فروشگاه اینترنتی بازار طلایی فروش تجهیزات آشپزخانه صنعتی،فست فود،تجهیزات رستوران صنعتی،کافی شاپ

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

سایت بازار طلایی، بزرگ ترین بازار تجهیزات آشپزخانه و رستوران صنعتی

09304761020پیام دوستی
میز کار دخل صندوق استیل
بازدید امروز : 0
بازدید کــل : 0

میز کار دخل صندوق استیل

موجود

قیمت ویژه 3,500,000 تومان

میز کار دخل صندوق استیل

میز کار دخل صندوق استیل همان گونه که از نیاز مشخص است ما امروز قرار است در رابطه با میز کار دخل صندوقی با شما صحبت کنیم که جنس بدنه ی آن از استیل درجه یک است.  

قطعا نیازی به تذکر نیست که این میز کار ها برای چه مکان هایی مناسب هستند. این میز کار دخل صندوق برای تمامی فروشگاه ها، سومر مارکت ها، رستوران ها، کبابی، فست فود  و هر کجا که شما بخواهید از آن مکان درآمد داشته باشید مناسب است.

این میز کار به شما این امکان را می دهد که وسایل مورد نیاز خود را در یک جا جمع کنید و از مرتبی و در دسترس بودن وسایل خود لذت ببرید. لازم به ذکر است که شما با چنین میز کاری دیگر لازم نیست چندین ساعت به دنبال وسایل خود بگرید.

قسمت جذاب این میز کار کشو آن است که در قسمت جلویی پیشخوان تعبیه شده است و شما با خیال راحت می توانید درآمد روز خود را و با فیش های دریافت وجه و یا هر وسیله ی ارزشمند دیگری که دارید در آن جای دهید.

بدنه ی این میز کار دخل صندوق آن چنان مقاوم و مستحکم است که فرد دیگری نمی تواند به راحتی از لوازم داخل کشو استفاده کند و این گونه حریم شخصی شما و پول هایتان در امان هستند.

ویژگی های این میز کار

شما می توانید برای محیط کار خود یک میز کار ساده تهیه کنید اما باید دائم استرس این موضوع را داشته باشید که نکند زمانی که میز خود را ترک کرده اید کسی به وسایل شما دست زده باشد و پول های شما ره به سرقت ببرد.

اصلی ترین و مهم ترین ویژگی این میز کار داشتن کشو است که کم و خیلی بزرگی به شما می کند. شکل و ظاهر شیک یکی دیگر از ویژگی های مثبت این میز است که جلوه ی شیک و زیبایی به محیط کار شما می بخشد هم چنین باید اضافه کنیم که شما می توانید متناسب با سلیقه ی خود ظاهر این میز را تغییر بدهید و آن را با محیط کار خود هماهنگ کنید. 

شایدم به ذکر است که این میز کار با طول ۷۰ سانتی متر و هم چنین عرض ۶۰ سانتی متری طراحی و ساخته شده است چنان چه تمایل داشته باشید همکاران ما در  کوتاه ترین زمان ممکن اندازه ی دلخواه شما را نیز تولید می کنند.

میز کار دخل صندوق

قبل از این که به سراغ خرید این میز کار بروید اجازه بدهید که یک نکته در رابطه با قیمت آن خدمتتان عرض کنیم. این میز کار نه تنها یک میز برای نگه داری لوازم و وسایلی مثل کامپیوتر، لپ تاپ، دفتر و دیگر وسایل شما است بلکه به عنوان یک صندوق نگه داری پول نیز برای شما کار می کند پس شما با یک تیر دو نشان می زنید و اصلا بابت قیمت آن نگران نباشید.

زیرا این میز کار هر قیمتی نیز باشد باز می ارزد زیرا که کارتان را راه می اندازد و دست افراد سود جو را نیز کوتاه می کند پس کیفیت کار را به هیچ وجه فدای قیمت نکنید. برای خرید میز کار دخل صندوق نیز می توانید به سایت بازار طلایی مراجعه کنید و میز کار های موجود در سایت را سفارش بدهید و در صورت اتمام موجودی سفارش بدهید تا در کوتاه ترین زمان ممکن میز کار خود را آماده شده تحویل بگیرید.‌

خرید آنلاین به عزیزانی که در شهرستان زندگی می کنند و امکان خرید حضوری را ندارد نیز کمک می کند تا با گوشی همراه خود خرید خود را به راحت ترین شکل ممکن انجام دهند.

مشخصه مقدار

نظرات کاربران

هیچ نظری ثبت نشده است

نظر خود را وارد کنید

1 2 3 4 5

09304761020 پیام دوستی