فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

میز کار برای جا ترازو

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

میز کار برای جا ترازو

محصولی که قرار است امروز به شما معرفی کنیم برای عزیزانی است که تره بار دارند البته دوستانی که مغازه دار هستند نیز می توانند از آن استفاده کنند اما بیش تر روی صحبت ما با عزیزان میوه فروش است. امروز میز کاری را برای شما عزیزان آورده ایم که شما می توانید به راحتی پشت آن بمانید و کار کنید این نیز کار به این  شکل طراحی شده است که شما می توانید ترازوی خود را روی آن قرار دهید

میز کار برای جا ترازو

محصولی که قرار است امروز به شما معرفی کنیم برای عزیزانی است که تره بار دارند البته دوستانی که مغازه دار هستند نیز می توانند از آن استفاده کنند اما بیش تر روی صحبت ما با عزیزان میوه فروش است.

امروز میز کاری را برای شما عزیزان آورده ایم که شما می توانید به راحتی پشت آن بمانید و کار کنید این نیز کار به این  شکل طراحی شده است که شما می توانید ترازوی خود را روی آن قرار دهید و اگر هنگام کشیدن و وزن کردن میوه ای اضافه ماند آن را روی میز بگذارید. 

خب همان گونه که خودتان بهتر می دانید این کار بیش تر با پول نقد سر و کار دارد و شما باید یک جایی داشته باشید که در طول روز پول های خود را در آن بگذارید و از قضا این محل امن باشد. این میز کار استیل برای ما ترازو سه کشو دارد و شما هر چیز با ارزشی که دارید و دوست ندارید آن را در معرض دید دیگران باشند را در آن بگذارید و درب آن ها را قفل کنید.

شایان به ذکر است به ذکر است که این میز به ترتیب طول و عرض ۱۵۰ و ۶۰ سانتی متر دارد و همان گونه که حدس می زنید ارتفاع آن ۹۰ سانتی متر است. 

قیمت میز کار برای جا ترازو

لازم است به این نکته دقت کنید اگر این ترازو را خریداری کنید می توانید از به سرقت رفتن مول های خود جلوگیری کنید پس این میز کار هر قیمتی که دارد می ارزد و شما باید آن را بخرید.  این میز کار ها در ابعاد دیگری نیز ساخته می شوند و گاهی تعداد کشو هم نیز تغییر می کند.

این عوامل همه موجب بالا و پایین رفتن قیمت ها می شود و شما ابتدا باید میز کار مد نظر خود را انتخاب کنید آن وقت است که کارشناس های ما قیمت دقیق را به شما می گویند.  شایان ذکر است که این قیمت از جنس میز و هم جنین برند سازنده ی آن نیز تاثیر می پذیرد. 

با توجه به تمام تفاسیر ما همیشه سعی کرده ایم که بهترین کیفیت را در کنار مناسب ترین قیمت داشته باشیم. شما می توانید قیمت ها و هم چنین کیفیت کار ما را با همه جا مقایسه کنید.

بازار طلایی بهترین انتخاب است.

اگر قصد خرید میز کار برای جا ترازو را دارید باید به دنبال بهترین جا و بهترین کیفیت باشید. امروزه شرایط جهان به این شکل است که دیگر مانند سابق کسی از خانه بیرون نمی رود و با در خانه ماندن جان عزیزان خود را از کرونا نجات می دهند.

برای جلوگیری از این مشکلات و هم چنین صرفه جویی در وقت و هزینه ی رفت و آمد شما می توانید به صورت اینترنتی خرید خود را انجام بدهید.  شما باید وارد سایت بازار طلایی شوید و میز کار ها را ببینید خرید خود را ثبت کنید و میز را در محل کار خود از ما تحویل بگیرید

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی