فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

میز کار استیل ۳ طبقه

موجود

قیمت ویژه بدون قیمت

میز کار استیل ۳ طبقه

امروز روی صحبتمان با افرادی است که به کار بسته بندی حبوبات مشغول هستند. پس اگر حبوبات بسته بندی می کنید لطفا تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

میز کار استیل ۳ طبقه

امروز روی صحبتمان با افرادی است که به کار بسته بندی حبوبات مشغول هستند. پس اگر حبوبات بسته بندی می کنید لطفا تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. همکاران ما برای راحت تر کردن کار شما یک میز کاری را طراحی کرده اند که امروز به معرفی آن می پردازیم. 

لازم به ذکر است که میز کار استیل ۳ طبقه پشتی ۱۰ سانتی دارد که کار شما را در بسته بندی حبوبات راحت تر می کند‌. شایان به ذکر است که این میز کار طول ۱۳۰ سانتی متری دارد و عرض آن نیز ۶۰ سانتی متر است . این در حالی است که این میز ارتفاعی ۹۰ سانتی متری دارد.

لازم است بدانید که این ابعاد با وسواس و تخصص مشخص شده است و استاندارد ترین عدد ها هستند که هر کسی با هر میزان فضایی که در اختیار دارد بتواند از آن استفاده کند البته شما می توانید طول و یا عرض میز را دست کاری کنید و به همکاران ما بگوئید که میز بزرگ تر و یا کوچک تری برای شما درست کنند.

صبر کنید ویژگی های میز کار استیل ۳ طبقه ما در این قسمت تمام نمی شود و هم چنان ادامه دارد.

 

شکل این میز کار چگونه است.

همان گونه که در تیتر ابتدایی این مقاله خواندید این نیز کار ۳ طبقه دارد. دو طبقه اول آن صفحه ای است و آن طبقه ی باقی مانده نیز میله ای شکل است که برای جعبه ها طراحی شده است.  لازم به ذکر است که علاوه بر بدنه ی این میز کار پایه های میز نیز استیل هستند و موجب بالا بردن استقامت کار می شوند.

این میز به کمک بدنه ی محکمی که دارد تا حدود ۳۰۰ کیلو وزن را می تواند تحمل می کند. اگر قصد دارید درباره قیمت و نحوه ی خریدن این میز کار بیش تر بدانید با ما همراه باشید.

خرید میز کار استیل ۳ طبقه از بازار طلایی

باید خدمتتان عرض کنیم که قیمت میز کار استیل ۳ طبقه تحت تاثیر گرفته از چند مورد مثل جنس استیل به کار رفته در میز است. قطعا می دانید که این استیل ها درجه بندی دارند و این مهم است که از چه استیلی استفاده کنند.

علاوه بر آن ابعاد میز بسیار مهم است و تعداد طبقه ها در چنین میز هایی می تواند قیمت میز را بیش تر و یا کم تر کند. اگر قصد خرید میز کار استیل ۳بقه برای بسته بندی حبوبات را دارید همین حالا با چند حرکت ساده خرید خود را ثبت کنید. چگونه؟

شما می توانید وارد سایت بازار طلایی شوید و در سایت ویژگی های مخصوص میز را بخوانید و در صورت لزوم عکس و یا فیلم محصول را مشاهده کنید و اگر باز هم سوالی داشتید با مشاور های ما تماس بگیرید و پس از انجام تمام این مراحل میز را خریداری کنید و آن در محل کار خود تحویل بگیرید و به امید خدا پر قدرت تر از قبل به کار خود ادامه بدهید.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی