فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

میز کار استیل طرح تاپینگ پیتزا ساندویچی

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0
بازارطلایی

میز کار استیل طرح تاپینگ پیتزا ساندویچی

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

میز کار استیل طرح تاپینگ پیتزا ساندویچی

میز کار استیل طرح تایپینگ پیتزا ساندویچی

 

 

اگر تا به امروز میز کار استیل طرح تایپینگ پیتزا ساندویچی نداشته اید و یا این که دیگر از میز کار کوچک و قدیمی خود خسته شده اید با ما همراه باشید چون ما امروز با یک میز کار فوق العاده آمده ایم.  میز کاری که امروز برای شما آورده ایم از استیل درجه یک ساخته شده است و سالیان سال مانند روز اول برای شما کار می کند و شما می توانید به راحتی آن را تمیز کنید. شایان ذکر است که این جنس در مقابل هر نوع مواد شیمیایی و آب و هوای مختلف مقاوم است. این میز کار ها این گونه طراحی شده اند یک یخچال در قسمت پایینی میز تعبیه شده است و روی آن نیز قفسه های درب داری وجود دارد که می تواند تمام لوازم مورد نیاز شما را در خود جای دهد.

 

مواد غذایی خود را از قبل آماده کنید

 

شما می توانید تمام مواد غذایی که لازم دارید را در این نیز کار قرار دهید و درب آن را ببندید. این میز کار ها بدترین انتخاب برای سلف سرویس هستند؛ مواد غذایی را در این میز کار بگذارید و از مشتری بخواهید که خودش محتویات ساندویچ را پر کند. البته از این میز کار های طرح تایپینگ نیز می توان در هتل ها و رستوران ها استفاده کرد. اگر مایل هستید که مواد غذایی که دارید عمر بیش تری داشته باشند استفاده از این میز کار ها بهترین انتخاب هستند.  در بخش بعد به قیمت و نحوه ی خرید این میز کار می پردازیم پس با ما همراه باشید.

 

قیمت میز کار استیل طرح تایپینگ پیتزا ساندویچی

 

 

یکی از مهم ترین دغدغه های هر فردی برای تهیه ی آن این است که قیمت آن محصول چه قدر است. در رابطه با قیمت میز کار استیل طرح تایپینگ پیتزا ساندویچی باید خدمتتان عرض کنیم که عواملی هم چون تعداد قفسه های میز و قدرت موتور آن خیلی مهم هستند و هر چه تعداد قفسه ها بیش تر و موتور قوی تر باشد به طبع میز کار نیز قیمت بالا تری خواهد داشت اما چنان چه شما خرید خود را به مستقیم از سایت بازار طلایی انجام دهید می توانید این میز را با قیمت مناسب تری تهیه کنید زیرا این میز با قیمت درب کارخانه به شما تحویل داده می شود و علاوه بر این شما در هزینه های رفت و آمد صرفه جویی می کنید.

 

خرید از سایت بازار طلایی

 

 

شما می توانید این میز کار ها را به دو روش حضوری و یا غیر حضوری تهیه کنید اما چنان چه مایل هستید که در وقت و  انرژی خود صرفه جویی کنید و دیگر ساعت ها در بازار نمانید می توانید به سایت بازار طلایی مراجعه کنید و یک خرید راحت داشته باشید بعد از ثبت خرید نیز میز کار شما در کوتاه ترین زمان ممکن در شهر شما و در محل کار شما تحویل داده می شود.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

برچسب ها

09304761020 پیام دوستی