فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

تجهیزات برودتی

بازدید امروز : 1
بازدید کــل : 261

تجهیزات برودتی

تجهیزات برودتی در این صنف به این معنی است که، هر دستگاهی که بتواند برای مصارف جانبی از خودش سرما تولید کند جزو تجهیزات سرمایشی محسوب می شود. این تجهیزات به عنوان یخچال برای نگهداری یا فریز کردن مواد اولیه لازم برای غذا، و یا به عنوان آبسردکن در مکان های عمومی مورد استفاده قرار می گیرند. در دسته بندی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی می توانید ابزار های دیگری برای راه اندازی کسب و کار های مربوطه پیدا کنید.

تجهیزات سرمایشی شامل انواع یخچال های صنعتی، فریز های صنعتی، یخ ساز ها، انواع آبسردکن ها که جزو مهم ترین سرشاخه های تجهیزات برودتی هستند، می باشد که در سایت بازار طلایی به فروش می رسند. همه ی مدل های تجهیزات برودتی در این سایت قرار داده شده اند تا شما بتوانید بر اساس نیازتان هر یک از آنها را در فست فود ها، آشپزخانه های صنعتی، رستوران ها، تالار ها، دیزی سرا ها و سایر مکان ها انتخاب کنید.

انواع تجهیزات برودتی

انواعی از این دستگاه ها که در سایت بازار طلایی به فروش می رسند شامل
جا لیوانی مغناطیسی آلومینیومی یا جا لیوان آبسردکن صنعتی
ابسردکن تمام استیل نگیر ۳شیر فشاری یا آب سرد کن استیل
اب سردکن تک شیر تمام استیل نگیر با شیر ضد چکه
فریزر چهل لیتری استیل فالوده و یخ در بهشت
یخچال فریزر استیل صنعتی با رویه میز کاری ۱۹۰ سانتی متر
یخچال ایستاده رستورانی کبابی ویترین دار دو درب
و مدل های بسیار متنوع دیگری از آبسردکن ها و یخچال ها است.

تجهیزات برودتیتجهیزات سرمایشی تجهیزات سردخانه
عکس و فیلم تجهیزات برودتی

هر ییک از تجهیزات برودتی دارای مشخصات و ویژگی های منحصر به فردی است. برای آشنایی کامل شما با هر یک از دستگاه های برودتی، در سایت بازار طلایی فیلم ها و عکس هایی از آنها قرار داده شده است. این محتوا های تصویری به شما کمک می کند تا با شناخت بهتر ویژگی ها، کاربرد ها و نحوه ی استفاده از دستگاه ها، برای خرید آنها تصمیم بگیرید.

قیمت تجهیزات برودتی

همانطور که گفته شد، تجهیزات برودتی شامل انواع بسیار زیادی هستند. هر یک از این دستگاه ها با توجه به برند تولید کننده، مواد اولیه استفاده در ساختار آنها، کیفیت کالا، حجم و اندازه دستگاه و سایر ویژگی ها قیمت متفاوتی دارد. برای ااطلاع دقیقا از هر یک از این تجهیزات و دستگاه ها، می توانید با کارشناسان سایت در ارتباط باشید.

خرید تجهیزات برودتی از بازار طلایی

فروشگاه آنلاین بازار طلایی با سابقه قابل توجه در خرید و فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی و فست فود و ... با کیفیت عالی و قیمت به صرفه، افراد زیادی را برای خرید این وسایل به خود جذب کرده است. شما نیز می توانید برای خرید تجهیزات سرمایشی برای تشکیلات تهیه غذا یا فست فود خود، سفارش خرید هر یک از دستگاه ها را در سایت ثبت کنید.

درصورتی که تا کنون از این سایت خرید نکرده اید، می توانید در رابطه با خرید خود از کارشناسان بازار طلایی و یا افراد دیگری که تجربه ی خرید از ما را دارند مشورت بگیرید. باید بدانید که رضایت خریداران برای ما همیشه در الویت قرار دارد، پس می توانید با خیال راحت اقدام به خرید آنلاین تجهیزات برودتی از بازار طلایی بکنید.


خرید آنلاین تجهیزات برودتی
نمایش بیشتر