فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
میز کار استیل بردینگ کوچک
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

میز کار استیل بردینگ کوچک

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

میز کار استیل بردینگ کوچک

امروز روی صحبت ما با عزیزانی است که قصد مجهز کردن آشپز خانه ی صنعتی خود را دارند و یا این که قرار است به تازگی یک آشپز خانه ی صنعتی باز کنند. قبل از هر چیزی بهتر است خدمتتان عرض کنیم که وارد شدن به حرفه ای این چنینی نیازمند به تجهیزات است و شما نمی توانید به خاطر کم تر کردن هزینه های خود تعداد این تجهیزات و لوازم را کم کنید

میز کار استیل بردینگ کوچک

امروز روی صحبت ما با عزیزانی است که قصد مجهز کردن آشپز خانه ی صنعتی خود را دارند و یا این که قرار است به تازگی یک آشپز خانه ی صنعتی باز کنند. قبل از هر چیزی بهتر است خدمتتان عرض کنیم که وارد شدن به حرفه ای این چنینی نیازمند به تجهیزات است و شما نمی توانید به خاطر کم تر کردن هزینه های خود تعداد این تجهیزات و لوازم را کم کنید.

زیرا این هزینه را باید جایی دیگر بپردازید و یا این که اصلا کارتان آن طور که باید رونق نمی گیرد پس لطفا در تهیه ی لوازم مورد نیاز خود خسیس نباشید و از هر چیز بهترین آن را بگیرید. خب حالا به سراغ یکی از این تجهیزات می رویم و کمی درباره ویژگی های ساختاری آن با یک دیگر صحبت می کنیم.

امروز قرار است که در رابطه با میز کار استیل بردینگ کوچک با یک دیگر صحبت کنیم اگر تمایل دارید که بیش تر درباره این میز کار بدانید و متوجه تفاوت آن با دیگر میز کار های ساده شوید با ما همراه باشید.

این میز کار چه فرقی با می  کار ها دارد

لازم به ذکر است که اکثر میز کار ها همان گونه که خودتان نیز می دانید یک میز ساده هستند که طول بیش تری نسبت به میز های در منزل شما دارند و جنس آن ها استیل است. اما این میز کار دارای  موتور است و شما می توانید به کمک آن غذا درست کنید.

این میز کار یک قسمت برای قرار گرفتن لگن بزرگ و یک قسمت دیگر برای لگن کوچکی دارد و شما می توانید مواد غذایی مورد نظر خود را در این لگن ها جای دهید . اگر بخواهید در رابطه با طول و عرض این میز بدانید همان طور که در تیتر اولیه ی مقاله خدمتتان عرض کردیم این میز به نسبت کوچک است و شما می توانید حجم متوسطی از کار های خود را با کمک آن انجام بدهید. 

طول این میز ۱۰۰ سانتی متر است و عرض آن حدود ۶۰ سانتی متر می باشد و ارتفاع آن نیز یک مقدار  استاندارد یعنی ۹۰ سانتی متر است. این اعداد به ما می گوییم و که اگر یک آشپزخانه صنعتی متوسط را دارید می توانید آن را تهیه کنید و کار خود را راه بیندازید.

قیمت میز کار استیل بردینگ چه قدر است

از آن جایی که این میز کار ها یک میز ساده و معمولی نیستند و کلی بخش های مختلف و تجهیزات دارند طبیعی است که قیمتی بالا تر از میز های معمولی دارند .  اجازه بدهید که این نکته را خدمتتان عرض کنیم که این کوچک بودن میز باعث می  شود که شما مبلغ کم تری بابت آن بپردازید.‌

نگران نباشید ما مناسب ترین قیمت را برای مشتری های خود در نظر گرفته ایم تا بتوانند  به راحتی خرید خود را انجام بدهند.‌ اگر قصد خرید میز کار استیل بردینگ کوچک را دارید از سایت بازار طلایی خرید خود را ثبت کنید و آن را در محل کار خود تحویل بگیرید.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی