فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 123

تجهیزات هتلی

یک هتل دارای قسمت های مختلفی است که برای هر بخش از آن باید وسایل و تجهیزات جداگانه ای تهیه بشود. به طور کلی تجهیزات هتلی به عنوان یکی از پر تعداد ترین دستگاه ها و محصولات در تجهیزات آشپز خانه های صنعتی و آشپز خانه های غیر صنعتی به حساب می آید. اداره کردن صحیح هتل برای افزایش اعتبار و تعداد مشتری های آن بسیار مهم است به همین دلیل برای سرویس دهی مناسب در هتل باید از لوازم و تجهیزاتی استفاده بشود که این وظیفه را به بهترین نحو ممکن انجام بدهند و رضایت مشتریان را جلب بکند.

بخش های مختلف هتل شامل قسمت نظافت قسمت نگه داری اتاق قسمت پخت و پز و ... می شود که تجهیزات هر بخش باید بهترین باشند. عزیزانی که درصدد خرید لوازم هتلی برای قسمت پخت و پز و آشپز خانه ی هتل را دارند می توانند وارد سایت بازار طلایی بشوند و همه ی انواع وسیله های مورد نیاز را ببینند و فیلم های مربوط به هر محصول را تماشا کنند و از توضیحات ارائه شده توسط کارشناسان در آن استفاده کنند تا راحت تر و بهتر با محصولات آشنا بشوند. همچنین  در دسته بندی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی نیز کالاهای کاربردی برای آنان نیز وجود دارد.

انواع تجهیزات هتلی 

در بازار طلایی همه ی انواع وسایل بخش غذا خوری با قیمت مناسب بر اساس نیاز های هتل های متفاوت تعداد اتاق ها و ظرفیت مورد نظرشان بودجه ی مشتریان و ... به فروش می رسند. وسایل مورد نیاز هتل باید دارای جنس مرغوب باشند تا امکان استفاده مفید در طولانی مدت از آن ها فراهم بشود و هم چنین از نظر بهداشتی باید مهر تایید وزارت بهداشت را داشته باشند تا به سلامت مصرف کنندگان آسیب نرساند.

تجهیزات هتللوازم هتلوسایل هتل

قیمت لوازم هتل

 قیمت تجهیزات هتلی در این بازار دقیقا برابر با قیمت درب کارخانه می باشند به همین علت مصرف کنندگان محترم نیاز مند به خریداری محصولات از نوع دست دوم که کیفیت و سلامت و نیز کارکرد آن ها هیچ تضمینی ندارد نمی باشند و می توانند پر فروش ترین و بهترین برند سازنده ی هر کدام از تجهیزات هتل را از نوع دست اول و با کیفیت و عمل کرد مطمئن بخرند.

خرید اینترنتی وسایل هتلی

گاه دیده می شود که دسته ای از خریداران به علت نداشتن شرایط مناسب و امکان دسترسی حضوری به بازار به خرید از واسطه گران فروش متمایل می شوند که این فروشندگان برای افزایش درآمد و سود خود با سو استفاده از مشتریان قیمت کالا ها را چند برابر می کنند که پیشنهاد ما به این مشتریان گرامی این است که به جای روی آوردن به فروشندگان واسطه هر نوع محصولی که مورد نیاز شان است را به سایت بازار طلایی به روش اینترنتی و آنلاین سفارش بدهند و فقط قیمتی برابر با درب کارخانه پرداخت کنند سپس خدمات حمل و نقل این بازار کالای خریداری شده را تا درب منزل و یا درب محل کار مشتری منتقل می کند.

امکان خرید حضوری تجهیزات هتلی نیز برای افراد متمایل به مراجعه حضوری امکان پذیر است. بازار بزرگ طلایی ارائه دهنده ی خدمات پس از فروش ارزنده و قابل توجه و خدمات نصب و هم چنین کارت ضمانت نامه ی با اعتبار به مشتریان و خریداران خود می باشد.

.


نمایش بیشتر

   
    هیچ آیتمی یافت نشد!
    آیتمی یافت نشد!