فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

دستگاه مرغ خردکن، مرغ بر ایستاده سینک دار

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0
بازارطلایی

دستگاه مرغ خردکن، مرغ بر ایستاده سینک دار

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

دستگاه مرغ خردکن، مرغ بر ایستاده سینک دار

دستگاه مرغ بر ایستاده

 

تصور کنید که بعد از یک روز کاری شلوغ تعدادی مرغ خریده اید و شب کلی میهمان دارید.  قطعا خرد کردن مرغ یکی از بزرگ ترین چالش های روز می شود به همین دلیل اکثر افراد مرغ را در مرغ فروشی خرد می کنند و در منزل تنها تکه های مرغ را می شویند.‌ از آن جایی که تقاضای مردم برای این نوع دستگاه ها بیش تر شد تمام مرغ فروشی ها به دستگاه مرغ بر مجهز شدند اگر تا به امروز این دستگاه را برای مغازه ی خود تهیه نکرده اید و یا این که قصد تعویض دستگاه قدیمی خود را با یک دستگاه جدید و با کیفیت دارید این مقاله را از دست ندهید.

مشخصات دستگاه مرغ تکه کن

دستگاه مرغ تکه کن بازار طلایی یکی از بهترین و مرغوب ترین دستگاه ها را به بازار عرضه می کند. لازم است بدانید که جنس بدنه و هم چنین تیغه های این دستگاه از استیل ضد زنگ است. ضخامت این دستگاه به گونه ای است که استحکام بسیار بالا است و شما به راحتی می توانید با آن کار کنید.  تیغه های این دستگاه قابلیت این را دارد که اگر کند شدن آن ها را تیز و یا حتی تعویض کنید.  دستگاه مرغ بر امروز ما ایستاده است و سینک دارد و شما می توانید آن را در هر مغازه ای و با هر فضایی جای دهید و از سینک دستگاه نیز برای ریختن ضایعات مرغ در آن استفاده کنید. 

ما در یک قدمی شما هستیم

 

فرقی نمی کند که شما در شمال کشور زندگی کنید و یا در جنوب ، شرق و یا حتی غرب کشور باشید فاصله ی ما تا شما تنها یک قدم است. ‌در اصل می توان گفت که فاصله ی ما تنها به اندازه ی فاصله ی شما تا تلفن همراهتان است . شما تنها باید وارد سایت بازار طلایی شوید و تمام دستگاه های موجود در سایت را مشاهده کنید. این گونه شما در شهر و یا حتی روستا که باشید هم می توانید در منزل خود خرید کنید و در کوتاه ترین زمان ممکن دستگاه برش مرغ را خود در محل کار خود تحویل بگیرید.

قیمت دستگاه برش مرغ ایستاده چه قدر است

 

در رابطه با قیمت دستگاه برش مرغ ایستاده بود باید متذکر شویم که قیمت این دستگاه متناسب با قدرت موتور ، کیفیت مواد اولیه ی آن و کیفیت تیغه بستگی دارد و هر چه دستگاه با کیفیت تر باشد  به طبع باید قیمت بالا تری داشته باشد پس زمانی که قرار است یک دستگاه بخرید کیفیت را فدای قیمت نکنید و یک دستگاه با کیفیت بخرید تا به بهترین عمل کرد برسید. شما می توانید با خرید مستقیم از بازار طلایی دست افراد واسط را کوتاه کنید و با قیمت درب کارخانه دستگاه مد نظر خود را خرید کنید و در هزینه ی رفت و آمد خود نیز صرفه جویی کنید پس همین حالا خرید خود را در سایت ثبت کنید.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

برچسب ها

09304761020 پیام دوستی