فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
میز کار استیل ۶۰ در ۹۰
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

میز کار استیل ۶۰ در ۹۰

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

میز کار استیل ۶۰ در ۹۰

میز کار استیل ۶۰ در ۹۰

میز کار استیل ۶۰ در ۹۰

 

امروز قرار است که درباره با میز کاری با شما صحبت کنیم که مناسب بیش تر مشاغل است. فرقی نمی کند که شما یک رستوران داشته باشید یا فست فود این میز کار یکی از تجهیزات مورد نیاز شما است.  میز کار استیل ۶۰ در ۹۰ مناسب رستوران ها، تالار ها، کافی شاپ ها و شیرینی پزی ها است و به شما کمک می کند کار خود را با کیفیت تر و سریع تر انجام دهید. تولید کننده های این میز کار به این منظور که بهداشت کار را تضمین کنند و به گونه ای به کار استحکام دهند از استیل برای کار استفاده کرده اند. لازم به ذکر است که اسکلت کار از قوطی 40× 40 ساخته شده است و ضخامت ورق میز نیز ۸/ میلی متر است.  تصور کنید یک قناد قرار است که خمیر کبک و یا شیرینی را روی میز ورز دهد و یا این که یک رستوران دار قرار است که طرف های زیادی بر روی میز قرار دهد پس مقاومت این میز ها خیلی مهم است.

میز کار استیل مد نظر خود را سفارش دهید

 

 

درست است که ما امروز برای معرفی میز کار استیل ۶۰ در ۹۰ آمده ایم اما باید به این نکته نیز اشاره کنیم که شما می توانید با توجه به فضایی که در اختیار دارید اندازه و ابعاد این میز را تغییر دهید. همکاران ما در اسرع وقت میز دلخواه شما را تحویل می دهند. این میز کار ها معمولا به شکل های مختلفی دیده می شوند.

  • میز کار استیل دو طبقه
  • میز کار استیل سه طبقه
  • میز کار استیل پاتروکی
  • میز کار استیل کابین دار
  • و غیره

هر کدام از این میز ها ویژگی های منحصر به فردی دارند و می توانند نقش خیلی پر رنگی در آشپز خانه ی شما داشته باشند.

قیمت میز کار استیل ۶۰ در ۹۰

 

شایان ذکر است که جنس میز کار و مرغوبیت آن یکی از عواملی است که در تعیین قیمت نهایی میز موثر است. ابعاد میز از دیگر عوامل موثر است به همین منظور چنان چه شما اندازه ی این میز را عوض کنید قطعا قیمت میز هم تغییر پیدا می کند. چنان چه مایل هستید قیمت دقیق میز کار مد نظر خود را بدانید بهتر است با مشاور های صحبت کنید تا آن ها شما را بیش تر راهنمایی کنند اما اگر قصد خرید همین میز کار و با همین ابعاد را دارید با یک حرکت صاحب آن شوید.  دیگر لازم نیست برای خرید این میز ساعت ها بازار را بگردید و بعد از خرید تازه به دنبال راهی برای حمل و نقل آن باشید شما می توانید از طریق همین سایت میز کار استیل مد نظر خود را به سبد خرید خود اضافه کنید تا همکاران ما در کوتاه ترین زمان ممکن میز را در محل کارتان به دستتان برسانند و شما به کمک این میز به کار خود سرعت و کیفیت ببخشید.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی