فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
تنور گلی رنگی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

تنور گلی رنگی

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

تنور گلی رنگی

تنور گلی رنگی

تنور گلی رنگی

 

 

فرقی نمی کند که صاحب یک رستوران بزرگ باشید و یا این که یک جگرکی کوچک داشته باشید روی صحبت امروز ما با شما است.  امروز یک تنور گلی رنگی برای شما آورده ایم که مناسب تمام سفره خانه ها و کبابی ها است. لازم به ذکر است که تنور نان داغ کباب داغ می تواند کمک شایانی به رشد شما کند؛ تهیه ی نان داغ در رستوران هزینه های کم تری برای شما خواهد داشت ؛ البته به هیچ عنوان نمی توان از معجزه ی نان داغ در کنار کباب چشم پوشی کرد.  باید خدمتتان عرض کنیم که مقاومت این دستگاه با کمک بدنه ی استیل آن تضمین می شود و شما به راحتی می توانید آن را تمیز کنید. این تنور نانوایی در سایز های مختلفی تولید می شود تا مشتری متناسب با فضا و نیازی که دارد سایز دلخواه خود را سفارش دهد. بیش تر مشتری ها تنور هایی در سایز ۴۰ تا ۴۸ سفارش می دهند شما می توانید در این باره با کارشناس های ما صحبت کنید تا آن ها متناسب با جایی که دارید شما را راهنمایی کنند.

در هنگام خرید تنور گلی رنگی به این نکات توجه کنید

 

 

نکته ی جالبی که در رابطه با این تنور ها وجود دارد این است که شما می توانید از این تنور ها برای پخت کیک و پیتزا نیز استفاده کنید . تنور گلی ها به دو دسته تقسیم می شوند.

  • تنور با بدنه ی استیل نانوایی
  • تنور با بدنه ی استیل رستورانی

اگر قصد خرید تنور سنتی را دارید باید به ابعاد و ارتفاع آن توجه کنید. شاید در زمان خرید خیلی به ارتفاع آن توجه نکنید و همین برای  شما دردسر ساز شود و هنگام کار کردن با آن اذیت شوید پس حتما به این نکات توجه کنید. 

قیمت تنور گلی رنگی چه قدر است

 

 

در رابطه با قیمت این تنور ها باید اضافه کنیم که عواملی هم چون سایز و کاربرد خیلی در قیمت گذاری آن ها موثر هستند. برای مثال تنور گلی ها دو نان رستورانی و نانوایی و چهار نان رستورانی و نانوایی قیمت های متفاوتی دارند. از آن جایی که تنور دو نان کوچک ترین نوع تنور است ارزان ترین آن ها است.  ما سالیان سال است که در این زمینه فعالیت می کنیم و تنور گلی ها را با قیمت درب کارخانه به مشتری تحویل می دهیم.  شما می توانید بدون این که به درب کارخانه بروید با قیمت کارخانه از ما خرید کنید؛ ما معمولا خیلی از افراد می دانند که قیمت درب کارخانه از بازار ارزان تر است اما خب رفت و آمد آن هزینه های بیش تری را می طلبد اما شما می توانید در خانه ی خود استراحت کنید و یا این که در محل کار خود بمانید و با یک حرکت خرید خود را ثبت کنید و هزینه ی آن را بپردازید و منتظر بمانید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن تنور گلی رنگی را در محل کارتان به شما تحویل دهند.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

برچسب ها

تنور گلی رنگی
09304761020 پیام دوستی