فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

میز کار استیل ترازو

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

میز کار استیل ترازو

میز کاری که امروز برای شما آورده ایم یک وسیله ای مانند آچر فرانسه است این یعنی اگر به شغل بسته بندی و یا حتی ترازو برای وزن کشی حبوبات و خشک بار دارید می توانید از آن استفاده کنید.‌ پس اگر مدت ها به دنبال چنین میز کاری بودید ما را در این مقاله همراهی کنید تا بیش تر درباره این میز کار ها بخوانیم و در آخر به شما بنویسیم که این میز کار را از چه سایتی تهیه کنید.

میز کار استیل ترازو

میز کاری که امروز برای شما آورده ایم یک وسیله ای مانند آچر فرانسه است این یعنی اگر به شغل بسته بندی و یا حتی ترازو برای وزن کشی حبوبات و خشک بار دارید می توانید از آن استفاده کنید.‌

پس اگر مدت ها به دنبال چنین میز کاری بودید ما را در این مقاله همراهی کنید تا بیش تر درباره این میز کار ها بخوانیم و در آخر به شما بنویسیم که این میز کار را از چه سایتی تهیه کنید.

این میز کار ما تحت عنوان میز کار استیل ترازو  است که با اندازه طولی ۱۰۰ سانتی متری و هم چنین عرضی ۶۰ سانتی متری است و باید اضافه کنیم که ارتفاع این میز کار ۹۰ سانتی متر است .‌

شما می توانید حجم به نسبت زیادی از حبوبات و یا خشک بار را با کمک این میز ها بسته بندی کنید و سپس آن ها را وزن کنید. برای این که بتوانید بسته های آماده شده را وزن کنید برای این میز کار یک جای مخصوص برای ترازو تعبیه شده است. 

بهتر است بدانید که این میز کار یک طبقه میله ای دارد و همین یک طبقه نیز می تواند در بالا بردن سرعت عمل کار شما کمک شایانی کند.  لازم به ذکر است که جنس رویه ی این میز به گونه ای است که میز تحمل وزن بسته ها تا وزن ۳۰۰ کیلو گرم را دارد.

خرید میز کار استیل ترازو از سایت بازار طلایی

قطعا همه ی شما به خاطر دارید که در گذشته خرید و فروش ها تنها به شکل حضوری محدود می شد اما خوشبختانه دیگر شرایط فرق کرده است و دیگر لازم نیست برای خرید ساعت ها رانندگی کنید و وقت خود را در ترافیک هدر بدهید. تازه چنین حالتی باز بهتر از این است که با وسایل نقلیه عمومی بروید و کلی مسیر عوض کنید.

این نوع خرید هزینه ی زیادی نیز برای رفت و آمد دارد اما شما می توانید با لبخند زیر بار خنک کولر بنشینید و یا این که از گرمای بخاری لذت ببرید و در عرض چند ثانیه خرید خود را انجام بدهید و پول آن را بپردازید و بعد از آن میز کار را در محل کار خود تحویل بگیرید. در بخش آخر این مقاله در رابطه با این سایت بیش تر با یک دیگر صحبت می کنیم.

مزیت های خرید اینترنتی

برای ما فرقی ندارد که چه ساعتی از شبانه روز باشد همکاران ما در تمام شبانه روز پاسخ گوی شما هستند و شما می توانید قبل از ثبت سفارش خود درباره ویژگی های فنی و هم چنین ظاهری این میز ها بخوانید. علاوه بر این ها شما می توانید قیمت و کیفیت کار را با سایر جاها مقایسه کنید و سپس در صورت تمایل خرید خود را ثبت کنید.  تمام میز کار های ضمانت دارند و شما می توانید با خیال راحت خرید کنید و اگر در استفاده از نیز به مشکلی برخوردید با ما تماس بگیرید.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی