فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
میز کار استیل کارگاهی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

میز کار استیل کارگاهی

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

میز کار استیل کارگاهی

اگر به شغل هایی هم چون مرغ فروشی ، ماهی فروشی و یا قصابی مشغول هستید میز کاری را که امروز معرفی می کنیم مخصوص شما است. میز کار استیل کارگاهی برای خرد کردن گوشت و مرغ و یا پاک کردن ماهی عالی است. لازم به ذکر است که این میز کار دو طرف لبه تخته مخصوص دارد.

میز کار استیل کارگاهی

اگر به شغل هایی هم چون مرغ فروشی ، ماهی فروشی و یا قصابی مشغول هستید میز کاری را که امروز معرفی می کنیم مخصوص شما است. میز کار استیل کارگاهی برای خرد کردن گوشت و مرغ و یا پاک کردن ماهی عالی است.

لازم به ذکر است که این میز کار دو طرف لبه تخته مخصوص دارد. این تخته به شما کمک می کند که به راحتی و هم چنین سرعت بالا گوشت های سفید و قرمز را تمیز و خرد کنید و آن ها را با کیفیت عالی به مشتری های خود تحویل بدهید.

شایان به ذکر است که ضخامت تخته ی این میز کار تقریبا ۳۰ سانتی متر می شود و این رقم به این معنی است که کیفیت و کارایی ابن میز بسیار بالا است و شما می توانید بدون ترس از بروز مشکلی کار خود را انجام بدهید.

لازم است این نکته را اضافه کنیم که هر وسیله ای یک ویژگی منحصر به فرد دارد که این ویژگی آن وسیله را به یک وسیله ی منحصر به فرد تبدیل می کند. در بخش بعد بیش تر درباره این میز با یک دیگر صحبت می کنیم پس ادامه را با دقت بخوانید.

همه چیز اینجا تمام نمی شود

قطعا نیازی به گفتن نیست که جنس این میز کار چیست و چه ویژگی هایی دارد. طول میز کار استیل کارگاهی۱۹۰ سانتی متر است و عرض آن نیز ۱۲۰ سانتی متر است.  دقت کنید که تخته هایی که در بخش قبل نیز ذکر کردیم موجب می شوند که استحکام میز به حدی بالا برود که شما حتی وزن های ۴۰۰ کیلو گرمی را روی آن قرار دهید.

لبه های مخصوصی که این میز دارد به راحتی شما بیش تر کمک می کند. ما در بخش بعد درباره قیمت آن و صد البته این که از کجا آن را تهیه کنید نیز بت یک دیگر صحبت می کنیم.

ما فکر همه جا را کرده ایم

ما فکر همه جا را کرده ایم. اگر چند وقتی است که به فکر تهیه ی این میز ها هستید می توانید با یک سرچ کوچک در سایت ما تمام اطلاعات لازم را در رابطه با این میز ها بخوانید و علاوه بر آن تصاویر میز کار ها را نیز ببینید.

همکاران ما فیلم ها و عکس های گوناگونی از این میز در سایت گذاشته اند و در کنار همه ی اطلاعات کارشناس ها به صورت بیست و چهار ساعته پاسخ گوی سوال های شما هستند و به شما مشاوره می دهند.

در خصوص قیمت میز کار استیل کارگاهی نیز باید خدمتتان عرض کنیم که این قیمت از چندین عامل منشا می گیرد و تغییر این عوامل می توانند موجب تغییر در قیمت شوند. تردید نکنید همین حالا وارد سایت ما شوید و میز کاری که چند وقت است ذهنتان را مشغول کرده است را به سبد خرید خود اضافه کنید و پول آن را نیز اینترنتی پرداخت کنید و میز را در محل کار خود تحویل بگیرید.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی