فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

میز کار دکتر دامپزشکی

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

میز کار دکتر دامپزشکی

هر میز کار دامپزشکی که تا به امروز دیده اید را فراموش کن ما امروز میز کاری طراحی کرده ایم که تا کنون مانند آن را حداقل در ایران ندیده اید. از آن جایی که این میز کار جز لوازم کاربردی حرفه تان است مدل ها و شکل های گوناگونی از آن را دیده اید اما میز کاری که امروز به شما معرفی می کنیم با تمام چیز هایی که دیده اید فرق می کند. با ما همراه باشید تا علت این تمایز را با یک دیگر بخوانیم.

میز کار دکتر دامپزشکی

میز کار دکتر دامپزشکی ، هر میز کار دامپزشکی که تا به امروز دیده اید را فراموش کن ما امروز میز کاری طراحی کرده ایم که تا کنون مانند آن را حداقل در ایران ندیده اید. از آن جایی که این میز کار جز لوازم کاربردی حرفه تان است مدل ها و شکل های گوناگونی از آن را دیده اید اما میز کاری که امروز به شما معرفی می کنیم با تمام چیز هایی که دیده اید فرق می کند.

با ما همراه باشید تا علت این تمایز را با یک دیگر بخوانیم. این میز کار دکتر دامپزشکی هم مناسب معاینه حیوانات است و هم محلی برای شست و شوی آن ها است. این میز کار به این شکل طراحی شده است که شما می توانید حیوان را روی میز بگذارید و آن را معاینه کنید و در صورت لزوم شست و شو دیگر حیوان را بلند کنید و در یک جای دیگر آن را بشویید و یا ضد عفونی کنید.

در ساخت این میز کار از ورق سنگینی استفاده شده است که تحمل وزن تا ۴۰۰ کیلو گرم را دارد و دیگر لازم نیست برای وزن زیاد حیوان نگران باشید. اگر دوست دارید بیش تر در رابطه با این میز کار بدانید ادامه ی مطلب را از دست ندهید.

جنس این میز کار از استیل ضد زنگ است

جنس این میز کار اولین و بارز ترین ویژگی است که این میز کار را از سایر نیز کار های بی کیفیت متمایز می کند. لازم به ذکر است که لگن این میز کار استیل با ابعاد ۲۵× ۲۵ است. این که در حال انجام معاینه باشید و دائم در رفت و آمد باشید که وسایل مورد نیاز را بیاورید کلی وقت و انرژی شما را می گیرد.

اما همکاران ما ۳ کشو برای این میز کار طراحی کرده اند تا شما با خیال راحت وسایل پانسمان ، ضد عفونی ، گوشی پزشکی و دیگر وسایل را در آن جای دهید. جلو این میز نما لیزری است و با برند دامپزشکی به مشتری تحویل داده می شود و این نما باعث شکیل تر شدن مطب شما خواهد شد. به عنوان آخرین نکته را نیز باید اشاره کنیم که در ۴ طرف این میز لبه هایی تعبیه شده است و این لبه ها به شما کمک می کند که حیوان در حین معاینه سقوط نکند.

نکات آخر در رابطه با میز کار دامپزشکی

اگر نظرتان به این میز کار فوق العاده جلب شد و قصد خریدن آن را دارید می توانید از طریق سایت ما خرید خود را انجام بدهید.  دیگر لازم نیست ساعت ها در بازار بگردید و لوازم مورد نیاز خود را پیدا کنید.  البته باید این نکته را اضافه کنیم که اگر تمام بازار را نیز بگردید این میز کار را پیدا نمی کنید. زیرا ما برای اولین بار در ایران این میز کار را طراحی کرده و به فروش می رسانیم پس وارد سایت بازار طلایی شوید و میز کار خود را سفارش بدهید و آن را در محل کارتان تحویل بگیرید.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی