فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
تنور گلی استیل
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

تنور گلی استیل

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

تنور گلی استیل

تنور گلی استیل

تنور گلی استیل

 

 

سالیان سال است افرادی که رستوران های سنتی دارند و یا این که کبابی و جگرکی دارند در همان رستوران و یا کبابی خود نان داغ به دست مشتری می دهند.  نان داغ بخش جدا نشدنی از کباب داغ است. چنان چه قصد دارید سفره خانه و یا رستوران خود را دکور کنید می توانید از تنور گلی رنگی استفاده کنید؛ بدنه ی این تنور رنگی است و شما می توانید یک ظاهر شیک به رستوران خود ببخشید.  لازم به ذکر است که این تنور ها با بدنه ی استیل ساخته می شوند تا مقاومت کار را بالا ببرند و به راحتی نیز تمیز شوند. باید خدمتتان عرض کنیم که تنور ها معمولا ۲، ۴، ۵ نان هستند. تنور گلی رنگی که امروز برای شما آورده ایم ۵ نانه است و در ابعاد 80× ۸۰ سانتی متر است. شایان ذکر است که این تنور گلی صنعتی می تواند تعداد زیادی نان در روز برای شما تولید کند.

تنور گلی رنگی چه قدر است

کاربران زیادی از ما در رابطه با قیمت تنور گلی رنگی سوال می پرسند ما نیز به همین منظور تصمیم گرفتیم که یک سری اطلاعات کلی در این باره به مخاطب خود بدهیم. لازم است بدانید که به خاطر نوسانات بازار و جا به جایی قیمت ها ما نمی توانیم یک قیمت مشخص در این بخش به شما اعلام کنیم اما باید به این نکته اشاره کنیم که قیمت این تنور به عواملی هم چون جنس بدنه ، ابعاد و ظرفیت آن بستنی دارد.  به طبع قیمت تنور هایی که استیل نیستند ارزان تر است اما آیا این تنور ها به اندازه ی تنور های استیل عمر می کنند و مقاومت دارند؟ علاوه بر این ها باید اضافه کنیم که ظرفیت این تنور از نمونه های ۳ نانه و ۴ نانه بالا تر است پس طبیعی است که قیمت بالا تری داشته باشد چنان چه به دنبال تنوری هستید که چندین سال برایتان کار کند کیفیت را فدای قیمت نکنید.

خرید تنور گلی رنگی

 

شاید اگر در گذشته ب نه چندان دور بودیم و از ما برای خرید تنور گلی رنگی سوال می پرسیدید ما آدرس یک مغازه در بازار را به شما می دادیم و شما باید  چندین ساعت به دنبال آن مغازه می گشتید و این که مغازه را پیدا می کردید یا خیر یک بحث دیگر بود اما خوشبختانه این روز ها با پیشرفت تکنولوژی دیگر لازم نیست چندین ساعت به دنبال یک تنور باشید شما می توانید زمانی که پست دخل رستوران خود هستید با کمک تلفن همراه خود دنبال مغازه باشید و خرید کنید. این روز ها مشغله ی افراد و شلوغی خیابان ها این اجازه را به افراد نمی دهد که با خیال راحت چندین ساعت در بازار بچرخند. شما نیز می توانید از طریق همین سایت تنور گلی رنگی مد نظر خود را پیدا کنید و تنها با یک اشاره آن را به سبد خرید خود اضافه کنید و در هر کجا که هستید آن را در محل کار خود تحویل بگیرید.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

برچسب ها

09304761020 پیام دوستی