فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

تنور گلی ۵ نانه رستورانی و کبابی

09304761020پیام دوستی
تنور گلی ۵ نانه رستورانی و کبابی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0
بازارطلایی

تنور گلی ۵ نانه رستورانی و کبابی

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

تنور گلی ۵ نانه رستورانی و کبابی

تنور گلی ۵ نانه رستورانی و کبابی

 

لازم به ذکر است که هیچ کبابی و یا رستورانی یک شبه به بهترین رستوران شهر تبدیل نمی شود و به همین راحتی ها مشتری جذب نکرده است رعایت یک سری نکات ریز اما حیاتی در موفق شدن هر کاری بسیار ضروری است یکی از عواملی که موجب می شود شما به بهترین رستوران شهر تبدیل شوید سرو نان داغ است. ترکیب نان داغ و کباب داغ دو بخش جدا نشدنی هستند که اگر شما نان داغ نداشته باشید قطعا موجب اعتراض مشتری هایتان می شود. ما امروز یک تنور گلی ۵ نانه رستورانی و کبابی برای شما آورده ایم که می تواند مشتری های شما را بیش تر کند پس اگر شما نیز به دنبال مشتری و سود بیش تری هستید ادامه ی این مقاله را به هیچ عنوان از دست ندهید و با ما همراه باشید.

مشخصات تنور گلی ۵ نانه

 

در مقاله های دیگر در رابطه با تنور های ۲و ۴ نانه با یک دیگر صحبت کرده ایم ام امروز یک تنور با ظرفیت بیش تری آورده ایم تا شما از آن برای رستوران و کبابی بزرگ استفاده کنید. شما با کمک این تنور می توانید مقدار زیادی نان در طول روز تولید کنید و به مشتری های خود تحویل دهید.  شایان ذکر است که جنس بدنه ی این تنور استیل است و شما اصلا نگران خرابی،  فرسودگی و یا حتی زنگ زدگی آن نباشید.  این تنور گلی متحرک است و شما می توانید با کمک چرخ های آن تنور را به راحتی جا به جا کنید و اصلا برای حمل و نقل این تنور مشکلی نداشته باشید .

قیمت تنور گلی ۵ نانه

 

هر چه ظرفیت تنور بالا تر باشد قطعا قیمت آن نیز بالا تر می رود.  قیمت تنور گلی ۵ نانه نیز از دیگر تنور گلی های ۲ و ۴ نانه بیش تر است.  شما می توانید با قیمت درب کارخانه این تنور را از سایت بازار طلایی تهیه کنید و بدون واسطه خرید کنید. علاوه بر این ها باید اضافه کنیم که شما می توانید قیمت تنور ها را در سایت مشاهده کنید و با جا های دیگر مقایسه کنید و آن وقت متوجه می شوید که ما بالا ترین کیفیت را با مناسب ترین قیمت را به مشتری های خود تحویل می دهیم.

ارسال به سراسر کشور

 

دیگر لازم نیست برای خرید یک تنور گلی ساعت ها و یا حتی روز ها کار خود را تحویل بگیرید. فاصله ی ما تا شما تنها یک قدم است شما تنها باید تلفن همراه خود را پیدا کنید و وارد سایت بازار طلایی شوید و انواع تنور ها را در سایت مشاهده کنید و قیمت آن ها را بررسی کنید و در آخر نیز یکی از آن ها به سبد خرید خود اضافه کنید. ما در اسرع وقت این تنور ها را به سرتاسر ایران ارسال می کنیم و شما می توانید تنور را در محل کار خود تحویل بگیرید.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

برچسب ها

09304761020 پیام دوستی