فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
تنور گلی رنگی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

تنور گلی رنگی

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

تنور گلی رنگی

تنور گلی رنگی

تنور گلی رنگی

 

 

امروز قرار است که درباره تنور گلی رنگی با یک دیگر صحبت کنیم.  اگر رستوران دار هستید،  جگرکی دارید و یا هر مکانی که غذای داغ به دست مشتری می رسانید می توانید برای کسب سود  بیش تر و کم تر کردن هزینه ها یک تنور نان داغ کباب داغ تهیه کنید. شما می توانید یک تنور سنتی تهیه کنید و به ‌ کمک آن نان داغ بر روی میز مشتری ببرید و کیفیت کار خود را بالا تر ببرید. لازم به ذکر است که این تنور های نانوایی با جنس های مختلف و ظرفیت های مختلف تولید می شوند.

  • تنور دو نان با بدنه ی استیل: همان گونه که از نام این تنور نانوایی مشخص است این تنور کوچک ترین تنور است که برای فضا های کوچک بهترین انتخاب هستند.
  • تنور گلی رنگی دو نان: این تنور نیز مانند تنور قبلی است فقط با این تفاوت که بدنه ی آن استیل نیست. شما می توانید از این تنور در منزل خود استفاده کنید و یا این که از آن برای مکان هایی که فروش کم دارند استفاده کنید.
  • تنور ۴ نان استیل : بدنه این تنور استیل است و به خاطر ظرفیت بیش تری که دارد شما می توانید نان بیش تری با آن درست کنید؛ این نوع تنور با این ظرفیت معمولا مرسوم ترین تنور در رستوران ها است.
  • تنور ۴ نان رنگی: ویژگی های این تنور نیز همانند تنور قبلی است و شما می توانید از آن با خیال راحت در رستوران خود استفاده کنید.

ویژگی های تنور نانوایی

این تنور در اندازه های استاندارد ساخته می شوند و همین امر موجب می شود که شما در حین کار کردن با آن دچار مشکل نشوید. لازم به ذکر است که این تنور های نانوایی با گاز شهری و یا کپسول کار می کند و این گونه شما دیگر لازم نیست کلی برای روشن کردن آن دردسر بکشید.  در بخش بعد در رابطه با قیمت این دستگاه با یک دیگر صحبت می کنیم و سپس به شما می گوییم  که چگونه در کوتاه ترین زمان ممکن این تنور نانوایی را تهیه کنید.

قیمت تنور گلی رنگی

 

 

در رابطه با قیمت تنور گلی رنگی باید خدمتتان عرض کنیم که ظرفیت این تنور ها خیلی در قیمت گذاری موثر هستند. شایان ذکر است که تنور نانوایی دو نان ارزان ترین تنور است و این قیمت با ظرفیت آن بالا تر می رود. جنس بدنه ی آن از دیگر عوامل موثر است هر چه جنس بدنه ی آن مرغوب تر و با کیفیت تر باشد قیمت آن نیز بالا تر است. اگر مایل هستید یکی از این تنور های سنتی در رستوران خود داشته باشید و  یک فضای سنتی داشته باشید همین حالا از طریق همین سایت خرید این تنور نانوایی را نهایی کنید. لازم به ذکر است که تنور گلی رنگی به خاطر ظاهر شیکی که دارد یک جلوه ی خاص به آشپز خانه ی شما می بخشد و فضای سنتی فوق العاده به کمک آن درست کنید.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

برچسب ها

تنور گلی رنگی
09304761020 پیام دوستی