فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

خط کامل میز کار استیل

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

خط کامل میز کار استیل

اگر تجربه ی کار در بسته بندی حبوبات را داشته باشید می دانید که باید چندین میز داشته باشید که بتوانید حبوبات را بر روی یکی از آن ها پاک کنید.  برای مرحله ی بعد که قرار است این حبوبات را در کیسه بگذارید نیز یک میز می خواهید و در آخر همان گونه که مطلع هستید به یک میز که ترازو داشته باشد احتیاج پیدا می کنید ما امروز محصولی را برای شما آورده این که همه ی این ها دارد.

خط کامل میز کار استیل

اگر تجربه ی کار در بسته بندی حبوبات را داشته باشید می دانید که باید چندین میز داشته باشید که بتوانید حبوبات را بر روی یکی از آن ها پاک کنید.  برای مرحله ی بعد که قرار است این حبوبات را در کیسه بگذارید نیز یک میز می خواهید و در آخر همان گونه که مطلع هستید به یک میز که ترازو داشته باشد احتیاج پیدا می کنید.

ما امروز محصولی را برای شما آورده این که همه ی این ها دارد. همان گونه که در تیتر ابتدایی مقاله خواندید این یک خط کامل است. خط کامل میز کار استیل شامل میز وزن ترازو است. یک میز برای پاک کردن حبوبات و هم چنین میزی برای قرار دادن کیسه ها دارد. 

پس وقتی که ما از یک خط کامل حرف می زنیم یعنی دیگر قرار نیست با میز های معمولی کار کنید. این نکته را فراموش نکنید که شما حرفه ای هستید و استفاده از لوازم حرفه ای حق شما است. لازم به ذکر است زمانی که شما با تجهیزات کامل و حرفه ای شروع به کار می کنید ناخودآگاه کسب و کار شما شکل رسمی تر و جدی تر به خود می گیرد و این عمل در نهایت موجب کسب درآمد شما خواهد شد‌.

آیا چیزی از طول و عرض خط کامل می دانید؟

اجازه بدهید این بشه را با یک سوال شروع کنیم. اکثر میز کار هایی که دیده اید چند سانتی بودند؟ اگر از ما بپرسید که سر و کار زیادی با این میز ها داریم باید خدمتتان عرض کنیم که حداکثر طول این میز ها ۱۲۰ و یا حتی ۱۹۰ سانتی متر بوده است اما محصولی که ما امروز برای شما آورده ایم طولی معادل ۵/۳ متر است.

قطعا با خواندن این عدد یک حجم انبوهی از کار و فعالیت در ذهنتان نقش می بندد.‌ شایان به ذکر است که عرض این میز نیز ۶۰ سانتی متر است و این اعداد قطعا قصد  دارند به شما بگویند که شما با تهیه ی این میز هیچ مشکلی ندارید و دیگر از کمبود فضا گله نمی کنید.

نکته ی دیگری که در رابطه با این میز ها حائز اهمیت است این است که جنس استیل آن ها و رویه ی این میز به حدی مقاوم و مستحکم است که شما می توانید وزن های زیادی از حبوبات را روی آن بگذارید،  بسته بندی کنید و وزن کنید.

خرید خط کامل میز کار استیل از سایت بازار طلایی

قطعا انتظار نمی رود که چنین میز کار حرفه ای را بتوانید به راحتی از بازار و از مغازه هایی که میز کار های معمولی و ساده دارند تهیه کنید. این نکته را هیچ وقت فراموش نکنید که همیشه وسیله ی مجهز و حرفه ای را باید از حرفه ای ها بخرید.

اگر قصد ندارید که پول اضافه به افراد سود جو بدهید بهترین و منطقی ترین کار این است که میز کار را از تولید کننده ی آن بخرید و پول خود را به واسطه ندهید. پس همین حالا وارد سایت بازار طلایی شوید و میز کار خود را سفارش بدهید.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی