این یک مورد کاملا اگاهانه عمل کنید و اسپرسو ساز با قدرت بالا و عملکرد استاندارد را انتخاب کنید‌.

 گاهی اوقات به دلیل سفارشات بالا مجبور هستید که اب جوش بیشتری برای تهیه قهوه در دسترس داشته باشید حال اگر مخزن کوچک باشد باریستا های شما مجبورند زمان زیادی را معطل بمانند تا اسپرسو ساز جوش بیاید بنابراین بهترین کار این است که دیگ اب جوش به قدری بزرگ باشد که پاسخ گوی تهیه چندین فنجان قهوه باشد و به این زودی ها با یکی دو فنجان تمام نشود. بنابراین سعی کنید اسپرسو ساز بزرگ و با کیفیت را انتخاب کنید. 

خیلی وقت ها اکثر مشتریان کافه درخواست قهوه با طعم های مختلف دارند. بنابراین حضور قهوه ساز بسیار ضروری است و معمولا قهوه ساز برای آماده کردن قهوه های دمی استفاده می شود. وجود قهوه ساز به تنهایی باعث بالا رفتن کیفیت قهوه می شود و بدین ترتیب مشتریان شما را راضی نگه می دارد.ا ز مهم ترین دستگاه های مورد استفاده در کافی شاپ، دستگاه اسپرسو می باشد. در مجموع دستگاه اسپرسو به چند دسته تقسیم می شود:
نوع عملکرد: این دستگاه سه عملکرد مختلف دارد: اتوماتیک، تمام اتوماتیک، نیمه اتوماتیک
تعداد گروپ: تعداد گروپ های دستگاه اسپرسو یک، دو و سه می باشد.

آبمیوه گیری صنعتی

دومین دستگاهی که در کافی شاپ بسیار مهم است دستگاه آبمیوه گیری صنعتی است. خصوصا در فصل تابستان و با وجود گرمای هوا خیلی از مشتریان درخواست نوشیدنی های خنک مثل آبمیوه را دارند. بنابراین وجود آبمیوه گیری صنعتی ضروری است. آبمیوه گیری صنعتی معمولا از بهترین قطعات ایتالیایی ساخته شده است و هم چنین در مخزن های بزرگ و کوچک تهیه شده که تهیه ان به نوعی سلیقه ای است. اما بهترین کار این است که از آبمیوه گیری هایی با مخزن های بزرگ استفاده کنید تا در حین کار با کمبود آبمیوه مواجه نشوید. کلمه آبمیوه گیری صنعتی را به دستگاهی می دهند که کار آن آب گیری انواع میوه هاست و به جهت ان که از آبمیوه گیری های خانگی جدا شود به ان صنعتی نام داده اند.

ابمیوه گیر صنعتی از سایز بزرگ تر، قدرت بیشتر، طول عمر بیشتر و بارگیری بیشتر برخوردارند. به همین جهت روزانه می توان با آبمیوه گیری صنعتی حدود ۱۰۰ کیلو گرم میوه را آب گیری کرد. این مدل آب گیر معمولا از جنس استیل با بیشترین وزن ممکن ساخته می شود. 

آب مرکبات گیری صنعتی زومکس

خیلی مواقع خصوصا زمانی که سرماخوردگی های شدید به سراغ شما می آید بهترین کار این است که آبمیوه و آب مرکبات بنوشید خصوصا مرکباتی که خاصیت ویتامین سی دارند. اما گاهی اوقات مرکبات مورد نظر دردسترس نبوده و تهیه آب مرکبات زمان زیادی را از شما خواهد گرفت. پیشنهاد این است که با رفتن به یک کافی شاپ نیاز خود را برطرف کنید. معمولا از وسایلی ضروری که باید در هر کافی شاپی وجود داشته باش آب مرکبات گیری صنعتی است. پیشنهاد ما این است که به جهت حجم کار بالا و استفاده زیاد از دستگاه آب مرکبات گیری زومکس را انتخاب کنید. این دستگاه ساخت کشور اسپانیا با بهترین و مقاوم ترین قطعات است.

 

آب مرکبات گیری صنعتی زومکس قادر است در چند دقیقه ۱۰ کیلو مرکبات را اب گیری کند. در عین حال از تکنولوژی روز استفاده کرده و به صورت تمام اتوماتیک کار می کند. البته نوع خانگی ان به صورت دستی نیز کار می کند. دستگاه آب گیر مرکبات مجهز به سیستم آنتی باکتریال بوده و آبمیوه ای تازه و تمیز را به شما ارائه می دهد. با توجه به سبک کافی شاپ و نوع دکور کافی شاپ آب مرکبات گیری صنعتی زومکس در سه رنگ: پرتقالی، نقره ای و نوک مدادی تهیه شده است که انتخاب رنگ ان کاملا سلیقه ای می باش . هم چنین عملکرد این سیستم بسیار بالا بوده و از میزان انرژی کمتری استفاده می کند. هم چنین ولتاژ ورودی آن ۲۲۰ ولت شهری است که این باعث می شود در هر گوشه از کافی شاپ بتوانید از این دستگاه آب مرکبات گیر استفاده کنید. 

شیکر

امروزه اکثر نوشیدن های سردی مثل انواع شیک طرفداران زیادی دارد به همین جهت شیکر یکی از بهترین وسایل کافی شاپ می باشد که برای مخلوط کردن انواع بستنی و تهیه شیک استفاده می شود. شیکر ها در انواع تک لیوان، دو لیوان و سه لیوان وجود دارند.برای مخلوط کردن انواع بستنی ها و همچنین میلک شیک های غلیظ داشتن این دستگاه در کافی شاپ ها بسیار حائز اهمیت می باشد.

شیر گرمکن

اگر تا به حال شکلات داغ یا هات چاکلت میل کرده باشید قطعا می دانید که شیر گرمکن چه کارایی دارد؟ از شیر گرمکن برای گرم‌ کردن شیر، شکلات و کاکائو استفاده می شود. به راحتی می توان با شیر گرمکن انواع شیر کاکائو را تهیه کرد. این دستگاه از یک محفظه و یک تخته در کف تهیه شده که باعث گرم شدن شیر می شود. برای تهیه شیرگرم، هات چاکلت و شیرکاکائو از شیر گرمکن صنعتی  استفاده می شود. شیر گرم کن همچنین درای یک مخزن است و همچنین سیستم گرم کردن آن از کف می باشد.

گل خامه زن

اکثر نوشیدنی های گرم و سرد نیاز به خامه و تزئینات دارند. در کل گل خامه زن برای تزئین انواع نوشیدنی مثل شیک استفاده می شود. گل خامه زن باعث شکل دادن به خامه فرم گرفته می شود و می توان با آن روی انواع بستنی، نوشیدنی، کیک را تزئین کرد.

مخلوط کن صنعتی

استفاده از مخلوط کن ضروری است و به هیچ عنوان به فکر حذف ان نباشید. چرا که اکثر موادی که شما استفاده می کنید باید با این دستگاه مخلوط شوند. بنابراین یک وسیله کاربردی در آشپزخانه یا کافی شاپ است. مخلوط کن صنعتی برای تهیه انواع شیک، اسموتی، بستنی و یخ استفاده می‌ شود. برای ترکیب برخی از میوه ها نیز مخلوط کن نیاز است. معمولا مخلوط کن صنعتی ساخت کشور ایتالیا با موتوری پر قدرت بوده که توانایی کار کردن ۵ تا ۱۰ ساعت در روز را دارد.

البته نکته دیگر این است که حجم محفظه مخلوط کن صنعتی با مخلوط کن خانگی متفاوت است و قطعا از حجم بیشتری برخوردار است چرا که باید بتواند به طور همزمان چند لیوان شیک یا اسموتی را تهیه کند. مخلوط کن صنعتی از تیغه ای تیز و سریع برخوردار است برای آن که بتواند تکه های یخ را به آسانی خرد کند. برای آن که این دستگاه بتواند عملکرد بهتر و پر قدرت تری داشته باشد معمولا از دو موتور ۲ هزار وات و ۲۴۰۰ وات در آن استفاده می کنند. وجود موتوری با توان بالا و تیغه های بسیار تیز کمک می کند تا شما بتوانید در زمان کمتری شیک ها و اسموتی های متفاوتی تهیه کنید. کارایی این دستگاه بیشتر در فصل تابستان مشخص می شود.

( بلندر):

مخلوط کن را می توان جزو مهم ترین تجهیزاتی که هر کافی شاپی به آن نیازمند می باشد، به حساب آورد. از این دستگاه برای تهیه انواع کوکتل، شیک و اسموتی ها استفاده می شود. این دستگاه با قدرتی که دارد در مخلوط کردن بستنی و یخ بسیار پرکاربرد می باشد. برای جلوگیری از نشنیده شدن صدای این دستگاه در محیط کافه از یک بلندر کاوردار استفاده می شود.

آسیاب قهوه:

از ملزومات هر کافی شاپ، آسیاب قهوه به شمار می آید. از این دستگاه برای تهیه پودر قهوه استفاده می شود. تنوع در محصول آسیاب قهوه بسیار زیاد می باشد. برای خرید آسیاب قهوه فائما ایتالیایی صنعتی به عواملی همچون توان دستگاه، کیفیت پودر، دقت دستگاه و روش کارکرد باید توجه کرد.
دستگاه آسیاب قهوه از لحاظ عملکرد و نوع به دسته های زیر تقسیم می شوند:
نوع عملکرد: اتوماتیک و دستی
سنگ آسیاب: سنگ تخت یا سنگ مخروطی

تاپینگ بستنی:

از تاپینگ بستنی در کافی شاپ ها استفاده می شود و به منظور نگهداری و به نمایش گذاشتن بستنی ها کاربرد دارد.

فروشگاه اینترنتی تجهیزات کافی شاپ

قطعا راه اندازی کافی شاپ و تهیه لوازم کافی شاپ زمان زیاد و حوصله زیادی را می‌ طلبد. بنابراین پیشنهاد این است تا جای ممکن اینترنتی خرید کنید. مخاطبین عزیزی که قصد افتتاح کافی شاپ دارند را به فروشگاه اینترنتی بازار طلایی برای خرید انواع تجهیزات و وسایل مورد نیاز کافی شاپ دعوت می نماییم. در مجموعه بازار طلایی شما می توانید تمامی وسایل مورد نیاز خود را با کمترین قیمت و صرف کمترین زمان ممکن تهیه کنید. تنها کافی است وارد سایت بازار طلایی شده و محصولات خود را سفارش دهید این مجموعه در اسرع وقت لیست اقلام مورد نیاز شما را ارسال کرده و شما می توانید تجهیزات کافی شاپ‌ را درب منزل تحویل بگیرید.

البته با توجه به این که بازار طلایی یک فروشگاه اینترنتی مستقیم است و در امر فروش واسطه نیست می توان این اطمینان را به شما عزیزان داد که می توانید تجهیزات کافی شاپ ‌ارزان قیمت را بازار طلایی تهیه کنید. هم چنین کارشناسان این مجموعه به صورت شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستند و شما می توانید سوالات تخصصی خود را به صورت تلفنی و آنلاین با مشاورین فروش این فروشگاه در میان بگذارید.

تجهیزات کافی شاپ دست دوم

افرادی که به دنبال افتتاح کافی شاپ هستند و توانایی مالی کافی برای خرید تجهیزات کافی شاپ را ندارند می توانند تجهیزات کافی شاپ دست دوم را خریداری کنند. خیلی از افراد فکر می کنند که خرید تجهیزات دست دوم کار اشتباهی است اما این باور غلط است و اگر تجهیزات مورد نیاز را از یک فروشگاه معتبر خریداری کنید قطعا با مشکل مواجه نمی شوید و تنها تفاوت این است که تجهیزات کافی شاپ دست دوم فاقد گارانتی هستند اما از قیمت به صرفه تری برخوردارند. بنابراین شما می توانید آبمیوه گیری دست دوم، اسپرسو ساز دست دوم، آب مرکبات گیر دست دوم و مخلوط کن دست دوم را از فروشگاه اینترنتی بازار طلایی تهیه کنید.

قیمت و فروش تجهیزات کافی شاپ:

قیمت تمامی این محصولات درسایت بازار طلایی موجود می باشد. شما عزیزان همراه می توانید در کنار مشاهده ی قیمت محصول مورد نظر، مشخصات فنی و اطلاعات مربوط به محصول را بخوانید و همچنین می توانید عکس های مختلف این محصولات را مشاهده کنید. بازار طلایی ارائه دهنده این محصولات با بهترین کیفیت می باشد. با خرید این تجهیزات می توانید تازگی و راحتی خیال را به خودتان هدیه دهید. بعد از ثبت سفارش تمامی محصولات در اسرع وقت به دستتان می رسد.

تجهیزات کافی شاپ مشهد

تجهیزات کافی شاپ همواره یکی از مهم ترین نکاتی است که باید برای هر کافه ای در نظر گرفته شود تا بتوان راندمان پیشرفت را برای داشتن یک درآمد خوب و همچنین یک برند برای کافی شاپ در مشهد را بالا برد. از آنجایی که در هر کافی شاپ، از انواع تجهیزات برای درست کردن انواع دسر، نوشیدنی گرم و سرد، انواع شیک و همچنین غذا استفاده می شود باید گفت که اگر این تجهیزات کافی شاپ مشهد را تهیه نکنید ممکن است که از رقبای خود عقب بیوفتید.

 

تجهیزات کافی شاپ اصفهان

همانطور که گفته شد، تجهیزات کافی شاپی در هر شهر و استانی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد و از این رو باید تهیه آن ها و همچنین استفاده از تمامی تجهیزات کافی شاپ اصفهان، دقت و تمرکز لازم را داشته باشید. به عنوان کسی که قصد دارید کافی شاپی را راه اندازی کنید و یا اینکه می خواهید یک میکسر خوب به عنوان تجهیزات کافی شاپ خود خریداری کنید، باید گفت که اولین چیزی که به شما کمک می کند که انتخاب درستی داشته باشید این است که از تجربه دیگر افراد فعال در این زمینه کمک بگیرید و همچنین به برند و مارکی که قرار است تجهیزات کافی شاپ اصفهان را از آن خریداری کنید، دقت داشته باشید.

 

تجهیزات کافی شاپ تهران

کمتر کسی است که تا به حال به کافی شاپ های زیبای تهران نرفته باشد و طعم لحظه های دلنشین را در آن تجربه نکرده باشد. از آنجایی که کیفیت کافی شاپ های تهران مانند دیگر مناطق گفته شده، بسیار بالا است پس باید به این موضوع پی برد که قطعا تجهیزات کافی شاپ تهران از بهترین و مرغوب ترین وسایل مجهز شده و از این رو توانسته توجه هزاران مشتری را به خود جلب کند.

 

تجهیزات کافی شاپ تبریز

تبریز که یکی از مکان های دیدنی کشور به حساب می آید، در هنر و ظرافت در پذیرایی نیز زبان زد است و از این رو می توان به دیدنی ترین و به خاطر ماندنی ترین مکان های این شهر به کافی شاپ های موجود در این شهر اشاره کرد. از آنجایی که کیفیت برای تبریزی ها از اهمیت بالایی برخوردار می باشد پس قطعا داشتن تجهیزات کافی شاپ تبریز نیز یکی از امتیازات مثبتی است که برای کافی شاپ های این استان وجود دارد.

 

لوازم کافی شاپ شوش

 • اسنک ساز
 • شربت سرد کن
 • یخ در بهشت ساز

 

اسنک ساز

امروزه یکی از خوراکی های محبوبی که در کافی شاپ ها طرفدار بسیاری دارد، اسنک ساز می باشد. از همین رو بیش تر افراد به خوردن این خوراکی خوشمزه می پردازند، این سانک سازها قادر هستند که در یک زمان، چهار اسنک درست کنند و از این رو راندمان را برای بالاتر بردن  پیشرفت در درآمد بیش تر کنند. اگر با مقدار کمی روغن سطح این اسنک ساز ها را چرب کنید دیگر مشکلی در تهیه این ساندویچ دلپذیر نخواهید داشت. دو قسمت بالا و پایین این اسنک ساز هر کدام دارای درجه حرارت معینی است که به راحتی می توان با استفاده از آن هم سطح پایین و هم سطح بالایی ساندویچ را برشته کرد. همچنین خلاصی که بین صفحات وجود دارد می تواند باعث بیشتر به هم چسبیدن ساندویچ ها شود.

 

 

یخ در بهشت ساز

یخ در بهشت هم یکی از محبوب ترین نوشیدنی های هوای گرم تابستان به شمار می رود که هیچجوره نمی توان از آن گذشت. این وسیله خیلی راحت برای یخ در بهشت، یخ می سازد و هر قطعه یخ را نیز می تواند به چند قطعه کوچک تر تبدیل کند. عموما از این دستگاه در انواع کافی شاپ ها، رستوران ها و همچنین تالارهای پذیرایی استفاده می شود. همچنین پای ثابت تمامی دسرها و نوشیدنی های خنک دیگر هم به شمار می رود.

 

شربت سرد کن

 

شربت سردکن که یکی از تجهیزات مهم به شمار می رود، هم از محبوبیت بالایی برخوردار است و هم اینکه قیمت بالایی برای آن در نظر گرفته شده است. نسبت به دیگر تجهیزات موجود در کافی شاپ این وسیله از قیمت بالایی برخوردار می باشد. با استفاده از این وسیله می توانید دو شربت را همزمان برای مشتری حاضر کنید. این دستگاه دارای دو مخزن است و هر کدام نیز تا دوازده لیتر جا دارند. برای ترکیب کردن و خنک کردن شربت ها، شربت سرد کن یک وسیله مهم به شمار می رود. همچنین توجه داشته باشید که این وسیله برای نوشیدنی های گاز دار مناسب نیست و فقط برای نوشیدنی های سرد بدون گاز استفاده می شود.

 

 

 

 


نمایش بیشتر