فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
میز کار استیل برای بسته بندی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

میز کار استیل برای بسته بندی

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

میز کار استیل برای بسته بندی

قطع به یقین شمایی که در کار بسته بندی حبوبات هستید بهتر از هر کسی می دانید که هیچ چیزی مشکل لوازم ، تجهیزات و نیروی کمکی سرعت عمل شما را بالا نمی برد. داشتن سرعت عمل بالا در چنین حرفه هایی همیش حرف اول را می زنند شما باید آنقدر سریع این کار را انجام بدهید تا در روز به وزن و تعداد زیادی از بسته بندی برسید و در پی آن به درآمد بیش تر دسترسی پیدا کنید.

میز کار استیل برای بسته بندی

قطعا می دانید که لازمه وارد شدن به هر حرفه و کاری این است که شما یک سری لازم مخصوص داشته باشید. لازم به ذکر است که زمانی که شما تجهیزات مورد نیاز کار خود را تهیه می کنید کیفیت انجام کار و علاوه بر آن سرعت عمل شما بابا تر می رود و در کنار آن کسانی که قرار است به شما سفارش کار بدهند کسب و کار شما را جدی تر می گیرد و سفارش های بیش تری به شما می دهد.

خب ما امروز آمده ایم تا یکی از لوازم مورد نیازتان را به شما معرفی کنیم. چنان چه در کار بسته بندی مواد غذایی هم چون گوشت، مرغ و یا ماهی هستید می توانید از این میز کار ما استفاده کنید. کسانی که مرغ فروشی دارند و یا به فروش ماهی نیز مشغول هستند و قصد دارند مرغ و ماهی پاک شده به مشتری خود بفروشند از آن استفاده کنند برای کسب اطلاعات بیش تر ما را در بخش بعد همراهی کنید.

ویژگی های فنی میز کار استیل بسته بندی

شایان به ذکر است که این میز کار طولی معادل ۱۵۰ سانتی متر دارد و عرض آن نیز ۷۰ سانتی متر است. لازم است این نکته را نیز خدمتتان عرض کنیم که شما می توانید میز کاری با ابعاد دلخواه خود سفارش بدهید زیرا گاهی اوقات فضایی که مشتری در اختیار دارد کوچک است و این اندازه برای او بزرگ است .

شما حتی می توانید میز کار بزرگ تری نیز سفارش بدهید.  طراح های ما به منظور راحت تر کردن کار شما یک سوراخ تخلیه بر روی این میز کار طراحی کرده اند تا  در حین انجام کار فورا مازاد مرغ و ماهی را تخلیه کنید و میز کار شلوغی نداشته باشید.

علاوه بر تمام این ویژگی ها این میز کار ۳ تا کشو دارد و شما با خیال راحت می توانید وسایل مورد نیاز خود را در آن جای دهید و در حین انجام کار سرعت بیش تری به کار خود ببخشید. این میز کار چهار طرف لبه چاقو دارد و رویه این میز با یک تخته چهار سانتی متری پلاستیکی پوشیده شده است. باید به عنوان نکته ی آخر خدمتتان عرض کنیم که به منظور بالا بردن کیفیت  و هم چنین بهداشت کار جنس بدنه ی این میز از استیل ضد زنگ است.

چگونه این میز کار را تهیه کنیم

خب قطعا با این همه ویژگی مثبت هر خواننده ای به این فکر می افتد در اولین فرصت این میز کار را سفارش بدهد و این سوال پیش می آید که چگونه این میز کار را سفارش بدهیم. سایت بازار طلایی همیشه مشتری های خود و رفاه آن ها را در اولویت خود قرار داده و این امکان را برای شما فراهم کرده است که با چند حرکت ساده صاحب یک میز کار استیل مرغوب شوید همین حالا و از طریق همین سایت می توانید اقدام به خرید میز کار استیل برای بسته بندی کنید و میز کار را در محل کار خود تحویل بگیرید.

 

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی