فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

تجهیزات قنادی

بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 642

تجهیزات قنادی

قنادی ها، تجهیزات متفاوتی از سایر قسمت های مربوط به آشپزی و آشپزخانه ای دارند. در یک قنادی فضاهای متفاوتی از جمله قسمت پخت، قسمت سرو کیک و شیرینی، قسم شست و شو و قسمت ارائه به مشتری نیاز است. اگر بخواهید یک پک کامل از تجهیزات مورد نیاز برای همه ی قسمت های قنادی را خریداری کنید، باید از قبل تمام مدل ها تجهیزات قنادی را بشناسید.

در سایت بازار طلایی در بخش تجهیزات شیرینی فروشی، می توانید تمامی وسایل و دستگاه های مورد نیاز برای قسمت پخت، نگهداری و سرو و تحویل به مشتری که در یک قنادی وجود دارد را مشاهده کرده و با آنها آشنا شوید. از انواع این دستگاه ها می توان به دستگاه میکسر قنادی، یخچال های قنادی، سیخ شست و شو و میز کار قنادی، دستگاه خامه زن، انواع قالب ها و سایر دستگاه ها اشاره کرد.در دسته بندی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی می توانید ابزار های دیگری برای راه اندازی کسب و کار های مربوطه پیدا کنید.

انواع تجهیزات قنادی

همانطور که گفته شد، خامه زن ها، قالب ها، میکسر ها و یخچال تعدادی از سرشاخه های این تجهیزات هستند. دستگاه های زیر جزء این دسته ها هستد که در سایت بازار طلایی برای فروش عرضه می شوند:
دستگاه گل خامه زنی ۶۰ لیتری مدل آمیگو سانومات آلمان
گل خامه زن برقی ۶۵ لیتری سانومات ساخت المان
دستگاه گل خامه زن دستی isi مارک دایموند چین
دستگاه خمیر گیر 40 کیلویی
دستگاه خمیرگیر و خمیر همزن 15 کیلویی استیل
خمیر گیر خانگی استیل ۵ کیلویی
میکسر قنادی 30 لیتری صنعتی
دستگاه میکسر شیرینی پزی و قنادی 15 لیتری صنعتی سه مدل همزن

تجهیزات قنادیتجهیزات شیرینی پزی تجهیزات شیرینی فروشی

فیلم و عکس تجهیزات قنادی

برای خرید آنلاین تجهیزات قنادی، ممکن است سوالات و تردید هایی در ذهن شما وجود داشته باشد. در سایت بازار طلایی، یک مجموعه ی بسیار کامل از عکس ها، اطلاعات مفید و فیلم هایی از این دستگاه ها برای خریداران جمع آوری شده است تا بتوانند بر اساس آنها، تمامی تجهیزات مورد نیاز قنادی را با قیمت بسیار مناسب خریداری کنند. برای آشنا شدن با این تجهیزات بهتر است به قسمت تجهیزات شیرینی پزی در این سایت مراجعه کنید.

قیمت تجهیزات شیرینی فروشی

قیمت محصولات اینترنتی نسبت به سایر فروشگاه ها ارزان تر بوده و امکان دسترسی به محصولات متنوع تری را بری مشتریان فراهم می کند. یک مجموعه از خدمات فروشگاه های اینترنتی، فروش لوازم قنادی درسایت بازار طلایی است. همانطور که گفته شد، سایت بازار طلایی تمامی لوازم مورد نیاز برای تامین فعالیت های بخش های مختلف یک قنادی را ارائه می کند.

خرید تجهیزات قنادی از بازار طلایی

امروزه خرید اینترنتی کار را برای همه آسان کرده است. با خرید اینترنتی می توان همه ی محصولات مورد نیاز را در کمترین زمان و ارزان ترین قیمت درب منزل تحویل گرفت. فروشگاه بازار طلایی با فروش لوازم قنادی حرفه ای عرضه کننده ی لوازم قنادی به صورت تک و عمده بوده و سال هاست توانسته است با فروش لوازم قنادی با کیفیت رضایت مشتریان را جلب کند.
لازم است بدانید که تمامی محصولاتی که در این سایت به فروش می رسند، تهیه شده از بهترین مواد و استاندارد ترین روش ها هستند. چرا که طول عمر لوازم خریداری شده تاثیر مستقیمی در رضایت خریدار دارد.

 

تجهیزات شیرینی فروشی
نمایش بیشتر