فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

میز کار اصلاح و آرایش حیوانات دامپزشکی

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

میز کار اصلاح و آرایش حیوانات دامپزشکی

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

میز کار اصلاح و آرایش حیوانات دامپزشکی

قطعا شما نیز زمانی که قصد دارید موی حیوانی را کوتاه کنید و یا به موی آن حالت بدهید با کلی دردسر و مشکل مواجه می شوید. خب این طبیعی است که آن حیوان هنگام کار تکان بخورد و خدای نکرده قیچی به آن آسیبی بزند‌‌. 

میز کار اصلاح و آرایش حیوانات دامپزشکی

قطعا شما نیز زمانی که قصد دارید موی حیوانی را کوتاه کنید و یا به موی آن حالت بدهید با کلی دردسر و مشکل مواجه می شوید. خب این طبیعی است که آن حیوان هنگام کار تکان بخورد و خدای نکرده قیچی به آن آسیبی بزند‌‌. ما امروز یک میز کاری برای شما آورده ایم که تمام این نگرانی ها را پایان بدهد.

شایان به ذکر است که این میز کار ما یک گیره ای دارد که شما می توانید یک طرف آن را به لباس و یا قلاده ی یک وصل کنید و طرف دیگر را قسمت بالایی میز وصل کنید تا جلوی حرکت های زیاد حیوان را بگیرید و بتوانید به بهترین شکل ممکن کار خود را انجام بدهید.

همان گونه که می دانید شما می توانید از این میز کار برای دامپزشکی ها و یا آرایش های مخصوص حیوانات استفاده کنید و کار خود را راحت تر کنید و علاوه بر آن ایمنی کار را بالا تر ببرید. ما در بخش بعد یک تصویر کلی از شکل ظاهری این میز به شما می دهیم پس با ما همراه باشید.

شکل ظاهری این میز کار چگونه است

لازم است بدانید که این میز کار طولی معادل با ۱۲۰ سانتی متر دارد و عرض میز نیز ۷۰ سانتی متر است . این میز به این شکل طراحی شده است که از ۳ طرف آن لبه دارد و شما می توانید با خیال راحت حیوان را بر روی آن سوار کنید و ترسی از سقوط ناگهانی آن نداشته باشید‌.

علاوه بر این موارد ذکر شده باید در رابطه با جنس این میز بگوئیم که جنس درجه یک و ضد زنگ آن موجب می شود که مقاومت کار تا مقدار چشم گیری بالا برود و در کنار آن نیز شما به راحتی میز را بشویید و میز زنگ نزد.  

این استیل و ورقه ۸ دهم خالص است و این عدد بیان کننده سخنان قابل قبولی است.  همان گونه که در بخش قبل متذکر شدیم در قسمت بالایی این میز میله آویزان برای بستن حیوان است.  شما می توانید با این میز کار با حوصله ی بیش تری برروی موی حیوان کار کنید و این امر موجب مس شود که تعداد مشتری های شما بیش تر و شما به درآمد بیش تر برسید.

این میز کار اصلاح را از کجا بخریم

همکاران ما در سایت بازار طلایی فکر همه جا را کرده است. کارشناس های ما علاوه بر تولید محصولات با کیفیت به این منظور که دست افراد سود جو را کوتاه کنند شخصا به فروش این محصولات مشغول شدند و این میز کار ها با مناسب ترین قیمت به مشتری های خود عرضه می کند.

اگر نی خواهید بالا ترین کیفیت و مناسب ترین قیمت را در کنار یک دیگر داشته باشید به سایت بازار طلایی مراجعه کنید و خرید خود را در سایت ثبت کنید.  کارشناس های ما در اسرع وقت میز کار شما را به محل کارتان می فرستند و شما می توانید از آن استفاده کنید.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی