فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

میز کار استیل کوچک قصابی

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

میز کار استیل کوچک قصابی

روزانه صد ها و شاید هزار ها میز کار تحت عنوان های مختلف و برای مشاغل مختلف تولید می شود. میز کار هایی که چندین طبقه هستند،  میز کار های بزرگ و کوچک نیز در این میان به دست مصرف کننده ها می رسد. هل کدام از این میز کار ها وارد یک دنیایی می شوند و هدف از تولید آن ها راحت تر کردن کار مشتری و بالا تر بردن کیفیت و سرعت عمل آن ها است.

میز کار استیل کوچک

روزانه صد ها و شاید هزار ها میز کار تحت عنوان های مختلف و برای مشاغل مختلف تولید می شود. میز کار هایی که چندین طبقه هستند،  میز کار های بزرگ و کوچک نیز در این میان به دست مصرف کننده ها می رسد.

حال کدام از این میز کار ها وارد یک دنیایی می شوند و هدف از تولید آن ها راحت تر کردن کار مشتری و بالا تر بردن کیفیت و سرعت عمل آن ها است. امروز به سراغ یکی دیگر از این میز کار ها می رویم و با آن آشنا می شویم و با یک دیگر نی خوانیم که این میز کار برای چه شغلی مناسب است و چه ویژگی هایی دارد.

میزی که امروز آورده ایم جز میز های کوچک است. میز کار استیل کوچک قصابی برای خرد کردن و پاک کردن مرغ و یا دیگر گوشت ها به کار می رود. این میز کار برای این که بهداشتی بودن کار را بالا ببرد یک لبه ی بلند دارد و طول این لبه حدود ۲۰ سانتی متر است.  

لازم به ذکر است که ویژگی های این کار به این جا ختم نمی شود ما در بخش بعد همه ی آن ها را خدمتتان عرض می کنیم.

شکل ظاهری این میز کار چگونه است

خب قطعا می دانید زمانی که مرغ را پاک می کنید مرغ کلی ضایعات دارد که اگر بر روی میز بماند جلوی کار شما را می گیرد و قطعه های مرغ با این ضایعات قاطی می شوند به همین منظور بر روی این میز کار سوراخی تعبیه شده است که شما می توانید در حین انجام کار ضایعات مرغ را از میز پایین بریزید و کار خود را بهتر انجام بدهید و در آخر تمام ضایعات را به صورت یک جا جمع کنید. 

شایان به ذکر است که این میز کار به شکل دور بسته کابینتی است. بهتر است بدانید که طول این میز کار استیل ۸۰ سانتی متر است و عرض آن معادل ۶۰ سانتی متر می باشد. این ابعاد نشان می دهد که میز آن قدر بزرگ نیست که کل فضای مغازه ی شما را بگیرد و شما نتوانید به راحتی رد شوید.

میز کار استیل کوچک قصابی را چگونه بخریم

شما می توانید یک روز مغازه ی خود را تعطیل کنید و به بازار بروید و بین میز کار های موجود در بازار یکی از آن ها را انتخاب کنید. این نوع خرید کردن کلی شما را سردرگم می کند زیرا شما با حجم انبوهی از میز روبرو می شوید و هر کسی قصد دارید میز خود را به شما بفروشد. 

البته اگر از هزینه ی رفت و آمد و خستگی آن چشم پوشی کنیم. اما می توانید جلوی تمام این اتفاق ها را بگیرید و در خانه بمانید و یا این که به سر کار خود بروید و از طریق سایت بازار طلایی خرید خود را انجام بدهید.  برای این نوع خرید فقط کافی است میز را به سبد خرید خود اضافه کنید و آن را در محل کار خود تحویل بگیرید.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی