فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

میز کار استیل سلف

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

میز کار استیل سلف

اگر با شکم مردم سر و کار دارید و دوست دارید که در کار خود موفق باشید و به یک میز کار احتیاج دارید حتما تا انتهای این مقاله را با دقت بخوانید.  ما امروز یک میز کار استیل سلف برای شما آورده که چند طبقه است. لازم به ذکر است که این چند طبقه بودن این میز کار باعث می شود که شما فضای چند برابری در اختیار داشته باشید و هر چیزی را که خواستید در کم تر از چند ثانیه در اختیار داشته باشید.

میز کار استیل سلف

اگر با شکم مردم سر و کار دارید و دوست دارید که در کار خود موفق باشید و به یک میز کار احتیاج دارید حتما تا انتهای این مقاله را با دقت بخوانید.  ما امروز یک میز کار استیل سلف برای شما آورده که چند طبقه است.

لازم به ذکر است که این چند طبقه بودن این میز کار باعث می شود که شما فضای چند برابری در اختیار داشته باشید و هر چیزی را که خواستید در کم تر از چند ثانیه در اختیار داشته باشید. دقت کنید که این میز کار طبقه دار با جای بیماری کمک بسیار شایانی به شما می کند.

این میز دارای پیشخوان است که جای بنماری آن 3/1 است . اگر بخواهید در رابطه با ویژگی های ظاهری این میز کار بدانی  باید خدمتتان عرض کنیم که این میز کار جنسی از استیل دارد و این جنس به شما کمک می کند که با خیال راحت از میز کار خود استفاده کنید زیرا این میز کاملا مقاوم و مستحکم است و این اطمینان را به شما می دهد که پس از مدتی کار کردن با آن میز زنگ نمی زند. این میز کار یک پیشخوان شیشه ای دارد و سه طبقه است.

آیا این میز کار گران است؟

خب نکته ای که در خیلی از مواقع ذهن کاربران را به خود مشغول می کند این است که قیمت آن وسیله چه قدر است ؟ آیا برای خرید این وسیله باید هزینه ی زیادی پرداخت؟ خب قبل از این که به پاسخ این سوال ها برسیم یک سری نکات را باید خدمتتان عرض کنیم .

شایان به ذکر است که چندین مورد برای تعیین این قیمت موثر هستند . جنس بدنه ی این میز کار،  ابعاد و سایز آن و دیگر ویژگی هایی مثل جنس شیشه به کار رفته در قسمت پیشخوان و تعداد طبقه ها همین موارد ذکر شده هستند.  این طبیعی است که میز کاری با مواد اولیه ی مرغوب و ابعاد بزرگ قیمت بالا تری دارند. همکاران ما چندین سال است که تلاش می کنند تا بهترین کیفیت را با بهترین قیمت به مشتری تحویل بدهند پس اصلا نگران قیمت نباشید و به هیچ عنوان تلاش نکنید که کیفیت را فدای قیمت کنید.

این میز کار را از کجا بخریم

شاید اگر در گذشته ی نه چندان دور بودیم و این سوال را از من می پرسیدید آدرس یک فروشگاه بزرگ در فلان محله را به شما می دادم اما حالا آدرس تلفن همراهتان را به شما می دهم. فقط سعی کنید گوشی خود را پیدا کنید زیرا فروشگاه ما در گوشی شما است.

شما می توانید به کمک تلفن همراه خود یک خرید سریع و مطمئن داشته باشید.  فقط کافی است که وارد سایت بازار طلایی شوید و میز کار مورد نیاز خود را انتخاب کنید و در نهایت آن را به سبد خرید خود اضافه کنید . پس از آن نیز همکاران ما در اسرع وقت میز کار استیل سلف را در محل کارتان به شما تحویل می دهند.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی