فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 1

میز کار استیل رستورانی

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

میز کار استیل رستورانی

امروز یک میزی را برای شما آورده ایم که مخصوص استفاده در رستوران ها و البته تالار ها و هتل ها هستند. زمانی که شما بخواهید برای تعداد زیادی از مشتری ها غذا سرو کنید قطعا نمی توانید با دست و به تعداد محدود غذا ببرید. این کار علاوه بر این که سرعت عمل شما را پایین می آورد کلاس کاری رستورانتان را نیز پایین می آورد. ‌تصور کنید که شما با دوستان خود به یکی از بهترین رستوران های شهر رفته اید و پرسنل آن هر بار که به آشپزخانه می روند

میز کار استیل رستورانی

امروز یک میزی را برای شما آورده ایم که مخصوص استفاده در رستوران ها و البته تالار ها و هتل ها هستند. زمانی که شما بخواهید برای تعداد زیادی از مشتری ها غذا سرو کنید قطعا نمی توانید با دست و به تعداد محدود غذا ببرید. این کار علاوه بر این که سرعت عمل شما را پایین می آورد کلاس کاری رستورانتان را نیز پایین می آورد. ‌

تصور کنید که شما با دوستان خود به یکی از بهترین رستوران های شهر رفته اید و پرسنل آن هر بار که به آشپزخانه می روند و تنها با دو عدد غذا می آیند و در آخر که غذای همه رسیده است و می خواهید شروع به خوردن غذا کنید متوجه می شوید که غذا سرد شده است.

خب قطعا شما دیگر به آن رستوران نمی روید پس بهترین کار این است که با یک میز همه ی غذا ها را با هم بر روی میز ببرید. میز کار استیل رستورانی یک میز به نسبت بزرگ است که دو طبقه طراحی شده است و شما می توانید مقدار زیادی از غذا ها را داغ سرو کنید. این میز باعث می شود که کارکنان رستوران شما کم تر خسته شوند و کار ها با سرعت بسیار بالا انجام شود.

هر رستوران حداقل یک میز کار استیل نیاز دارد

زمانی که شما قصد افتتاح یک رستوران دارید باید تمام تجهیزات و لوازم را آماده کنید و فکر همه را کنید. به هیچ وجه خرید هیچ کدام از تجهیزات را پشت گوش بیندازید و یا در خرید آن ها تعلل نکنید. شایان به ذکر است که شما باید از بهترین ها برای رستوران خود خرید کنید این کار شما موجب می شود که رستوران یک شکل شیک به خود بگیرد و در کنار آن کارتان لنگ نماند. 

میز کار استیل رستورانی یک میز بزرگ است این میز ۱۹۰ سانتی متر طول دارد و عرض آن نیز ۹۰ سانتی متر است و ارتفاع آن نیز ۹۰ سانتی متر است که پرسنل شما می توانند به راحتی غذا را از آن بز روی میز بگذارید بدون این که مشکلی پیش بیاید و در آخر نیز می توانند تمام طرف های کثیف را با کمک همین میز به آشپز خانه برگردانند و رستوران را سریع تر تمیز کنند.

خرید میز کار استیل رستورانی از بازار طلایی

لازم نیست صاحب یک رستوران معروف در شهر چند ساعت از وقت خود را در شهر و بازار به دنبال میز کار بگردد. شما صاحب یک رستوران شیک هستید و می توانید از به روز ترین روش خرید خود  را انجام بدهید. ‌

شما می توانید بر روی صندلی بنشینید و پای خود را بر روی پای دیگر بیندازید و وارد سایت بازار طلایی شوید و میز کار مورد نیاز خود را انتخاب کنید و به همین راحتی و با پرداخت هزینه ی آن صاحب یک میز کار شوید. همکاران ما در اسرع وقت میز کار مورد نظر را در رستوران به شما تحویل می دهند و شما می توانید از آن استفاده کنید.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی