فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

تجهیزات سبزی فروشی

بازدید امروز : 11
بازدید کــل : 928

تجهیزات سبزی فروشی

در اینجا به طور کامل تجهیزات سبزی فروشی افرادی که در این صنف مشغول به کار هستند با تهیه سبزی های مورد نیاز و مصرف مردم اعم از، سبزی خوراکی، سبزی خورشتی، سبزی کوکو، سبزی آشی و... از مزارع کشت سبزی یا توزیع کنندگان عمده سبزی و ارائه آن در فروشگاه یا مغازه خود، هزینه ای را به عنوان سود از مشتریان خود دریافت می کنند.همچنین در کنار فروش انواع مختلف سبزی خدماتی نظیر خرد کردن سبزی، بسته بندی و تمیز کردن سبزی نیز ارائه می شود که آن هم به نوبه خود می‌تواند سودآور باشد. شما در دسته بندی تجهیزات فست فود و تجهیزات آشپزخانه صنعتی می توانید ابزار های دیگری برای راه اندازی کسب و کار های مربوطه پیدا کنید. 

برای راه اندازی این شغل نیازی ب هسرمایه آنچنانی نیست و از این نظر جز مشاغل پر سود می ‌باشد. به طور کلی سرمایه مورد نیاز جهت راه اندازی این کسب و کار در دو حوزه قابل تأمل است که در زیر به آن اشاره می کنیم:

  • تجهیزات و امکانات
  • سرمایه لازم برای خرید محصولات

 تجهیزات و امکانات تجهیزات سبزی فروشی 

تجهیزات سبزی فروشی در یک مغازه سبزی فروشی بسیار محدود است و از قیمت پایینی برخوردار هستند. در اینجا به برخی از وسایلی که احتیاج است اشاره می کنیم:

  • ترازو
  • قفسه بندی مغازه
  • وان سبزی
  • دستگاه سبزی خرد کن

 

ترازو

برای تجهیزات سبزی فروشی بهتر است از ترازوهای الکترونیکی استفاده شود سرعت پاسخگویی به مشتریان در مدت زمان کمتری انجام شود. قیمت تخمینی برای تهیه ترازوی مناسب حدود یک میلیون و پانصد هزار تومان می باشد.

 

قفسه بندی مغازه

در رابطه با این موضوع باید گفت اگر هزینه و بودجه برایتان مهم است و می خواهید کمتر هزینه کنید می‌توانید از قفسه های دست ساز استفاده کنید ولی نکته ای که قابل توجه است این است که زیبایی و دکوراسیون در میزان فروش تأثیر بسزایی دارد .بنابراین می توانید از قفسه های مخصوص سبزی استفاده کنید. از آنجایی که شغل سبزی فروشی نیاز به یک مکان کوچک دارد تهیه قفسه برای آن هزینه چندانی می برد و می توان حدوداًبا 3 میلیون قفسه های مورد نیاز را تهیه نمود.

 

وان سبزی

زمانی که می‌خواهید سبزی آماده و خرد شده به فروش برسانید، می توانید از وان مخصوص شست و شوی سبزی استفاده کنید تا کار را برایتان راحت تر کند و نکته قابل ذکر این است که این وسیله هزینه بالایی ندارد هرچند برای کاهش هزینه ها هنگام شروع به کار از وانهایی که به صورت دستی ساخته شده است ،می توان استفاده کرد.

 

دستگاه سبزی خرد کن

اگر در کنار فروش سبزی به خرد کردن سبزی نیز فکر می کنید و می خواهید درآمد خود را بالاتر ببرید می ‌توانید از دستگاه سبزی خرد کن استفاده کنید تا علاوه بر راحت کردن کار، سرعت شما را نیز بالا ببرد.بنابراین دستگاه سبزی خرد کن یک وسایل کاربردی از تجهیزات سبزی فروشی است. 

تجهیزات سبزی فروشیتجهیزات سبزی فروشیدستگاه سبزی خردکن

 سرمایه لازم برای خرید محصولات

سرمایه خرید محصولات مورد نیاز این کسب و کار که انواع مختلف سبزی است، بسیار پایین می باشد. نکته حائز اهمیتی که در این بین وجود دارد این است که برای شروع کسب و کار مقداری کمتری سبزیجات  و با توجه به تقاضای روزانهعرضه کنید زیرا در صورت رسیدگی کامل به سبزیجات، عمر مفیدشان یک روز است و در مناطق گرمسیر نصف روز می باشد. اگر بیش از نیاز روزانه عرضه گردد احتمال ضرر و زیان بالا می رود.

عمده سرمایه مورد نیاز برای راه اندازی شغل سبزی فروشی مربوط به رهن یا اجاره مغازه است. خود مغازه سبزی فروشی از آن جا که مساحت زیادی لازم ندارد، هزینه بالایی نمی ‌خواهد ولی چون بهترین مکان برای راه اندازی این شغل اصول مراکز شهر و جاهای پر تردد است، می تواند هزینه را کمی بالا ببرد.

 

به محض اینکه  تصمیم به راه اندازی این شغل کردید می توانید آن را انجام دهید و کار خود را آغاز کنید. چرا که نیاز به هیچ دانش و مهارت خاصی ندارد. نکته قابل توجه این است که برخی از افراد به این شغل توجه چندانی نمی کنند علت آن را عدم داشتن وجهه اجتماعی بیان می‌کنند. این مسئله باعث شد تا بازار بدون رقیبی برای شاغلان های شغلی فراهم گردد و سطح فروش مناسبی داشته باشند.

راهکارهایی برای فروش بیشتر برای شغل سبزی فروشی وجود دارد که می توان به عبارت زیر اشاره کرد :

  • اطلاعات بفروشید
  • به نورپردازی و چینش سبزیجات توجه کنید
  • سبزی پاک کرده بفروشید
  • از حسن معاشرت برخوردار شویم

شما می توانید با مراجعه به وب سایت بازار طلایی اطلاعات و راهنمایی های لازم را در مورد تجهیزات سبزی فروشی کسب کنیدو نهایتاً بتوانید تصمیم مناسبی بگیرید.


نمایش بیشتر